PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Czy to koniec związku Deeksa i Kensi??? Co miała znaczyć ta rozmowa na koniec Hetty i Grengera:
G: Początek końca?
H: Koniec początku.

Dlaczego scenarzyści coś takiego wymyślili? Ten związek dodawał dodatkowej pikanterii... A do tego to
symboliczne otwarcie pudła... Nie zrozumiałam szczerze mówiąc... Jak Deeks oddał Kensi nóż, a ona mu
to pudło otworzyła, to bez noża nie mógł otworzyć tego drugiego? Że to była jego decyzja?

Mam nadzieję, że nie będą niczego zmieniali jeżeli chodzi o ich związek, bo podobno w finale ma się
znów pojawić agentka DEA Tallia i namieszać w związku Densi, a tego bym nie chciała :(

ocenił(a) serial na 10
spoko2775

Mysle, ze skoro Hetty i Granger o tym rozmawiali i ze to jest koniec poczatku, to po poczatku jest cos dalej i nie koniecznie koniec :D Jak Deeks oddal noz to pomyslalam, ze ten noz mogl oznaczac klucz do serca Kensi :) I Kensi otworzyla pudlo, ale w sumie Deeksa korcilo zeby zobaczyc co w nim jest i zobaczyl kolejne pudlo. A co jesli scenarzysci nie wiedzieli co dac do pudla i dali drugie pudlo ? A co Talii... Znajac zycie Kensi bedzie zazdrosna jak Deeks i Talia beda rozmawiac. I moim zdaniem cos zlego wniesie do ich zwiazku :/ Daniela mowila kiedys o Densi i ze musza grac ich zwiazek przez 10 lat. Nie wiem czy odnosi sie do zasady Deeksa, ze po 10 latach partnerowania oswiadczy sie jej. :) Wedlug mnie final nie bedzie raczej o Densi, tylko o Callenie i Samie (i Hetty tez, bo jak zostanie odsunieta od wladzy). W wakacje byly spoilery, ze ten sezon jest o Deeksie, a na razie nie widze tego, a juz jest prawie koniec sezonu.

net4

No własnie, ja osobiście liczyłam na więcej Densi w tym sezonie. Po tym co razem przeżyli, jak Deeks myślał, że zabili Kensi w Afganistanie, to jego spojrzenie i rozpacz, na prawdę scenarzyści powinni wymyślić coś, żeby ta dwójka pogodziła pracę z uczuciami...
A tak wogóle to wiadomo już coś o 6 sezonie? Kto podpisał kontrakt? Ciekawa jestem co wymyślą z Nell... Lubię ją, ale tylko w połączeniu z Ericiem w OPS, a chcą ją dać w teren, a tam mi jakoś nie pasuje...

ocenił(a) serial na 10
spoko2775

O 6 sezonie mało wiem. Wiem tyle, że na pewno będzie :) I że 1 odcinek nazywa się "Deep trouble part 2". A z kontraktami nic nie wiem.. ;/ Mam nadzieję, że nikt nie wywinie takiego numeru jak Cote de Pablo z oryginalnego NCIS. Gdzieś czytałam, że ten 6 sezon ma być o Densi, ale to raczej nie są wiarygodne informacje. Również lubię Nell, ale w połączeniu z Ericiem w OPS :) Moim zdaniem, gdyby ją przenieśli w teren to byłaby zła decyzja scenarzystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones