PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Przebrnąłem właśnie przez pilot oraz sezon 1 (ominął mnie odcinek 1 i 2). O ile pierwszy serial
NCIS nie przypadł mi do gustu to przygody Callena i spółki oglądałem z przyjemnością. Po
pierwsze dlatego, że NCIS:LA to serial akcji który się nie oglądałem a wręcz pochłaniałem, lubię
gdy na ekranie coś się dzieje a w tym serialu akurat działo się sporo. Innym powodem jest Chris
O'Donell, którego polubiłem dawno temu po obejrzeniu "Zapachu kobiety". Trochę szkoda, że
jego kariera filmowa zastopowała ale cóż, nie jest ani gejem, ani sekciarzem, skandalistą czy
narkomanem tylko mężem i ojcem dużej rodziny a tacy widać nie są atrakcyjni dla Hollywood.
Kolejnym powodem mojej sympatii dla NCIS:LA jest miejsce, w którym dzieje się większość
akcji czyli Los Angeles. Nie lubię chłodu więc Kalifornia, która najczęściej jest słoneczna i ciepła,
bardzo mi się podoba. Na pewno wpływ na to, że miło mi się oglądało NCIS:LA miał fakt, że w
tym serialu nie ma działającego mi na nerwy Tonego DiNozzo z orginalnego NCIS. Wprawdzie
pod koniec sezonu 1 pojawił się Deeks, którego również nie obdarzyłem sympatią ale
zobaczymy co będzie dalej.
Będąc już przy temacie postaci na pewno zaskoczę gdy napiszę kto bardzo przypadł mi do gustu.
To Mike Renko. Wprawdzie odegrał drugoplanową (ale nie nieznaczącą) role w pilocie a później
pojawił się tylko w paru odcinkach sezonu 1 ale polubiłem faceta i gdy przeczytałem, że zginie w
jednym z następnych sezonów zrobiło mi się przykro. Kolejna postać też zaskoczy - Lara Macy.
Dowodząca ekipą w pilocie serialu w sezonie 1 już się nie pojawiła a później ją uśmiercono w
jednym z odcinków "Agentów NCIS". Ponoć nie przypadła do gustu publice. Ja jednak dałbym Jej
szansę. Macy to chłodna profesjonalistka ale bardzo związana z zespołem, widać że znają się od
lat. Callen mówi wręcz o Niej, że dla niego jest jak rodzina. Linda Hunt, której postać zastąpiła
Larę Macy jest wprawdzie znakomitą aktorką ale nie pasuje mi do roli, którą odgrywa.
I tu się pojawia pytanie do znawców serialu. Przeglądając strony serialowe trafiłem na
informację, że Hetty Lange zastąpiła Larę Macy w zespole. Ale z dialogów w późniejszych
odcinkach serialu można wywnioskować, że Hetty szefuje w OSP od lat. Jak to jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones