PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Koniec?

ocenił(a) serial na 8

5. sezon jest ostatni? Bo w sumie po odc 0512 nie wygląda jakby miał się skończyć a jednak nie ma nic zaplanowanego. Ktoś coś wie może?

ocenił(a) serial na 10
asiunia_952

Jest taka reforma, ze puszczaja odcinki tydzien, w tydzien, nastepnie jest przerwa, a potem nie wiem jak bedzie. Wiem, ze najblizsze odcinki NCIS LA beda wyemitowane w USA: 14 stycznia, 4 lutego i 11 lutego. :) Nie sadze, zeby 5 sezon byl ostatnim :)

net4

Na pewno to nie jest ostatni sezon. NCISLA zawsze ma taką świąteczna przerwę do stycznia. Poza tym 6 sezon ma być o Deeksie więc mogę Was zapewnić, że jeszcze pooglądamy ten serial :) i jeszcze jak świętowali 100 odcinek to producent mówił że myślą o 200 i 300 odcinku więc spokojnie

ocenił(a) serial na 10
asiunia_952

Nie zabija się kury znoszacej złote jajka, jak to mawiają, a tylko w USA NCISLA ogląda prawie 15 mln ludzi w dzień premiery każdego odcinka, więc nei sądzę aby się zakończył po 5 sezonie :)

ocenił(a) serial na 8
WKwC

uff... to dobrze bo przed obejrzeniem ost odc gdzieś mi się rzuciło w oczy że jest to finał serialu i się przeraziłam a po jego obejrzeniu tak mi nie bardzo pasowało :D

łoooo jak będzie o Deeksie to jeszcze lepiej :D mam nadzieje że rozwinie się motyw z nim i Kensi :D

ocenił(a) serial na 9
asiunia_952

ten motyw sie aktualnie rozwija

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones