PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

czy jak on tam miał narzeczony Kensi
czy tylko ja mam taki wrażenie że facet którego miała zabić i po zobaczeniu jego twarzy spudłowała
to może być on
serio dla mnie tak to wyglądało, ale pewnie się nie znam :)

ocenił(a) serial na 9
sylka2110

wielu internautów na amerykańskich forach też tak uważa i ja się z tym zgadzam :)

ocenił(a) serial na 10
sallam_bitches

Ja rowniez sie z tym zgadzam. Podobno aktor potwierdzil na swoim twitterze (czy gdzies tam), ze gra Bialego Ducha i Jacka :)

net4

O kurczę a jednak :D myslałam że może scenarzyści chcą zbudować napięcie czy coś i to ma tylko tak wyglądać a potem okazałoby się że jest jakiś inny ważny powód że spudłowała :) teraz mam tylko nadzieję że nie zepsują tego wątku i nie zrobią z tego jakiejś opery mydlanej ;p

ocenił(a) serial na 9
sylka2110

Też o tym pomyślałam, mam nadzieję, że to prawda, oraz tak jak sylka, że nie zepsują tego wątku i nie zrobią z tego jakiejś telenoweli (Kensi rozdarta pomiędzy ratowaniem czterech liter byłego narzeczonego, a zabiciem go w słusznej sprawie, czy coś w tym stylu), ponieważ tego bym nie zdzierżyła.

sylka2110

a kiedy byl jej narzeczonym? nie ogladam serialu od poczatku i nie do konca wiem o co chodzi

ciekawe co wtedy z Deeksem zrobia

ocenił(a) serial na 10
mania19

Jack nie wystepywal w serialu. Kensi opowiadala w 2. sezonie, ze ja zostawil w swieta pare lat temu. Deeks pojawil sie dopieto w 1x19, ale nie ma to nic wspolnego z narzeczonym Kensi :)

ocenił(a) serial na 9
sylka2110

Można się domyślać, że drugie Homeland to nie będzie, Kensi nie będzie ze swoim największym wrogiem, zresztą jak można się było dowiedzieć z dzisiejszego odcinka i z wywiadu to Jake raczej nie powita Kensi z otwartymi ramionami ;). Możemy być w 100% pewni, że Kensi nie zostawi Deeksa dla byłego narzeczonego, który zbratał się z talibami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones