PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 115
ocen
7,4 10 1 32115
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

12x10 House Rules

ocenił(a) serial na 10

Zapowiada się super - podobno będzie naładowany retrospekcjami... wiem że to tylko retrospekcja ale bądź co bądź zobaczymy jednak Zivę w 12 sezonie....w ostateczności lepsze frytki nie posolone niż wcale. Kate była tak w 8 serii i 9 to było fajne, cieszy że o ile 11 sezon był tragiczny o tyle 12 jest o wiele poziomów wyżej wg. mnie od początku i teraz to tylko udowodni.

Ozzy_Osbourne

Właśnie skończyłam oglądać i odcinek naprawdę bardzo dobry. Zaskoczyło mnie zakończenie, myślałam, że ojciec Tima jednak nadal żyje. Retrospekcje i omawianie zasad jak najbardziej na plus. 11 sezon nie był za dobry, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że po dwóch pierwszych odcinkach nastąpiła jakaś amnezja u wszystkich bohaterów. Trochę to wkurzało. 12 sezon o niebo lepszy od poprzedniego. Jestem zwolenniczką Zivy i przeciwniczką Bishop, która, o dziwo, nie wkurzała mnie w tym odcinku, dlatego podobają mi się zmiany w tym sezonie i chociaż niewielkie retrospekcje i wspomnienia. Wygląda to teraz bardziej naturalnie.

ocenił(a) serial na 10
Anka1122

Zgadzam się z tobą. Pamiętam odcinek agentów , to był chyba 8 sezon jak badania psychologiczne i przeprowadzała je siostra Kate - wspaniały odcinek z retrospekcjami o Kate.Odcinek Hause Rules to niezły odcinek - retrospekcje dotyczące zasad Gibbsa i niezwykła końcówka mało co w tym odcinku skupiałam się na fabule.Czekamy na następny podobno mają pojawić się dwie byłe żony Gibbsa :)

ocenił(a) serial na 10
NCISS

Oj działo się :-) Nie mogę się doczekać napisów ,ale o dziwo większość zrozumiałem... taki miał rozmach ten odcinek jak bym oglądał 2 sezon :-D

ocenił(a) serial na 10
Ozzy_Osbourne

A ja sie czuje mega zawiedziona chciaż fakt emocje potężne. Natomiast pytanie brzmi jak on mógł się nie zorientować, przecież ten głos nawet mi brzmiał nie tak jak powinien... Teraz siedzenie i czekanie na kolejny odcinek, żeby zobaczyć co dalej :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones