PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 138
ocen
7,4 10 1 28138
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

4x02

ocenił(a) serial na 9

Kolejny swietny odcinek, wszystko bylo w nim niesamowite od polaczenia sil Ghost Ridera i Quake do Inhumanskiego Terminatora Dyrektora. Dostalismy kolejna cudowna scene transformacji GR. To co sie dzieje z May jest calkiem straszne, tym bardziej, ze przez cale trzy sezony zawsze wychodzila calo (poza misja w Bahrainie ale to bylo przed rozpoczeciem akcji serialu). Fajnie, ze Coulson i Jeff wspomnieli, ze Rogers mial zostac nowym dyrektorem, Coulson jest jego najwiekszym fanboyem, obaj byli przeciwko Sokovia Accords ale skoro Cap jest zbiegiem to ma to sens, ze wybrali kogos innego. Cudna shotgun-axe powrocila. Szkoda tylko, ze kolejny odcinek dopiero za dwa tygodnie...

ocenił(a) serial na 8
keteek

Swietny to przyznam ale co oni odpier****ja z tym ze koleny odcinek dopiero za dwa tygodnie skoro sezono dopiero sie zaczal??? A dyrektor-terminator pewnie okaze sie zly.

ocenił(a) serial na 9
kiczek221

glownym powodem jest jakas debata, ktorej i tak nikt nie oglada

ocenił(a) serial na 9
keteek

Dokładnie kolejny super odcinek a każda scena z ghost Rider ogląda się z ogromnym zaciekawieniem , AoS pokazało jak prosto można przekonać fanów żeby wrócili po przerwie do kolejnego sezonu . Wystarczy mieć dobry temat przewodni sezonu i dobre efekty specjalne . A dyrektor terminator na pewno jeszcze będzie się pojawiał w tym sezonie bo byłoby dużą stratą nie wykorzystać jego potencjału . Na początku sezonu myślałem że Ghost Rider będzie wrogiem Tarczy w tym sezonie ale wychodzi na to że będzie pomagał Sky , Czekam na kolejne odcinki . A i jeszcze Mack , wziął swoją ukochaną Axe -strzelbę fajnie się to prezentuje i może nią walczyć wręcz jak mu kul braknie :)

kiczek221

Nie chciałabym by on okazał się zły bo w serialu to większość postaci jest nie stabilna więc niech on zostanie tym dyrektorem akurat fajny aktor :)

ocenił(a) serial na 9
kKahlan

zgadzam sie, najlepiej niech zostanie dobry albo neutralny. jak dla mnie to na dyrektora shield nadaje sie idealnie- mozna go lubic ale nie mozna mu ufac :P zupelnie jak z furym

ocenił(a) serial na 9
kiczek221

Spokojnie, jest jeszcze Luke Cage

ocenił(a) serial na 9
mistrz_sheldon

ta dwutygodniowa przerwa to az za duzo na cage'a ;)

keteek

Moim zdaniem odcinek trochę słabszy niż poprzedni, te duch mnie nie przekonują, nowy dyrektor no liczyłem na kogoś innego, ciekawe jak Robbie wytłumaczył rozwalony wóz i dlaczego Ghost Raider nic nie mówi (brakuje mi tego "Your soul is mine").
Ode mnie mocne 4/6


ocenił(a) serial na 9
patryks83

tworcy serialu luia tajemnice wiec mysle, ze trzymaja to na specjalna okazje. tak jak plonaca czaske zobaczylismy przy starciu z quake.

patryks83

Mnie się podoba ta wersja GR ;) szkoda, że nic nie mówi.. mam nadzieję, iż w końcu się to zmieni.. ;)
Duchy może i bez rewelacji, ale wspomnienie o Darkhold może to być jakiś taki swoisty wstęp do Dr. Strange'a.. oby.. ;)
sezon zapowiada się naprawdę ciekawie
co do dyreminatora to jeszcze nie wiem co o nim myśleć..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones