PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

O co chodzi?

ocenił(a) serial na 10

w 9 odcinku 6 sezonu G znowu mówi po Polsku, do gości, którzy wyprowadzają kreta z barki. Czy to jest nawiązanie do tajnych więzień w naszym kraju, czy po prostu tak sb powiedział w jakimś obcym języku? :P

ocenił(a) serial na 9
martakocz

Dobre pytanie.
Choć tylko amerykański widz mógłby pomyśleć , że do tajnej ciupy na terenie naszego kraju z USA więźnia wywożą polscy agenci.

użytkownik usunięty
martakocz

Szczerze mówiąc, średnio to ogarnęłam, ale w tym serialu i tak jest sporo nawiązań do Polski, co mnie baaardzo cieszy. A gdy G. powiedział "Zabiezcie go", przewijalam to kilka razy, bo nie trafiło do mnie, że powiedział to po polsku. :D

ocenił(a) serial na 10

ja tak samo, oglądałam tą scene kilka razy z niedowierzeniem, że mówią po polsku :D

ocenił(a) serial na 9
martakocz

W jednym odcinku Hetty mówi : "Wolała bym już trafić do więzienia na Montellupich" .
Muszę to usłyszeć w oryginale bo nie wiem czy to nie żart tłumacza.
Dla nieświadomych : na Montellupich w Krakowie jest ciupa .
Ale czy aż tak znana ?

ocenił(a) serial na 9
martakocz

Osobiście uważam, że Callen powinien przestać mówić po polsku i rosyjsku bo tak kaleczy, że uszy więdną. Nie byłoby to takie straszne gdyby nie to, że twórcy wykreowali tą postać jakby był Polakiem/Rosjaninem.

ocenił(a) serial na 9
alina_m

Nie sposób się nie zgodzić, kaleczy strasznie, jednak sądzę, że nawet nie każą O'Donnellowi się starać, bo dla typowego Amerykanina czy to jest poprawnie wypowiedziane czy nie to różnicy wcale nie będzie. A zawsze miły ukłon z ich strony, że przypominają Amerykanom o istnieniu takiego kraju jak Polska ;)

ocenił(a) serial na 9
blueberry_ice

Dobrze jak typowy jankesow wie choć mniej więcej gdzie ta Polska leży.
Ale i tak jest przekonany, że u nas to białe niedźwiedzie po ulicach spacerują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones