PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Dlaczego to jest proste po tak długim czasie nie leciał ten serial a Dzisaj pozcili 23.30 24 odcinek
skąd miałem wiedzieć ze bedzie nagle lecieć skoro tak długo nie leciał

metweo

Nawet nie wiedziałam że to na TVNIE leci. Wiem że na AXN puszczają teraz 4 sezon. Poza tym można w internecie obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 10
metweo

Kiedyś TVN puszczał NCIS LA (zamiast Prawa Agaty było) i skończyli na 20 odcinku.
Teraz puścili o 23.30 resztę, czyli te 4 odcinki ;/ Trochę długa przerwa. ;c
Jak TVN coś zaczyna emitować, to potem przerwa i znowu jest ;/
Miałam nadzieję (Nadzieja Matką głupich xd) , że puszczą 2x1, ale patrząc program tv to nie ma ;(

ocenił(a) serial na 10
metweo

bo oni normalnych widzów mają w dupie ,a taki filmy traktują jak zapchaj dziury .Dla nich najważniejsze są ich produkcje nie jest to pierwszy serial którego nie można obejrzeć w normalnym ciągu odcinkowym i normalnych godzinach , a potem się dziwią wszyscy że ludzie wolą z internetu ściągać !!!

ocenił(a) serial na 10
metweo

Od 20 lutego na TVN7 beda puszczac 1 sezon o normalniejszej godzinie - o 19.00.

ocenił(a) serial na 10
net4

w programie tego nie ma- o 19:00 są Fakty.. :)
a chętnie bym obejrzała pierwszy sezon, bo jakoś nigdy nie było okazji...

ocenił(a) serial na 10
sunshine_gunpowder

Zgadzam sie, ze na TVNie sa Fakty o tej godzinie. Ale na TVN 7 (nie zwykle TVN) beda, w programie tez jest :)

ocenił(a) serial na 10
net4

Tak to jest, jak przychodzi do czytania ze zrozumieniem.. :) Dzięki za uświadomienie, będę oglądać:)

metweo

Ja już jakiś czas temu zdałam sobie sprawę, że tvn emituje NCIS, Monka w "przerwie zimowej", czyli po premierach jesiennych, a przed premierami wiosennymi. Niestety to jest bardzo wkurzające, bo ja nie wiem, czy kiedykolwiek wyemitują wszystkie sezony :/ Dobrze, że teraz na tvn7 leci o dość normalnej porze, a nie po 23.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Ale juz niedlugo sie konczy :/ Chyba jakos w srode czy czwartek. Drugiego sezonu na razie nie puszcza tylko jakis serial "Bananowy doktor" w zastepstwie. I pewnie szybko nie dadza ktoregos z NCIS o normalnej porze :/

net4

Nieee...:( Kiedyś oglądałam właśnie NCIS:LA na tvn i nawet do końca nie wyemitowali pierwszego sezonu, a teraz jak na tvn7 zaczęli emitować miałam nadzieje, że chociaż do trzeciego wyemitują, a tu rozczarowanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones