PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 000
ocen
7,1 10 1 11000
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Ale w pozytywnym sensie. Żadna rewelacja - ale jak się tak jakoś "półśpi pół-żyje" i sobie leci tak trochę w tle - sprawdza się idealnie. Nie jestem fanem tego typu seriali ale (wiem - bo próbowałem") to z tych wszystkich kryminalnych seriali amerykańskich - w ten jeden się poniekąd "wciągnąłem". Wg mnie jak na tego typu kino - nawet ciekawie zarysowane postacie, fabuła w niektórych odcinkach naprawdę bardziej intrygująca niż w niejednym "blockbusterze" tego gatunku. Aż mi w sumie czegoś brakowało jak po iluś tam dniowym maratonie się skończyło :). Naprawdę całkiem nieźle to wyszło.
PS - no i prześliczna Renée Felice Smith (jako ruda Nell Jones) na dodatek :)

DamazyTilgner

Pozostałe NCIS (Waszyngton i Nowy Orelan) też są niezłe. Dlatego trzymają się dużo dłużej niż kilka seriali CSI (Miami, Nowy Jork, Las Vegas), które już odpadły.

KLAssurbanipal

Nie ślędzę pozostałych wersji NCIS - ale z tymi z Los Angeles jestem na bieżaco. Wręcz powiedziałbym, że się zżyłem jak w telenoweli jakiejś. Nie wiem - może to jakiś sentyment. Wychowywałem się na "Miami Vice". Tak czy inaczej - lubię - i jak to mówią "śmiejcie się i tak lubię - ileż można Bergmana i Felliniego oglądać". Heh
Pozdrawiam
PS; Ale Renee Felice Smith się trochę "przytyło" :(

DamazyTilgner

Też się wychowałem na Miami Vice jak jeszcze leciało na TVP na początku lat 90s. Mam ładne wydanie 20+ płyt DVD, bez ostatniego sezonu. :)
Młoda jest to jeszcze schudnie. ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones