PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 006
ocen
7,1 10 1 11006
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

dzisiaj nie było na TVN

ocenił(a) serial na 8

wie ktoś dla czego zawszę leciał we Wtorek 21:30 od grudnia leciał miałem oglądać patrze nie ma
tego serialu co to ma znaczyć

ocenił(a) serial na 10
metweo

zaczęli puszczać nowe odcinki Przepisu na życie, jak one się skończ to możliwe że znów zaczną emitować NCIS L.A.(choć to mało prawdopodobne) ;// Też byłam zawiedziona ;<

ocenił(a) serial na 8
metweo

Nie Przepisu na życie tylko Prawo Agaty. Ta seria ma 13 odcinków to niestety nie zobaczymy zbyt prędko. Ale pocieszenie jest takie że lecą na AXN. Zamiast puszczać coś porządnego to dają jakieś gówno które nic nie wnosi do życia( chodzi o Prawo Agaty)

ocenił(a) serial na 8
xdolciaxd

dokładnie jest 24 odcinków pierwszego sezonu na AXN nie oglądam bo ja oglądam odcinek po odcinku od pierwszego sezonu wczoraj na TVN po winy być dwa odcinki 21 22 ale nie było

ocenił(a) serial na 10
metweo

Pie@#$@@ony TVN nie z pierwszym serialem tak zrobili chamstwo i nic więcej mają normalnego odbiorcę totalnie w d@@@pie przecież mogli skończyć całą serię i dopiero zacząć puszczać te badziewia ich produkcji

ocenił(a) serial na 8
Tibn

masz racje do sądu ich podać

ocenił(a) serial na 8
Tibn

Taka jest prawda że ludzie nic ich nie obchodzą, bo zawsze się znajdzie jakiś przygłup który będzie jakieś badziewia oglądać. A jak widać zarabiają na polskich serialach bo jakieś dzieci oglądają,a później widać efekty;/. Jak chcą puszczać seriale polskie to takie które coś powinny wnosić do życia. Ale co zrobić z TVN-em nic się nie zrobi.

ocenił(a) serial na 8
xdolciaxd

może jeszcze będzie tylko puszczą może na wakacje albo wcześniej trzeba czekać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones