PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 006
ocen
7,1 10 1 11006
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

seriale

ocenił(a) serial na 10

Czy zespół ncis LA wystąpił może gościnnie w jakimś innym serialu lub filmie?

asia0203

tak. Mają grać w Hawaii five-o. Jakoś lada moment dokładnej daty niestety nie podam. Pozdrawiam D

zojchincu

Hawaii Five-O s02e21

Catharine

A nawet wcześniej, Kensi wystąpiła w jednym z pierwszych odcinków 2 serii Hawaii Five-0. Słyszałam też, że były jakieś wzmianki o nich w Agentach NCIS.

użytkownik usunięty
asia0203

Dwa odcinki szóstego sezonu Agentów NCIS to pilotowe odcinki NCIS: Los Angeles. W odcinkach 6x22 i 6x23 noszących tytuł "Legend Part 1 i 2" po raz pierwszy zostają przedstawieni bohaterowie spin-offu Agentów NCIS. W Waszynktonie zostaje znalezione ciało, żołnierza, który przed śmiercią był okrutnie torturowany. Okazuje się, że zmarłym interesuje się również jednostka z Los Angeles, ponieważ pod czas jego pobytu w Kuwejcie dostał on przelew dużej kwoty pieniędzy na konto. Ma on wybrać pieniądze i dostarczyć je komuś w USA, bo inaczej jego matka zginie. Po powrocie do kraju zgadza się współpracować z agentami w Los Angeles i dostarczyć pieniądze, jednak podczas akcji dochodzi do strzelaniny i żołnierz ucieka.
McGee i Gibbs lecą do Los Angeles by sprawdzić, czy pieniądze które miał dostarczyć nie były powodem jego śmierci. Wówczas poznajemy agentów biura z Los Angeles. Na czele stoi agentka Macy, która ma nie rozwiązany konflikt z Gibbsem przed lat i nadal nie za bardzo za sobą przepadają. Inną postacią, która ma powiązania z Gibbsem jest Callen. Podczas ich rozmowy dowiadujemy się, że obaj byli na wspólnych misjach w Rosji i Czechosłowacji. W pilotowych odcinkach pojawiają się: Agent Specjalny Sam Hanna, Agentka Specjalna Kensi Blye, Agent Specjalny Mike Renko, psycholog Nate Getz i informatyk Eric Beal.

ocenił(a) serial na 9

Czy nie podobnie było z NCIS i JAG-iem ?
Któreś odcinki JAG były pilotem NCIS.
Czy mnie się coś pozajączkowało. ;-)

nightgale

Zgadza się :) w 8 sezonie JAG Gibbs prowadził śledztwo, w którym podejrzanym był Rabb - w ten sposób zapowiedzieli NCIS :)

ocenił(a) serial na 9
Shim_Rei

Swoją drogą tak offtopowo to Eric i Abby się znali.
Ale skąd to nie wiem.
Nie było powiedziane albo mi umknęło.
Jak ktoś wie to proszę o oświecenie bo mnie męczy ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones