PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 118
ocen
7,4 10 1 32118
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

Może powróci.

ocenił(a) serial na 9

Cote de Pablo może być powrót do "NCIS", według nowego raportu. Fani serialu są naprawdę
nadzieję, że te pogłoski są prawdziwe i że rodzaj Ziva David z otwartego wyjścia w końcu
otworzyć drzwi do jej zwrotu. 10 grudnia, łaciński Times poinformował, że Cote de Pablo
powiedział, że jest szansa, że może wrócić do show - i szansa jest dobra wiadomość dla
fanów Ziva.

"Największą zaletą tego ostatniego odcinka jest to, że Ziva nie umiera. Dopóki postać nie
umrze, postać może zawsze wrócić. Nie, że to naprawdę ważne, bo przywrócić znaki z
martwych wszystkich Czas na "NCIS!" de Pablo powiedział.

Cote de Pablo, jeśli nie powróci do "NCIS", fani będą w ekstazie. Choć wielu nie przeszkadza
dodanie "biskup" (w tej roli aktorka Emily Wickersham), większość ludzi po prostu kochał Ziva i
dynamiczny, że dodaje się do pokazu. To nie brzmi jak Cote de Pablo nie wykluczył powrót który
jest zdecydowanie dobra wiadomość ... nawet jeśli to naprawdę nie jest "aktualności".

Fani "NCIS" są jasne. Oni rozumieją, że potrzebna Cote de Pablo przerwę. Zdają sobie
sprawę, że autorzy serialu nie zabił Ziva David off ... celowo. Pytanie jest ... kiedy De Pablo
zdecydować, że chce wrócić?

ocenił(a) serial na 10
Wikusia7000

Totalne spekulacje które wyglądały pewnie na takie typu "nie wykluczam powrotu do serialu" bo co niby miała powiedzie że wyklucza i nigdy nie wróci ? Ale dziennikarze już zaraz będą pisać że już może wróci za tydzień :P Jeśli mam być szczery to nie wiem czy bym chciał jej powrotu, teraz bez niej serial nabrał wreszcie świeżości z nową postacią, a Ziva i tak od kilku serii była tylko małym cieniem świetnej postaci z sezonów 3-7 . Ale oczywiście wszystko jest możliwe, zarówno to że wróci już w 12 sezonie, jak i to że nigdy.

Dodał tylko że w ciemno bym wziął powroty epizodyczne jak Nate w LA, tak raz na sezon albo 2 :-)

Ozzy_Osbourne

W sumie to ja też nie wiem czy chcę jej powrotu, ale nie dlatego, że serial bez niej nabrał świeżości czy coś w tym stylu. Po tym jakiego syfu narobiła Pauley Perette to może będzie lepiej jeśli Cote nie wróci. Jeszcze trochę i się okaże, że rodzinna atmosfera na planie jaką reklamowali aktorzy to bujda na kółkach :P

sosaito

Pauley narobiła chyba największego kwasu w tej całej sytuacji. Inni aktorzy coś tam mówili o tej sytuacji, ale niewiele i nic znaczącego co, moim zdaniem, jest czymś pozytywnym. Sama Cote też zachowała w tym wszystkim klasę. A Pauley ciągle coś wywleka, ciągle coś komentuje, nawet teraz na twitterze pisze jakieś niepotrzebne głupoty. Jakby lubiła robić zamieszanie. Wkurza mnie to, bo Cote zawsze chroniła prywatność, nie ma żadnego konta na portalu społecznościowym nie bez przyczyny. Chce mieć spokój, a Pauley ciągle drąży temat jakby nie miała swojego życia :P Diane też czasem coś napisze, albo wstawi fotkę z Cote, ale to jest zawsze pozytywne.
A co do ewentualnego powrotu, to myślę że takie spekulacje niczego nie wnoszą. To jest show biznes, wszystko może się zmienić o 180 stopni w ciągu krótkiego czasu, albo może nie zmienić się nic.
I na koniec dodam, że powrót Cote naprawdę bardzo by mnie ucieszył :D mam na to nadzieję.

Kismet_

Powrót by mnie też ucieszył, ale po tym co dzisiaj zobaczyłam to nie wyobrażam sobie pracy Cote z Pauley na planie :P Pauley pisze, że kocha Cote etc. a na twitterze wyciąga rzeczy, których nie powinna. Nawet jeśli zna kulisy odejścia Cote, nawet jeśli Cote miała taki kaprys, żeby sobie odejśc tydzień przed rozpoczęciem zdjęć to PAuley nie powinna robić takich rzeczy. Rozumiem, że może być wkurzona, że non stop ktoś do niej pisze o Cote itp. (od razu powiem, że nie popieram tych osób, które obwiniają Pauley czy innych z obsady o to co się stało), ale przecież do Diane Neal, Briana Dietzena, Rockego Carolla i chyba przede wszystkicm do Michaela Weatherly też piszą ludzie i jakoś oni potrafią się zachować bardziej dyplomatycznie i po prostu, albo nie komentują, albo robią to w sposób bardziej strawny niż Pauley. A Pauley teraz sobie jeszcze bardziej zaszkodziła bo po tych wpisach część osób będzie ją obwiniała o odejście Cote bo nie mogły się dogadać czy coś :P I tak w koło Macieju xD

sosaito

Zaciekawiłaś mnie. Bardzo, bardzo. Co takiego narobiła Pauley?

Sasayaki

Rozmawiała z jakąś dziewczyną (podobno 12 latka) prywatnie (!) na twitterze. I napisała jej, że ona i Cote się przyjaźnią, ale Cote nienawidzi swojej pracy i fanów i dlatego odeszła. Dziewczyna się zapytała dlaczego więc tak długo została w NCIS skoro nienawidziła swojej pracy, a Pauley jej odpisała, że Cote urodziła się w bogatej rodzinie, a ona nie i ,że ogólnie to ją bardzo kocha, ale Cote zostawiła ich wszystkich na "pożarcie". Potem dziewczyna wysłała screeny rozmowy do swojej koleżanki, a potem to już się rozeszło po internecie :P Pauley potem na swoim tweeterze wymieniła imię dziewczyny by wszyscy wiedzieli o kogo chodzi i nazwała ją zdrajczynią. W między czasie Pauley jeszcze umieściła tweeta, że właśnie dzwoniła do niej Cote i nawrzeszczała, że o niej pisze na twitterze :P A na sam koniec zablokowała fanów Cote xD Szukać tweetów nie ma po co bo Pauley następnego dnia wykasowała to wszystko :P Jednak jak wiadomo co raz się wrzuci do internetu to w internecie już zostaje i niektórzy zrobili screeny tego wszystkiego xD (jeśli ktoś zainterosowany to mogę udostępnić, żeby nie było zmyślam :))
Ogólnie to Pauley zachowała się jak porzucona przez chłopaka, mszcząca się 16 latka :P Mogę zrozumieć wszystko, ale tego jakoś nie potrafię. A już faktu, że dojrzała kobieta rozmawia prywatnie o kulisach swojej pracy zawodowej z osobą, którą zna przez internet i potem ma pretensje do całego świata, że to wyciekło to już kompletnie nie wiem jak skomentować. Ręce i cycki opadają. W wielu firmach korporacyjnych za taką akcję można spokojnie wylecieć z pracy, serio. Fani Pauley żrą się z fanami Cote, na blogach pojawiają się wiadomości od "tajemniczych źródeł" informujących o tym, że Cote była wredna na planie itp., a nowością jest "tajemnicze źródło", którym jest niby były scenarzysta NCIS, który stwierdził, że to CBS wywaliło Cote xD Nie myślałam, że po tym wszystkim NCIS jeszcze spowoduje na mojej twarzy uśmiech :P Ten kabaret jest lepszy od Latającego cyrku Monty Pythona :D A Pauley straciła cały mój szacunek i sympatię jaką do niej miałam .

sosaito

No właśnie to takie...zachowanie godne 13stki. Wyślij mi prosze screeny. Chciałabym komuś pokazać. Wielkiemu fanowi Pauley, który złego słowa na nią nie powie i jeszcze będzie oskarżał o kłamstwo wszystko.
Mój mejl to melisscannon@gmail.com
Będę bardzo wdzięczna.

Sasayaki

Ok już wysłałam ;)

ocenił(a) serial na 9
sosaito

Mogłabyś mi również wysłać,bo moja siostra jest jej wielką fanką i mi jakoś nie wierzy.Mój e-mail wiktoria.kosicka@op.pl. Z góry dzięki.

Wikusia7000

Ok wysle Ci wieczorem jak wrócę do domu;)

ocenił(a) serial na 9
sosaito

Dzięki ;)

sosaito

Bardzo dziękuję

sosaito

Wchodzę teraz na tumblr Alice i zamieściła tam mail Cote do fanów :DDD taaaaaak nas nienawidzi haha

Kismet_

O tak... niech nas "nienawidzi" jeszcze bardziej w takim razie :P Zresztą przed miesiącem Cote też się odezwała. Przez swojego agenta wysłała maila do osoby, która zorganizowała akcję urodzinową dla niej, więc rzeczywiście jest tak przepełniona nienawiścią do fanów, że aż nie potrafi się powstrzymać i pozytywnie reaguje na to co dla niej robią :P

sosaito

haha taka z niej bitch :P a Pauley teraz wychodzi na taką kretynkę, że masakra. Ja bym chciała żeby w końcu był już spokój z tym wszystkim, bo mam już dość tych przepychanek i smrodu który co jakiś czas jeszcze zalatuje w tej sprawie...

ocenił(a) serial na 10
sosaito

hej sosoito mogłabyś też mi to wysłać :D mój e-mail: natikoziolek@wp.pl z góry dzięki :D

natow

Wysłane ;)

ocenił(a) serial na 10
sosaito

Dziękuje :D

sosaito

Hej, mogłabyś mi też wysłać te screeny? Mój mail to: nolitka@gmail.com

ocenił(a) serial na 10
sosaito

Też poproszę (monika.szarek1@gmail.com)

marruda

Nie sądziłam, że jeszcze ktoś się tym zainteresuje ;) Wysłane :)

ocenił(a) serial na 10
sosaito

Dzięki :)

Starałam się nie czytać tych wszystkich doniesień, ale kiedy zobaczyłam ten wątek, szczerze się zdziwiłam. Nie spodziewałam się czegoś takiego po niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones