PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

jak myślicie

ocenił(a) serial na 9

Czy istnieje taka możliwość anulowania tego serialu ? Patrząc po ratingach około 8-7 milionów ludzi w USA go ogląda, a jest duża różnica z poprzednim sezonem gdy odcinki emitowali we wtorki przed orginalnym NCIS a oglądało go kilka milionów ludzi więcej.

ocenił(a) serial na 10
sallam_bitches

Wydaje mi się, że nie będą go anulować na razie :) Całkiem dobrze się trzyma, chociaż mogłoby być lepiej. Dziś po wstępnych notowaniach oglądalności to miało widownie prawie 9,5 mln, gdzie Castle miało 5 milionów! Sama zdziwiłam się takim dużym spadkiem jak Castle miało w ubiegłym tygodniu 10 milionów z tego co pamiętam. A co do NCIS New Orleans. Ma podobną oglądalność jak NCIS Los Angeles jak leciały we wtorki. Jestem ciekawa ile osób oglądało by NCIS NOLA gdyby nie poprzedzało oryginalne NCIS, bo według mnie to nie jest strasznie ciekawe.
Według mnie ten sezon jest najlepszy. Kiedyś był ranking seriali, które mają możliwość, żeby był anulowany, ale nie było tam NCIS LA :) Nie tak dawno Daniela Ruah mówiła w wywiadzie, że ślub Densi i dzieci będą już pewnie w ostatnim sezonie i po zakończeniu serialu, a w dzisiejszym odcinku (6x11) ich związek przeszedł na nowy etap, więc to daje jakąś możliwość anulowania jego :(

ocenił(a) serial na 8
sallam_bitches

nie wiem ale mam nadzieję że nie bo uwielbiam ten serial,tą akcję te teksty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones