PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 115
ocen
7,4 10 1 32115
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

Dodawała coś do tego serialu dzięki czemu był świetny.Bishop według mnie nic nadzwyczajnego nie wnosi ani do grupy ani do seriali

romek_krakow

Pocieszę Cię i napiszę, że nie jesteś sam :) Tylko, że twórcy mają gdzieś opinię widzów. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że sam brak Zivy nie jest aż takim problemem (bynajmniej nie tak dużym), ale obecność Bishop, a włłaściwie to wciskanie jej na siłę już jest problemem. Nie wiem jak jest w tym sezonie bo dałam sobie spokój z oglądaniem, ale czasami natykam się na jakieś komentarze i z tego co widzę to problem z Bisho nadal jest. No ale cóż zrobić, dla twórców liczy się teraz kręcenie lodów tak długo jak jeszcze się da w tej sytuacji.

ocenił(a) serial na 10
sosaito

Jak nie oglądasz to żałuj.

ocenił(a) serial na 9
sosaito

Tak, niestety problem Bishop nadal jest i będzie dopóki to babsko będzie obecne w serialu ;/

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

Po 12x06 miałam jeszcze nadzieję, że Ziva wróci, ale 12x07 te nadzieje rozwiało. 6 odcinek miał być raczej pożegnaniem i ostatecznym zamknięciem rozdziału Zivy. Wielka szkoda :(

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Miałam przerwę w oglądaniu i właśnie ją nadrabiam. Serial super 12 sezon moim zdaniem lepszy niż 11 ale postać Bishop to inna bajka. W serialu przedstawiona jako wyjątkowo inteligentny analityk a sprawia wrażenie że ograniczonej, moim zdaniem osoba kompletnie nie pasuje do tego serialu. Naprawdę mnie irytuje.

ocenił(a) serial na 10
moric

No, Bishop może średnia ale dzisiejszy odcinek cudo, 10 i 11 odcinek 12 serii to najlepsze dla mnie odcinki tego serialu od dawna. Mimo braku Zivy i Bishop to obecny sezon jest świetny, oczywiście za sprawą głównie Gibbsa i stałej ekipy :-)

moric

Mi akurat ona nie przeszkadza, ale zgadzam się, że sprawia wrażenie ograniczonej, przynajmniej jak na super analityka, którym była na początku. Myślę jednak, że to wina robienia z niej typowej agentki NCIS, na początku jej zdolności analityczne jakoś bardziej były wyeksponowane. Lubię ten serial, więc nie przeszkadza mi to za bardzo, choć też zwróciłem na to uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones