PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Kensi & Callen...?

ocenił(a) serial na 9

Co wy myślicie o takiej ewentualności? Fajnie by było nawet. Ciekawie... xD

ArienneMD

No cóż nie byłoby źle. Jednak byłabym mile zaskoczona gdyby było to Kensi & Nate. ;D

ocenił(a) serial na 9
em_mma

Heh... Nate jest spoko... Ale ja osobiście wolę Callena. A właśnie, wiadomo już, kiedy 2 seria naszych NCISów z LA? Na AXNie?

ocenił(a) serial na 10
ArienneMD

Ja bym bardzo chciała ;) może będzie jak z Tonym i Zivą w NCIS ?

ocenił(a) serial na 10
aga2713

Nieee, Tiva ciągnie się już drugi rok, takie nie wiadomo co, po Somalii. Nie mówię, że mi się to nie podoba, odpływam przy każdej ich scenie, ale nie chciałabym tego drugi raz przeżywać.
Jestem BARDZO za Kensi i Callenem jako parą. :) Nate zdecydowanie odpada w przebiegach. xP

ocenił(a) serial na 7
Zee_vah

myślę ze jednak scenarzyści planują raczej Deeks i Kensi :)

Bene

według mnie po dołączeniu Deeksa ncis la jest sto razy lepsze ;) i bardzo podobają mi sie relacje kensi i deeksa, są naprawde zabawni i widać ze łączy ich chemia :D mam nadzieje ze niedługo scenarzysci coś dla nich przyszykują fajnego :p

ocenił(a) serial na 10
sawka4

A co myślicie o ,,Eric & Nell " Oni by byli fajną parą ;)

ocenił(a) serial na 9
aga2713

Nie wiem, ale kurczę, w sumie nie wiem, co lepsze: Kensi & Deeks czy Kensi & G. ... :D

ocenił(a) serial na 10
ArienneMD

Jeżeli trochę by odświeżyli Deeksa to było by ok, ale póki co wygląda troche jak włuczęga. Ja jednak woje Kensi & G

ocenił(a) serial na 9
aga2713

Zabójcza była mina Kensi we wczorajszym odcinku na AXN, kiedy G rozmawiał z tą swoją niby byłą żoną i pomagał jej zapiąć sukienkę ;D Ale może to tylko ja sobie coś wymyśliłam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones