PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 006
ocen
7,1 10 1 11006
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

deeks i kensi

ocenił(a) serial na 8

w 3 sezonie mają udawać małżeństwo, podobno się na siebie "rzucać" przy każdej okazji...

ocenił(a) serial na 9
cappy

Też o tym słyszałam i czekam z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 9
slicznotka666

Też chętnie zobaczę , widok może być ciekawy.
W NCIS jak Dinozzo z Zivą grali namiętną parkę to mało z krzesła nie spadłem. ;-)
Choć gdyby na miejscu Zivy była Kate to miał bym chyba jeszcze lepszy ubaw :-)

ocenił(a) serial na 8
nightgale

Ja to za Kate nie jestem, tzn. lubiłam ją i może coś tam było między nią a Tonym, ale grała tylko dwa sezony, temat zamknięty. Ziva i Tony jak dla mnie idealnie do siebie pasują :)uwielbiam ich przekomarzania, ale liczę na coś więcej... natomiast Deeks i Kensi to moja druga ulubiona parka, też są super i też na coś liczę :)

ocenił(a) serial na 9
cappy

Tu nawet nie chodzi o to czy wolę Kate czy Zivę.
Ale ortodoksyjna katoliczka jaką była Kate , odgrywająca przez pół nocy namiętną scenę łóżkową , na użytek umieszczonego podsłuchu...
No mnie taki widok przyprawił by zapewne o ciężki atak śmiechu :-))

ocenił(a) serial na 8
nightgale

no w tym znaczeniu mogę to zaakceptować ;)

ocenił(a) serial na 6
cappy

Zobaczycie, że wyjdzie im z tego jakiś romans^^. Deeks od dawna czuje miętę do Kensi, ona też coś do niego ma, nawet jesli sama sie nie chce przyznać. Tak czy inaczej, może być ciekawie :)

ocenił(a) serial na 7
cappy

http://www.youtube.com/watch?v=2RYySvOWME8&feature=related zwiastun tego odcinka, w którym Kensi i Deeks udają małżeństwo, już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że dzięki temu coś się ruszy w ich "związku" :)

ocenił(a) serial na 8
mm_94

odcinek zapowiada się bardzo interesująco :)

ocenił(a) serial na 7
cappy

http://www.spoilersguide.com/ncis-los-angeles/season-3-episode-22-neighborhood-w atch-extended-promo/ extended promo :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones