PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 115
ocen
7,4 10 1 32115
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

co się stało z agentką todd ??

użytkownik usunięty
konradb1993

Ari ją zabił.

ocenił(a) serial na 10

a mogłabyś w skrócie opisać mi jak dla czego ??, nigdzie nie mogę znaleźć 2 sezonu :(

konradb1993

hej :) nie wiem czy dobrze kojarzę ale było jakoś tak:

Ari włamał się pewnego dnia do prosektorium do Ducky'ego bo ten robił sekcję jakiegoś jego nie wiem znajomego czy coś i chyba Ariemu zależało na jakichś kroplach do nos w których była trucizna czy coś, wtedy poznał Kate która miała odnieść z powrotem Duckyemu dowody bo Abby się bała, no i ona próbowała go obezwładnić ale jej nie wyszło, no i on jeszcze postrzelił Gerarda koniec końców zwiał, Gibbs go szukał we wszystkich bazach danych przez kilka odcinków, no i pewnego dnia gdy Gibbs szedł na kawę Ari przyszedł do niego i rozmawiali (również o Kate ), Ari pod ich stolikiem podłożył bombę (w sumie to było śmieszne :D ) okazało się że Ari pomaga tam komuś walczyć z Hamasem czy coś, planował on atak na port, w czasie powrotu marynarzy ze służby, nasi agenci znaleźli jego ludzi i komputer który naprowadzał bombę (Gibbs rozwalił go po swojemu) no i na koniec "przykro mi Kate"

jakoś tak to było a co do powodu czemu zabił Kate to był chyba jakiś znak dla Gibbsa, zemsta

ocenił(a) serial na 9
konradb1993

Widocznie słabo szukasz :P Są wszystkie sezony na wielu różnych stronach, de facto popularnych stronach, gdziekolwiek byś nie szukał/a z google.

ocenił(a) serial na 10
konradb1993

ja oglądam na kinomaniaku. Są wszystkie sezony w dobrej jakości. Kate ginie w s02e23, zobacz sobie.

ocenił(a) serial na 10
olcha262

dzięki wielkie zaraz zobaczę :D

konradb1993

Moim zdaniem końcówka tego odcinka to była jedna z najlepszych scen w NCIS, której mogłyby pozazdrościć inne seriale (w wielu z nich sceny śmierci lub innego usunięcia głównych bohaterów wyglądały zwyczajnie głupio). No i przy tym świetne zakończenie sezonu. Doświadczyłam chyba nie mniejszego szoku i niedowierzania niż agenci.

Cairns

Ooo tak, zgadzam sie w 100%! Pamietam, ze nie dawno lecial ten odcinek... Przez minute siedzialam z otwarta buzia i szeroko otwartymi oczami... Ogladam kilka seriali, ale zakonczenie drugiego sezonu ncis rozbilo pule... :O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones