PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 006
ocen
7,1 10 1 11006
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

finał sezonu !

ocenił(a) serial na 9

o czy będzie finał sezonu

ocenił(a) serial na 10
zawodnik104

Co to będzie w ostatnim odcinku 4. sezonu
Eksplozja nuklearna na Pacyfiku wznawia poszukiwania skradzionych bomb jądrowych i zmusza Hetty do przetasowań w drużynie - w celu ułatwienia współpracy Callen i Kensi ruszają za morze, pozostawiając na miejscu Sama i Deeksa. Czyli wracamy do wątku Sidorova

ocenił(a) serial na 9
Sandrusja

Dzienki

ocenił(a) serial na 10
zawodnik104

A, i powróci jeszcze Kameleon

zawodnik104

Finał nudny będzie, bo oglądałam, ale pod koniec fajnie będzie, ale nie oglądaj, bo dokończenie ma być w premierze piątego sezonu... Kameleon sporo namiesza;)

ocenił(a) serial na 10
TaCoSzalona

Dlaczego nudny?

TaCoSzalona

Dlaczego uważasz że finał był nudny?
Ja pozwolę się nie zgodzić. Dla mnie finał był świetny - trzymający w napięciu i sprawiający, że "siedzę jak na szpilkach" czekając na następny sezon.

ocenił(a) serial na 9
Cynthia_Rosse

Dla mnie również był świetny, dużo lepszy niż finał zwykłego NCIS :P

xwerax2

Dokładnie no i niestety moja strasznie kobieca część jest prze szczęśliwa z powodu Kensi i Deeks'a :D

ocenił(a) serial na 10
zawodnik104

Na początku eksplozja nuklearna na pustyni. NCIS poszukują pozostałych bomb. Kameleon współpracuje z NCIS, ale zdradza Sama, którego Sidorov poraża prądem na krześle elektrycznym. Sam nie zdradził żony, że jest agentem więc zaczał przesłuchiwać Deeksa. Skończyło się na tym jak Deeksowi zaczęli coś w gardle wiercić.

ocenił(a) serial na 7
SwedishHouse

Wg mnie to on mu rozwiercał zęby :(

ocenił(a) serial na 10
malaika_freespirit

być może tak ale nie chce wiedzieć nawet

malaika_freespirit

Ja myślę, że raczej dziąsła albo język, tak czy owak biedny Deeks :(

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

nom :(

ocenił(a) serial na 8
SwedishHouse

Ciekawa jestem, czy przez tortury Deeks się złamie i wyzna tożsamość żony Sama i zacznie się jeszcze większy konflikt pomiędzy nimi, a co za tym idzie - jego praca w NCIS będzie zagrożona, czy jej nie wyda i dostanie uznanie w oczach Sama, a ich relacje się polepszą, gdyż Sam w końcu zaufa Deeksowi.

Muszę przyznać, że zakończenie sezonu było mocne. Chyba najlepsze w tym serialu. I strasznie się cieszę z powodu pocałunku Deeksa i Kensi. W końcu się doczekaliśmy! Ale znając życie, to ostatecznie nie zostaną parą, tylko coś spowoduje, że rozlecą się ich romantyczne relacje.Fajnie, że otrzymaliśmy chociaż namiastkę tego wszystkiego.

No i jestem pełna podziwu zmiany obrotu spraw. Spodziewałam się wielu komplikacji, ale nie tego, że zemsta ma być wykonana na Callenie. Heh, już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu!

malinowaesencja

No ja mam nadzieje ze ten pocalunek nie rozwali tych romantycznych relacji bo bedzie wielka szkoda. Deeks zapewne nie peknie i dzieki temu zyska wkoncu szacunek i zaufanie Sama

ocenił(a) serial na 7
Ext_3

Najlepiej na rozwijanie się uczuć wpływa zagrożenie życia, więc wszystko jest na dobrej drodze. O ile nikt nie umrze :/

ocenił(a) serial na 7
malaika_freespirit

Patrząc na końcówkę tej serii, Deeks ma marne szanse na ujście z życiem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones