Dla mnie od początku serial był takim serialem jakby dla dzieci czy młodzieży .I może dlatego ten
serial kompletnie mi nie podszedł .Serial jest nudny płytki fabularnie chociaż to drugie to można
nawet trochę przebaczyć bo to bardziej miał być serial typu łubu dubu tylko tego też w serialu za
bardzo nie widać 3/10
Serial jest fajny, a z czasem coraz bardziej sie rozkreca. Wasza nska i nietrana ocena wynika z tego, ze pewnie malo co widzieliscie.
Sugerujesz że nie oglądam go w całości ,otóż oglądam każdy odcinek taki mózgo-zapychacz.Filmy też widziałem więc raczej wiem o co się rozchodzi.Serial jest tylko po to by utrzymać jakiś sens pomiędzy kolejnymi filmami ,niczym więcej.Gra aktorów przypomina prze3dstawienie z przedszkola,nieliczni dają radę.Stiff czy jak on tam ma zagrała za bardzo do przodu myśląc pewnie że gra w kolejnym Thorze co w kiepskim serialu wyglądał przekomicznie.Nie mam w ogóle żadnych argumentów popierających wyższą ocenę tego serialu.Naprawdę trzeba być maniakiem Marlela że by dać wyższą ocenę niż 5.
A kogo to obchodzi ,a serio ta asgardka ale nie wiem jak się ją wymawia a tym bardziej pisze.-tak,tak ignorant ze mnie straszne.
Nie tyle ignorant co debil, bo nie znasz podstaw mitologii cywilizacji w której żyjesz.
Tylko nie debil moimi to nie moje podstawy więc odpuści sobie.Mitologiaskandynawska jest mi obca.
To mnie właśnie cholera zastanawia bo Sif w filmach grała praktycznie tak samo a nie biło to tak po oczach jak w tym serialu
Po pierwsze efekty,po drugie efekty,po trzecie w filmach miała bardzo drugoplanowa rolę ,w serialu dostała "gościa specjalnego"to ją poniosło ,znaczy nie ją tym co jej tą rolę napisali.
Dokładnie. :) Ludzie nie łapią, że nie każdy serial musi być monotonnym pokazywaniem tak samo zachowujących się gostków w różnych sytuacjach. :D
Rzecz w tym że oni się zachowują tak samo ,zero poziomu gry aktorskiej a o fabule nie pomnę.Wprowadzaj nowe postacie a nie umieją ich pokazać no nic.Zapowiedziałem sobie ze obejrzę ten sezon do końca ,a jak będzie drugi to w ogóle nie będę oglądał, tyle sdą iknne znacznie ciekawsze mózgo-zapychacze niż ten
no to go nie ogladaj kto ci kurde karze? serial jest swietny.. wedlug ciebie jak maja wprowadzac nowe postacie?
To jak byś powiedział jak ci się życie nie podoba to nie żyj nikt ci nie KAŻE,litości ,oglądam to jako mózgo-zapychacz ,choć bywają lepsze niż to,ale Tobie słownik przyda.
widze ze nic poza siedzeniem na filmwebie nie masz do roboty... jesli sie komus film nie podoba/serial to sie go nie oglada? to tak jagbys powiedzial ze moda na sukces to g*wno ale ogladasz to jako mozgo zapychacz
Pierwsze nie oglądam Mody na sukces bo to g.wno,dałem szansę serialowi i tyle a że się mi nie podoba to moje sprawa i mogę to napisać a że masz problem z akceptacją moich ocen ,no cóż ja ci nie pomogę,Wiesz nie wciskaj mi tu kitu bo ci staż nie pozwala.
Trochę żałosne, że tak powiedział. Rozumiem, że mógłby tak powiedzieć jakiś psychofan serialu a nie aktor wcielający się w główną rolę
nie powiedział tak, troche dziennikarze zmienili jego słowa....miał na myśli że frajerskie jest nie dawać serialowi szans żadnych i nie poczekać na to czy się poprawi....