PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 005
ocen
7,1 10 1 11005
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Po obejrzeniu tego:
http://www.youtube.com/watch?v=tLhcfV2mHao&feature=player_embedded

serce mi stanęło i nie mogę się doczekać finału... I jeszcze te spoilery, że życie dwóch osób może być poważnie zagrożone. Do tego twarze Deeksa i Kensi blisko siebie... czy oni się właśnie pocałowali?!

xwerax2

:O ?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!??!?!?!?!?!

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Chyba tak, pocałowali *_* Ciekawe które życie będzie zagrożone. Coś czuje że jedną z tych osób będzie Deeks
Już sie nie mogę doczekać finałowego odcinka *_*

ocenił(a) serial na 7
xwerax2

Wiedziałam, że ten przebrzydły Kameleon nie odpuści :/ A zagrożeni będą wg mnie Deeks i Sam.
Dlaczego trzeba czekać tak długo?! :(

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Tez stawiała bym że zagrożeni będą Deeks i Sam, i ten pocałunek (!!!) JUż nie mogę sie doczekać, ja jesteś w tej chwili świeżo po oglądnięciu dopiero 22 odcinka, i stwierdzam że z odcinka na odcinek robi się między nimi coraz ciekawiej ^^

dominikakirchner

Hehe troche to ",,,Deeks i Sam, i ten pocałunek (!!!)..." jakby chodziło o pocałunek Sama i Deeka :P

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

xD Zgłaszam przeciw !! Wyjęte z kontekstu :D Oczywiście chodzi mi O Kensi i Deeks'a ^^

dominikakirchner

Wiem, wiem ale śmieszy mnie to :P Wybacz :D

xwerax2

Ja tez nie mogę się doczekać. Szykuje się najlepszy odcinek tego sezonu :)

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

jejkuu.. masakra. a na kiedy ma byc finał sezonu?

ocenił(a) serial na 9
daria2312

W USA 14. maja, czyli u nas 15. maja :]

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

dziękuje :)

daria2312

Też czekam....ciekawe co to będzie, ale szykuje się coś ciekawego :P

ocenił(a) serial na 10
Bieniek25

ja narazie czekam na napisy do ostatniego odcinka. :) ale bedzie finał, aż trochę się boje go oglądać bo będzie trzeba długo czekać na następny sezon :D

ocenił(a) serial na 10
daria2312

Tak.. będzie trzeba długo czekać.. całe wakacje.. całe wakacje w NAPIĘCIU. :c Mam nadzieję, że będzie pocałunek Kensi i Deeksa, ale w to wątpię. W spolierach zawsze pokazują coś ciekawego, my się na to napalamy, robimy sobie z tego wielkie nadzieje, a zazwyczaj dzieje sie coś totalnie innego.. ;D Mimo wszystko, czekam, czekam i będę czekać na przyszłe odcinki. :)

ocenił(a) serial na 10
kyooko

no dokładnie. :) ale jednak myślę że będzie ten pocałunek ich :D takie jakieś przeczucie, ale pewnie w następnym sezonie jakby był ten pocałunek nikt nie będzie z nich do tego wracać :)

daria2312

A ja mam takie przeczucie, że oni się nie pocałowali tylko to jest specjalnie zrobione, żebyśmy tak myśleli.

kyooko

Wiem powtorzylam po Tobie, ale nie zauważyłam tego komentarza. Sory

Bieniek25

I jakie są odczucia po obejrzeniu tego odcinka?
Nie lubię takich zakończeń. Teraz trzeba tak długo czekać

mar1235

Mocny finał, trochę (jak dla mnie) za bardzo to pogmatwali wszystko, ale generalnie fajny i ciekawy odcinek :) W ogóle co oni biednemu Deeksowi zrobili? Wiercili mu w szczęce czy w języku, nie czaje tego :P

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Końcówka odcinka mnie zabiła. Nie mogę doczekać się pierwszego odcinka piątego sezonu. mam nadzieję że nie zrobili Deeksowi czegoś baaardzo poważnego :c Co jak co, jednak Cameleon NIGDY nie odpuszcza.

kyooko

Nie dam rady tak długo czekać, do września jeszcze sporo czasu

ocenił(a) serial na 10
mar1235

No ja też :c

ocenił(a) serial na 10
kyooko

Ledwo co skończyłam oglądać. Nadal mam gęsią skórkę po końcówce !! Że też będę musiała czekać całe lato na rozwiązanie !! Biedny Deeks!! Jak myślicie co będzie dalej?? Ja nawet nie mam żadnego pomysłu jak by mogli z tego wyjść cali ;/ ;(

dominikakirchner

Na pewno wyjdą z tego cali, muszą :), ale tez nie mam żadnego pomysłu. Ciekawość mnie dobija i to czekanie.

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Kensi zdąży uratować zonę Sama to jest pewne, Tylko co z nim samym i Deeks'em...... Może Sigarov (czy jakkolwiek się to pisze będzie chciał sprawdzić Quinn i dlatego zostawi ich przy życiu ??:D:D Bez kitu nie wytrzymam tej nie pewności xD Jak tylko wyjdą napisy zacznę oglądać cały sezon jeszcze raz xD

dominikakirchner

Mogliby chociaż jakąś zapowiedź 5 sezonu wypuścić.
Mam nadzieje, ze pierwszy odcinek będzie trzymał w napięciu, a nie, że wszystko wyjaśni się w pierwszych minutach.

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Pewnie zapowiedź wyjdzie dopiero na początku września ;/ Chociaż w sumie nie wiem czy obejrzę bo wtedy odcinek bardziej trzyma w niepewności^^

dominikakirchner

W sumie racja, lepiej nie wiedzieć do końca co się wydarzy.

ocenił(a) serial na 9
dominikakirchner

Odcinek bardzo dobry i wg mnie biję na głowę finał NCIS. Jedynie można mieć pretensje do osób kręcącego zwiastun finał Los Angeles. Zdecydowanie zawiera za dużo spoilerów.

Valchall

Tak zawsze jest, wybiera się najlepsze momenty, żeby zaciekawić i, żeby pokazać ile będzie się działo i jakie to będzie dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones