PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Nowa postać

ocenił(a) serial na 10

Andrew Leeds- Aktor znany doskonale widzom „Kości”pojawi się w drugiej połowie 5. sezonu.
Leeds wcieli się w Bookera, nowego technika operacyjnego zespołu, który jest inteligentny,
ostrożny, skupiony, oschły i ma oko do szczegółów. Aktor dołącza do powracającej obsady serialu.
Na razie nie wiadomo, w którym odcinku zadebiutuje. /źrodło facebook.com/ncis.polska
*
Moim zdaniem, skoro ktoś ma wyjechać do Afganistanu, a pewnie to będzie Kensi, to może on
zastąpi ją na te parę odcinków. I jeszcze trochę czasu temu pojawił się spoiler, że Deeks ma
odejść z zespołu (w każdym odcinku bez jego w zespole pojawi się pudło), więc ten Booker może
być takim zastępstwem. Co o nim sądzicie ? ;)

net4

Kensi na 100% jedzie do Afganistanu. Deeks ma na jakiś czas wrocic do LAPD, ale ma się pojawiac. Nie wiem jak to dokładnie będzie wygladalo. Kensi opuszcza nas w 10 odcinku I wraca w 18, a co z Deeksem nie wiem. Co do Leeds'a wydaje mi się że skoro ma być technikiem operacyjnym to pewnie będzie w operacyjnym a nie w terenie

ocenił(a) serial na 10
mar1235

aj. to musialo mi sie pomylic cos :/ zalozylam, ze jesli Eric i Nell to analitycy to ten nowy bedzie kims w stylu Callena, Sama.. :) Jestem ciekawa jak wprowadza ta postac :)

net4

Znaczy ja nie wiem, ale jesli jest napisane ze to technik operacyjny to wydaje mi sie, ze bedzie pracowal tam na miejscu. Wszystko okaze sie w styczniu

mar1235

Czyli , że Deeksa też nie będzie ??

ocenił(a) serial na 10
patrycjad250

Będzie się pojawiał, ale nie będzie w zespole. :) Wróci na pewien czas do LAPD, ale nie wiadomo nic więcej, jak napisała mar1235 ;) A może po tej przerwie podpisze papiery, żeby być agentem NCIS a nie tylko łącznikiem ^^ W końcu w wakacje mówili, że w tym sezonie ma być o przyszłości Deeksa w NCIS.

patrycjad250

Tego nie wiem. Wydaje mi się, że będzie z nimi współpracował czy coś w tym stylu. Jak to będzie wygladało nie wiem. Słyszałam tylko że am odejść na jakiś czas do LAPD

mar1235

O nieeee, jak to nie będzie Deeksa w zespole? Ani Kensi ani Deeksa to beznadziejnie. A ktoś może mnie oświecić jak jest z kontraktami aktorów?

Kismet_

Ale jakby co to Deeks nie odchodzi :) bedziemy go ogladac :)
A o co chodzi z tymi kontraktami?

mar1235

Chodzi o to na ile czasu aktorzy mają podpisane umowy, kiedy im się kończą :)

Kismet_

Wiesz co nie wiem. Ale Dani wraca w 18 odcinku i nie opuszcza serialu. Slyszalam ze ktos ma odejsc, ale raczej nikt z czolowki (mam nadzieję)

mar1235

A to super :D ja lubię wiedzieć takie rzeczy bo wtedy jeśli aktor nie podpisuje nowego kontraktu to wiadomo, że można się żegnać z postacią, którą grał. A bardzo lubię i Kensi i Deeksa a szczególnie razem, nie chciałabym żeby któregokolwiek z nich zabrakło :)

Kismet_

No ja tez bym nie chciała :) Kensi I Deeks to tez moje ulubione postaci. Ale na 7 odcinków bedziemy musieli sie pozegnac z Kensi :(

mar1235

Niestety :( Ale powód nieobecności Danieli jak najbardziej pozytywny, także jestem w stanie to znieść :D

Kismet_

Ja tez :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones