PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Wie ktoś?

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś w którym odcinku wraca Kensi?
Słyszał ktoś coś o jej powrocie?
Co o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 9
klaudia252

Podobno ma wrócić w 5x18

blueberry_ice

Suuuper!

ocenił(a) serial na 10
blueberry_ice

Nie mogę się doczekać!!!!!

ocenił(a) serial na 7
blueberry_ice

W końcu. Jej wątek na "tajnej misji" jest nudny jak flaki z olejem. Mogłoby jej wcale nie być jak robią z tego taką kaszanę. Tak by miała co opowiadać itd. Później by mogli coś w innych sezonach do tego jej wyjazdu wyciągnąć (np. w Criminal Minds jak JJ nie było parę odcinków, bo miała robotę w DC to zrobili z tego coś ciekawego na rocznicowy).

ocenił(a) serial na 9
Badly

Ja uważam, że ten wątek jest całkiem ciekawy, szczególnie biorąc pod uwagę wydarzenia z najnowszego. Poza tym dopiero będzie ciekawiej, z wywiadu wiem, że Kensi po powrocie do LA będzie miała mocno zmasakrowaną twarz (szwy, siniaki itp.). Zostało już mało czasu na taką masakrę (o ile faktycznie Kensi wraca w 5x18), więc w następnym odcinku będzie się działo :)

ocenił(a) serial na 7
blueberry_ice

No rzeczywiście ciekawy... Siniaki zarobi z własnej głupoty tak naprawdę. Do tej pory uważałam Kensi za inteligentną, a tu kabum. Pcha się w paszcze lwa.

Badly

Faktycznie straszne nudy. Powstał chyba tylko po to, żeby nałożyć Kensi tonę łachmanów/kamizelek/burek i ukryć ciążę.

ocenił(a) serial na 7
skucinka

Też tak myślę. Mogli już ją wysłać na tę tajną misję, ale tego nie pokazywać. No, ale żeby fani Kensi nie płakali to upychają jak tylko mogą. Bez sensu. Mogli zrobić tajemnicę z tego wyjazdu, która po sezonie by wróciła, żeby prześladować Kensi. Kawa na ławę lepsza! Ho! Ho!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones