PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

W pilocie serii ("Legenda") oddziałem w Los Angeles kieruje Lara Macy. W pierwszej serii jej już nie
ma, dowiedziałem się, że postać nie spodobała się widzom (mi się spodobała ale cóż). Postać tą
od 1 odcinka serii pierwszej zastąpiła Hetty. W jednym z odcinków (serii nr 1) wspomina ona o
swojej poprzedniczce czyli Macy. Czyli można przyjąć, że zastąpiła ja po zamachu na Callena.
Jednakże w tej samej serii z rozmowy z Callenem wynika, że Hetty pracuje z nimi od lat. Również
przez wiele lat z zespołem pracowała Macy (Callen nawet nazwał ją swoją rodziną). Nie bardzo łapię
o co w tym wszystkim chodzi. Wytłumaczy ktoś?

ocenił(a) serial na 10
Pablo_46

Macy była jedną z agentek i po prostu dowodziła oddziałem podczas nieobecności HETTY. W jednym z kolejnych odcinków głównego NCIS znajdują jej zwęglone zwłoki i rozwiązują sprawę jej zabójstwa, wiele w nim tłumaczą.

ocenił(a) serial na 8
Sonim

OK, dzięki. Głównego NCIS oglądałem mało. Znajdę ten odcinek i obejrzę.

Sonim

co to za odcinek ? Jakoś nie kojarzę wątku.

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Niestety nie pamietam, ktory to odcinek. Ona nawet nie byla tam pokazana tylko zaczal sie od tego, ze znalezli spalone zwloki na plazy i odkrywaja ze to ona.

anthonyperette

odcinek 23 sezon 7 "Patriot Down" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones