PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Jak ma na imie Callen? (Wiem że G. ale nie znam pełnego imienia)
Jaki sezon na początek polecacie?
Który odcinek?
Czemu?

ocenił(a) serial na 9
klaudia252

1. Nikt nie zna pełnego imienia Callena, nawet on sam :P
2. Proponuję oglądać od początku, ale serial tak naprawdę się rozkręca dopiero w 2 sezonie. Ale mimo wszystko w 1 też jest kilka fajnych wątków

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Dziekuje.
Do tej pory oglądałam oryginalnych agentów NCIS.

ocenił(a) serial na 10
klaudia252

Ja zaczęłam oglądać od 19 odcinka pierwszego sezonu ;) (To ten co pojawia sie Deeks) Bez niego Serial wydawał mi się jakiś bez barwny :P

ocenił(a) serial na 9
dominikakirchner

Bo jest :] Mimo wszystko warto jednak obejrzeć, poznań dawnego partnera Kensi...

ocenił(a) serial na 9
xwerax2

Delikatnie mówiąc w porównaniu z Deeksem był do luftu.

ocenił(a) serial na 10
klaudia252

Dużo można się o Callenie dowiedzieć w 2x24 i 3. sezonie(na początku sezonu[przez pierwsze chyba 4 odcinki 3.sezonu] jest o nim mowa, poznajemy jego rodzine, gdzie się wychował, jego matkę itd) Polecam oglądać od początku!

ocenił(a) serial na 10
klaudia252

Bardzo wam dziekuje!!!

ocenił(a) serial na 8
klaudia252

Callen ma na imię Walter, pod koniec jednego z odcinków kiedy rozmawiał z Hetty rzucił "dobranoc Hetty". ona odczekała chwilę kiedy Callen już wyszełd i odparła "dobranoc Walterze".

ocenił(a) serial na 10
krzychu1323

który to był odcinek? pamietasz?

ocenił(a) serial na 8
daria2312

ojj niestety nie, było to w 3 sezonie o ile mnie pamięć nie myli, ale też za to nie ręczę, pamiętam samą sytuację, bo wreszcie dowiedziałem się jak Callen ma na imię co nie dawało mi spokoju od początku serialu.

ocenił(a) serial na 10
krzychu1323

przeszukam cały sezon :) kurde nawet tego nie przyuważyłam ! :D

ocenił(a) serial na 8
daria2312

szukaj po końcóweczkach, to było ostatnie zdanie w odcniku, na ekranie były już napisy, a w tle głos Hetty "Dobranoc Walterze"

ocenił(a) serial na 8
krzychu1323

w se3e2 Hetty mówi Bill, w se3e7 mówi właśnie do niego Walterze- heh cała Hetty:), przeważnie właśnie w końcówkach mówi coś zabawnego albo coś ważnego

ocenił(a) serial na 6
krzychu1323

Wszyscy zapomnieliście o kontekście wypowiedzi Hetty. W końcówce odcinka 03x07 G. i Hetty rozmawiają o tym, czy żałują decyzji o niezałożeniu rodziny. G. mówi "Dobranoc Hetty", na co ona odpowiada "Dobranoc, panie Callen". Chwilę później faktycznie mówi "Dobranoc Walterze", ale myślę, że to tyczyło się tematu rodziny. Bo kto wie czy Hetty nie miała męża imieniem Walter?

ocenił(a) serial na 9
dida

Przekombinowana cokolwiek teoria moim zdaniem .
Choć oczywiście wykluczyć się jej nie da na sto procent.

ocenił(a) serial na 7
dida

Myślę, że masz racje co do Waltera :) Podejrzewam, że Callen ma na imię George, bo tak się nazywał jego dziadek (Hetty o tym kiedyś mówiła).

ocenił(a) serial na 7
malaika_freespirit

Też tak sądzę, łatwo wtedy można wytłumaczyć owo sławne G jako skrót od zdrobnienia Georgie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones