PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Pierwsze odcinki serialu były znośne, poznawaliśmy ekipę, śmieszne były ich sprzeczki.
Nawet Abby pojawiła się. Potem coś sknocili i ogólnie było nudno...aż do 19 odcinka,
potem pojawiało się więcej sekretów, nowych postaci, zaskoczeń. Lecz i tak w sumie nie
ma niczego co by przykuwało uwagę widza.

W NCIS (Washington) śmieszne i intrygujące są dialogi McGee'iego Zivy oraz Tony'ego.
Szczególnie tych ostatnich. Kłócą się, robią sobie na złość, ale to się podoba i
rozśmiesza osobę oglądającą. Abby to już w ogóle inna opowieść, jej zachowania,
nadawanie imion wszystkim, ubiór, muzyka. To jest coś odrębnego a szczególnie
lubianego. Opowieści Ducky'iego są śmieszne i chce się ich słuchać. Choć jak na
starszego pana to umie zaszaleć. Dyrektor to też ciekawa postać. Wie o wszystkim,
trzyma się protokołów, jest biurokratą, ale i tak jest po ich stronie.

W NCIS LA tego brakuje, dialogi pomiędzy Sam'em a G są bo są ale nie przyciągają
uwagi, są nudne. Hetty jest ciekawa i tajemnicza, w sumie nie wiele o niej wiemy. Ale
tylko i wyłącznie ona trzyma tą drużynę w całości, doradza i w ogóle. Brakuje tam takich
postaci jak Abby czy Ducky a Dyrektor też wpadnie raz na jakiś czas. Eric jest pewną
odskocznią ale w większości nie zauważalną.

A co wy myślicie o tym sezonie NCIS LA jako całości ?

ocenił(a) serial na 10

A u mnie właściwie to jest odwrotnie."Normalne" NCIS zaczęło mnie szczerze powiedziawszy nudzić i lekko męczyć w 7 sezonie. Tutaj jedynie brakuje mi Duckiego i Abby . NCIS LA mnie wciągnęło. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego serialu ale rozkręciło się ;). Dialogi są okej, sprawy też. Podobają mi się te wszystkie akcje "pod przykrywką". Jak dla mnie spinn off wyszedł na plus ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones