PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 006
ocen
7,1 10 1 11006
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS:LA Red 1&2

ocenił(a) serial na 10

Po zwiastunie dwuczęściowego odcinka można się spodziewać niesamowitych scen akcji. A
wam podoba się odcinek Red ? :)

Sandrusja

Szczerze mówiąc w tym pierwszym odcinku nie za wiele się działo, więc mam nadzieje, że w drugim będzie więcej akcji :)

ocenił(a) serial na 10
Sandrusja

Faktycznie, odcinek trochę przynudzał, ciekawie zaczęło się robić dopiero pod koniec, A sprawa miedzy Paris i Roy'em.... no cóż nie mogę się doczekać drugiej części^^

ocenił(a) serial na 10
dominikakirchner

Szczerze to oni chyba specjalnie tak zrobili żeby w 1-szej części wprowadzić w widza w taki nastrój a później w 2-giej wprowadzić więcej akcji ^^

ocenił(a) serial na 10
Sandrusja

Jestem po oglądnięciu drugiej części, w końcu dowiadujemy się co wydarzyło się tak naprawdę z Royem :) , oraz bardzo fajna niespodzianka z tym zabójcą. Jedynie czego brakowało mi w tych odcinkach to naprawdę mało Callena i Sama .....

ocenił(a) serial na 10
piotrek52090

Bardziej chcieli się w tym odcinku skupić na Paris i Roy'u :) Ale już od następnego wracamy do normalności ;)

ocenił(a) serial na 10
piotrek52090

Mnie tak wciągnęła historia między Paris a Royem że nawet nie zauważyłam tego braku :P ^^

ocenił(a) serial na 7
Sandrusja

A wie ktoś może kiedy ten nowy serial ma się pojawić? Mnie akurat te dwa odcinki niezbyt przekonały do oglądania go, ci nowi bohaterowie są sztuczni na maksa.

ocenił(a) serial na 10
Lupus_10

E tam, ja jak zobaczyłam odcinek promujący LA to też byłam sceptyczna, a teraz mam kompletnego fioła na punkcie tego serialu^^ Wciągnął mnie bardziej niż tradycyjny NCIS, serial ma być wprowadzony ogółem, podobno od września razem z 11 sezonem NCIS, i 5 sezonem NCIS:LA ;)

Lupus_10

Trochę są dziwni, fakt. Mnie drażni ta Paris, jakaś taka jest nie wiem jak to określić. Generalnie rozwaliło mnie to, że tego Dave'a gra aktor który grał partnera Tonego w Baltimore haha i Saleem Ulman który pastwił się nad Zivą i którego zabił swym celnym, snajperskim strzałem Leroy Jethro Gibbs, nadal był terrorystą i jeszcze dali mu na imię Ari, masakra haha

ocenił(a) serial na 9
Kismet_

Ojej, takie rzeczy się zdarzają :P Aktor grający McGee też najpierw grał w JAG Chorążego Guitry a potem nagle był agentem NCIS :P

A team wydaje mi się fajny, jeszcze się rozkręcą... Jak oglądałam na początku NCIS LA to też mnie wszyscy wkurzali ;]

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Jak ma się nazywać ten nowy serial? Bo nic nie mogę znaleźć na ten temat.

ocenił(a) serial na 9
peresow

Podobno NCIS: Red, ale to jeszcze nic pewnego na 100% ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones