PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 141
ocen
7,4 10 1 28141
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

(Sezon 3)Przerwa zimowa

ocenił(a) serial na 10

Zaglądam dziś sprawdzić kiedy kolejny odcinek, a tu taki zonk, przerwa zimowa. Ja się pytam jak żyć?

ocenił(a) serial na 10
seba1b

Właśnie nie będzie co oglądać w przerwie świątecznej, a to okres kiedy po zjedzeniu barszczyku za bardzo nie ma co robić -,-
Można sobie odpalić sagę filmów Marvela począwszy od Pierwszego Kapitana <3 bądź przypomnieć Agentów od pierwszego sezonu, ale to będzie zonk oglądając s01e01 xD

ocenił(a) serial na 10
kasiap_18

Ja w planach na ten okres mam Jessice Jones, drugi sezon Bibliotekarzy :D Jakoś przeżyje ale jednak Agenci to numer jeden u mnie :)

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Na początku stycznia rusza drugi sezon Agent Carter a po nim wracają Agenci.

ocenił(a) serial na 7
kolan_q

Jupi ^^ Nie mogę się doczekać kolejnych odcinów Agentki Carter ;) uwielbiam to jak te dwa seriale przeplatają się razem z filmami o Kapitanie Ameryce i Avangers ;D

ocenił(a) serial na 8
seba1b

seriale to nie powód do pytania jak żyć :P swoją drogą to jest masa innych produkcji bardzo ciekawych, Świat Gliniarzy, Breaking Bad, Synowie Anarchii, Gotham, Walking Dead, Kontra, Gra o Tron. Jest tego naprawdę w chu......

ocenił(a) serial na 7
SCORPION60

Jeszcze Z Nation i Wikingowie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones