PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 115
ocen
7,4 10 1 32115
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

Wprawdzie nie ma oficjalnego potwierdzenia póki co, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to bardzo prawdopodobny scenariusz. W ostatnim wywiadzie David Mccallum powiedział o tym wprost htt p: // vulturehound. co.uk/ 2016/01/ a-cool-character-david-mccallum-the-vulture-hound-interview/ (usunąć spacje)
W tym momencie nowego znaczenia nabiera informacja o prowadzeniu przez CBS castingu na dwie nowe postacie, które od przyszłego sezonu miałaby być na stałe.
Nasuwa się pytanie co dalej? Powiew świeżej, nowej krwi pomoże serialowi czy już totalnie go dobije? A może pora w końcu zwinąć ten interes?

sosaito

Michael Weatherly oficjalnie właśnie potwierdził odejście z serialu

matteus_filmweb

Nie spodziewałam się, że tak szybko potwierdzi się ta informacja. Może to i lepiej. Zastanawia mnie tylko na ile to była jego decyzja, a na ile jego szefostwa. Ostatnio trochę nadszarpnął swój wizerunek alkoholowym wybrykiem, co mogło też wpłynąć na to, że żegna się z serialem. Mam nadzieje, że scenarzyści tym razem się popiszą i rozpiszą jakieś rozsądne zakończenie dla postaci, zresztą jak się postarają to i nawet CdP mogli by ściągnąć na te parę odcinków.

ocenił(a) serial na 9
sosaito

Moim zdaniem najlepsze zakończenie to pojawienie się Zivy i ich wspólne odejście by razem zacząć życie, czy jako para czy jakkolwiek. Ale to by chyba ucieszyło ich fanów. I moim zdaniem jedyne rozsądne wyjście.

A 14 sezon pewny bo piszą że szuka CBS nowego agenta i agentki by dołączyli. Czyli z NCIS zrobi się drugie CSI Las Vegas. Szkoda, no ale było wiadome że z tą oglądalnością będą ciągnąć serial jak najdłużej.

PierceBrosnan

Pierwsze co po usłyszeniu potwierdzenia tej informacji pomyślałam o tym samym. Pojawienie się Zivy chociaż w ostatnim odcinku i ich wspólne odejście w stronę normalnego życia. Jedyne zakończenie, jakie by mnie chyba usatysfakcjonowało w tym momencie, chociaż myślę, że do tego daleko. Mam tylko nadzieję, że go nie uśmiercą.

Nie zmienia to jednak faktu, że bez niego chyba skończę ten serial właśnie na 13 sezonie, bo Bishop mi do gustu nie przypadła, chociaż ostatnio trochę się wyrobiła i odejście praktycznie, jak dla mnie, drugiej najważniejszej osoby w tym całym serialu raczej go przekreśla. Tylko czekać, aż cała obsada zostanie wymieniona. Nie wiem, ile zostanie ze starego NCIS.

Anka1122

Myślę, że dla większości fanów to byłoby rozsądne zakończenie wątku T&Z, wystarczy spojrzeć co się dzieje na Facebooku na oficjalnej stronie. Czy producenci i scenarzyści posłuchają w końcu widzów? Rozsądek mówi, że powinni posłuchać, oglądalność finałowych odcinków byłaby wysoka zapewne. Na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo, w miarę upływu czasu sytuacja się wyklaruje bardziej. Wiadomość o odejsciu miała pojawić się o wiele później niż teraz. No ale David chlapnal w wywiadzie i CBS nie miało już innego wyjścia jak tylko potwierdzić.
Co do starej obsady to pewnie za jakiś czas zniknie Ducky (sam David Mccallum powiedział) i praktycznie z podstawowej obsady zostanie Gibbs i Abby. Pół biedy by było gdyby serial miał dobre scenariusze odcinków i ciekawe wątki, ale tak nie jest. Obawiam się też o nowe postacie, Bishop nie jest postacią wysokich lotów. Strach się bać co Glasberg wymyśli jeśli chodzi o nowych bohaterów :P

sosaito

Jeśli zostanie tylko Gibbs, Abby i McGee, którzy są najdłużej, to z całym szacunkiem do tego serialu, który oglądam od 11 lat, ale nie uważam, by ta trójka pociągnęła dalej NCIS na podobnym poziomie co do tej pory. Wymiana Kate, według mnie, poprawiła serial, ale wymiana Zivy na Bishop, strasznie go osłabiła. Jeśli, tak jak mówisz, pojawią się kolejne postacie nie najwyższych lotów, to sądzę, że serial szybko się posypie.

Anka1122

Dokładnie. Dla mnie, ten serial bez Tonnego po prostu nie istnieje.

Anka1122

Czesc, gdzie Ty to ogladasz, bo ja utkwilem na 10 sezonach w AXN? Prosze o jakies namiary. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 4
sosaito

Spokojnie przyjdą dwie nowe osoby castingi trwają.W sumie M.W mogli by uśmiercić ,bo jak nie dają mu zespołu ani własnego serialu,to po co chłop ma się męczyć.
Ziva na szczęście to temat zamknięty w tym serialu.

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

A ja tam bym wolał aby jakiś samochód na drodze ciebie uśmiercił, przynajmniej jedna menda mniej i nie musielibyśmy twoich głupot tutaj czytać :D W sumie jakby twoich rodziców przejechał to też byłoby spoko bo nie miał byś czasu na filmweb, tylko byś pewnie w kościele siedział :D

ocenił(a) serial na 4
Ozzy_Osbourne

to nie czytaj ,pokazuj dalej klasę zawodnika z gimnazjum

Ozzy_Osbourne

ja akurat że wyjedzie ponieważ w końcu zdecyduje się na swoją wlasną drużynę, bądź wyjedzie z kraju aby odnaleźć Zivę.

sosaito

i teraz bedą opuszczać kolejne osoby, podobnie jak przy końcówce CSi LV.

sosaito

Ciekawe ile zarobił na tym serialu? Kilkanaście milionów widzów rok w rok przez 13 lat. Hmm Harmon podobno zarabia 19 mln $ co sezon. Ciekawe ile taki Ducky, czy jego pomocnik zarabiają?

backu

Z Criminal MInds właśnie odszedł Derek po 11. latach

sosaito

Cześć, kilka sezonów temu zakończyłam oglądanie NCIS, ale ciekawi mnie, co wymyślili dla Tony'ego? Mógłby ktoś napisać? Nie śledziłam niczego, więc dopiero teraz dowiedziałam się, że on w ogóle odszedł z serialu.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Takie to trochę pomieszane było, W sprawę zamieszany był Trent Kort. Uśmiercili Zivę, która zginęła w pożarze domu, po czym okazało się, że osierociła córkę Tali. Jak się wszyscy domyślali, ojcem Tali był Tony..odszedł z NCIS, żeby w spokoju ją wychować..szkoda bo myślałam, że chociaż Cote de Pablo powróci w finale a nie powróciła :(

NCISS

Dzięki za info. Tzn. on żyje i wychowuje tą dziewczynkę? Chociaż tyle dobrego. Szkoda, że nie zdecydowali się przywrócić Zivy, żeby było jakieś szczęśliwe zakończenie dla obojga.

Przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz, ale powiadomienia mi przychodzą tak, że ich nie widzę.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Tak, Tony wychowuje tą dziewczynkę gdzieś w Paryżu podobno ale według mnie nie jest to godne zakończenie wątku Zivy i Tonego. Nawet sama Cote de Pablo nie wyraziła chęci udziału w finale.

NCISS

To on jednak sklonil sie ku Zivie a nie tej lekarce co jej ojciec handlowal brobią? Bo z tego co pamietal to ta lekarka byla jego wielką miłoscią. Nie pamietam jak sie nazywala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones