PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 092
oceny
7,4 10 1 28092
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Tak wiec temat odnosnie informacji o 6 sezonie. Niektore moga byc dla co niektorych spoilerowe wiec ostrzezenie
.
Pierwsza oficjalna informacja to ta, ze serial powroci dopiero latem 2019 z 13 odcinkami. W ten sposob unikna tego "miszmaszu" z Avengers 3 i 4 oraz ich podrozami w czasie czy jak tam beda starali sie pokonac Thanosa.

Jesli chodzi o obsade to Chloe, Ming, Iain, Liz i Natalia wracaja ze stalymi rolami. Jeff awansowal do stalej obsady. Brak informacji o Clarku wiec albo trzymaja jego powrot w tajemnicy albo jest Couslon jest martwy.

Kolejna informacja jest taka, ze nawet jesli Coulson by nie powrocil to Clark powroci! Tym razem jako rezyser odcinka 6x01, Clark juz wczesniej wyrezyserowal odcinek 5x06.

ocenił(a) serial na 9
keteek

Zapomnialam o Henrym. :P On tez wraca. ;)

Na jednym z plakatow AoS wylapanych na SDCC widnieje haslo "How will they go on?" czyli to moze byc motyw przewodni na caly sezon albo jego czesc.
Tak jak sezon 1 mial glowny "Not all superheroes are super" i przez chwile "Uprising" (i "Trust no one").
Sezon 2 nie mial chyba glownego sloganu (ciezko byloby jakis nadac zwarzajac, ze Inhumans i Quake to byly zagadki) ale mial kilka mniejszych sloganow, chyba taki najwiekszy to byl "What will she become?".
Tak jak 3 sezon mial "Are you Inhuman" i pod koniec "Fallen Agent".
Sezon 4 "Ghost Rider" (rzadziej "Vengeance is coming"), "LMD" i "Agents of Hydra".

Co do tego odcinka 6x01 to wiadomo tez kto go napisze - Jed Whedon i Maurissa Tancharoen czyli 2 z 3 show-runnerow (trzeci to Jeff Bell).

ocenił(a) serial na 9
keteek

Przyspieszono premiere. Agenci wracaja w Maju tego roku.

Moze ma to cos wspolnego, z tym, ze premiere Avengers tez przesunieto (z maja na kwiecien) wiec Agentow (z lipca na maj) tez mogli przyspieszyc. ;)

ocenił(a) serial na 10
keteek

Aktor który gra agenta Davisa i aktorka od agentki Piper też wracają.
Mark Kolpak wyreżyseruje odcinek 6x04.

ocenił(a) serial na 9
bifa

Czuje, ze ten odcinek 6x04 to bedzie cos duzego. Mark Kolpak jest szefem ekipy od efektow specjalnych dla AoS wiec na pewno przygotuje jakas piekna sekwencje. Ten odcinek to bedzie pewnie cos jak pierwszy odcinek Jeda Whedona (4x15) albo pierwszy odcinek Clarka Gregga (5x06). ;)

ocenił(a) serial na 6
keteek

To ja taki mój ogląd na sezony tego serialu:

sezon 1 - nawiązanie pod Heroesów, 4400 i podobne klony tych produkcji.

sezony 2 i 3 - mi najbardziejpod The Walking Dead podchodzą. określiłbym to jako przeciągającą się niestrawność ale rozumiem, że fanom się to nie spodoba. Nie mam innego okreslenia jednak na tą lawinę zdarzeń.

sezon 4 - nie jestem pewien serialu ale ciut pod Incepcję i Ex Machine podchodzą. Możliwe, że jako sezon jest to najciekawszy dla mnie kawałek tej produkcji.

sezon 5 - tutaj pod Doctora Who bym wrzucił sporo elementów.

Myślę, że jeśli ktoś nie potrafi przebrnąć przez pierwszy sezon to taki poradnik może dać szansę na obejrzenie elementów, które mogą podziałać jak poduszka bezpieczeństwa na początkowe zderzenie z tą produkcją.

ocenił(a) serial na 9
ArchieIl

Ja tam bym nie porownala AoS ani do Heroes, ani 4400. Oba te seriale byly o tym jak ludzie z mocami probuja wiesc normalne zycie, a agencje rzadowe pojawialy sie w nich tylko na chwile aby kontrolowac tych ludzi, a w AoS jest na odwrot - opowiada o agencji rzadowej i nie za bardzo jest czas na posiadanie normalnego zycia, ludzie z mocami tez stanowia niewielki ulamek glownej obsady. AoS jest bardzo dobre jesli chodzi o ewolucje postaci, co w obu pozostalych serialach nie bylo zbyt dobre. Jesli chodzi o sposob budowania to tutaj AoS i 4400 zaczeli wolno ale potem sie rozwineli do swietnych seriali, a Heroes zaczeli swietnie, a pozniej sie stoczyli.

Jesli chodzi o inne porownania to nie widzialam zadnego z tych seriali wiec ciezko mi sie wypowiedziec.

ocenił(a) serial na 9
keteek

jest oficjalne foto promocyjne na 6 sezon przedstawiajace nowy wyglad Quake
https://twitter.com/chloebennet/status/1063608906306318336

keteek

Quake jako blondynka średnio mi pasuje, ale dobrze, że zmienili jej kostium i dodali fiolet. Stary nosiła chyba ze trzy ostatnie sezony.

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

Dokladnie, nic dodac, nic ujac. :P Jakby nie patrzec 66 w jednym stroju to dluzej niz polowa serialu. :)
Fajnie byloby gdyby na sam koniec serialu daliby jej bialy kostium jaki nosila jako dyrektor, z tymi wypasionymi rekawicami. ;)

keteek

Pierwsza zapowiedź!
https://www.youtube.com/watch?v=trDSntuNMSU
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Nie mogę się doczekać!!!
A tak w ogóle, to mam kilka teorii, dlaczego martwy Coulson żyje.

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

MOZLIWY SPOILER
Wiekszosc ludzi stawia na Skrulla ale wedlug mnie nie ma to zadnego sensu bo Skrulle nie sa tak nieudolni w dzialaniu (nie udaja martwych osob i przejmuja pamiec). Uwazam, ze to Coulson z alternatywnej rzeczywistosci.

keteek

MOŻLIWY SPOILER
Ja stawiam na Coulsona, ale nie agenta SHIELD. O ile akcja 6. sezonu jest po A:Endgame.
Załóżmy, że nasz agent Coulson umarł na Tahiti z May u boku. W między czasie Avengers sporo namieszają i może przywrócą tę połowę ludzkości do życia, ale przy okazji będą inne konsekwencje - osoby (i te przywrócone i te, które się ostały) będą miały nieco inną osobowość, wspomnienia itp.I mamy Coulsona z końca teasera - nie naszego Phila, ale innego, który nigdy nie był w SHIELD. Nie zdziwię się, jeśliby okazało się, że jest on samotnym wilkiem (a nie graczem zespołowym), który ma swoje cele,a NAWET może być nowym złym na ten sezon.
Myślę, że Endgame będze jak Flashpoint - zmieni status quo w całym MCU.

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

Szczerze to takie rozwiazanie wydaje mi sie slabe. Wydaje mi sie, ze zrobili z watku smierci Coulsona zbyt duze "halo" zeby od tak go teraz przywracac. To tak jak wtedy kiedy po tym dlugim zapowiadaniu smierci w 3 sezonie postanowili pojsc na latwizne i pozbyc sie Lincolna - od tamtej chwili ZAWSZE kiedy zycie jakiejs postaci z glownego zespolu bylo narazone wiedzialam, ze bedzie ok, a jak pojawial sie ktos nowy (typu Mace) to zaraz wiedzialam, ze szybciej czy pozniej go zabija - po prostu serial stracil duzo na tym, ze producentom zabraklo jaj.

Teoria z alternatywna rzeczywistoscia ma tu moim zdaniem najwiecej sensu. Bo to wyjasnia innego Coulsona, dlaczego komora Fitza byla pusta, oszczedzi wiele zamieszania z Infinity War, da im duze pole do popisu bez ograniczen, tlumaczy ta dziwna dziure w kosmosie i da wzmocnionego przeciwnika dla wzmocionej Daisy. Nie wspominajac o tym, ze przypomina mi bardzo jeden odcinek Dark Matter (gdzies z 3 sezonu) gdzie ich zespol takze podrozowal w kosmosie ale uzyli nowej techonologii i cos poszlo nie tak, przenioslo ich do alternatywnej rzeczywistosci albo innego czasu (juz nie pamietam) wiec podobny scenariusz swietnie by sie tutaj sprawdzil. Poza tym alternatywne rzeczywistosci to jedyna rzecz jakiej tak na prawde jest nie robili w serialu (powtarzam to od roku). Takze nic nie ma wiecej sensu niz to.

ocenił(a) serial na 9
keteek

Mi się wydaje że Coulson żyje dzięki temu bo w nim siedzi Ghost Rider było w 4 sezonie wspomniane że Coulson zawarł pakt z Ghost Riderem i na końcu 4 sezonu Robbie powiedział że się jeszcze zpotkajom tylko nie wiem kiedy i gdzie prawdopodobnie w 6 albo 7 sezonie.

ocenił(a) serial na 9
Damian9900

Ghost Raider przeszedl znowu na Robbiego. Poza tym tutaj chodzilo o konsekwencje jakie poniesie Coulson w związku z tym że w niego Ghost Raider wszedł, czyli wypalenie leku. Najbardziej prawdopodobne są równoległe światy. Fajnie by było jakby Coulson się okazał takim Badasem, dzialajacym w pojedynke

ocenił(a) serial na 9
Santi92

Tak. Zarathos przeszedl z powrotem do Robbiego. W komiksach tez tak bylo, ze mogl byc jeden taki "prawdziwy" Ghost Rider w jednym czasie bo Zarathos jest tylko jeden i to on przechodzi z ciala do ciala czyniac nowych Ghost Riderow.

keteek

Premiera będzie w maju!!! Wcześniej niż się spodziewałam.

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

Szykuje się dobra pierwsza połowa roku. Teraz druga polowa sezonu TWD, kwiecien Gra o tron, maj Agenci, a w międzyczasie Kapitan Marvel i Avengers.

Santi92

i Wiedźmin,

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Kiedy startuje Wiedźmin? Nie śledziłem w sumie doniesień odnośnie niego.

Santi92

Tu problem,bo nie znalazłem daty premiery poza tym,że gdzieś w 2019 albo 2020 tym. :(

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

Ciekawe czy ma to cos wspolnego z przesunieciem premiery Avengers Endgame. Jakby nie patrzec teraz AoS beda pierszym co wyjdzie od Marvela po Avengers (juz nie kolejny film Spideya).
Najperw film przesuneli z maja na kwiecien, a teraz serial z lipca na maj.
To jak teraz zaczna puszczac 6 sezon od maja to na poczatku sierpnia bedzie koniec.

ocenił(a) serial na 9
keteek

Podobno 7 sezon ma być ostatnim według Clarca.

ocenił(a) serial na 9
Santi92

Wiem o czym mowisz ale autor tego artykulu wyrwal to troche z kontestu. Bardziej chodzilo o to, ze z tego co Clark wie serial zostal przedluzony o 6 i 7 sezon, a o dalszej kontynuacji nikt nic nie mowil. Co ma sens bo zazwyczaj AoS dostawali zielone swiatlo na tydzien przed Upfronts wiec zakladajac, ze kolejny sezon bedzie mial premiere w maju przyszlego roku to na potencjalny sezon 8 maja czas do jesiennych Upfronts, ktore przypadaja chyba na listopad 2020.

Chociaz w swietle nadchodzacego serwisu Disney +, a co za tym idzie wyparcia przez Feige do reszty Marvel TV przez Marvel Studios mialoby sens gdyby anulowali wszystkie pozostale seriale MCU, to jest Agents of Shield, Runaways i Cloak and Dagger bo calej reszty juz nie ma.

keteek

Trailer z Wondercon 2019:
https://www.youtube.com/watch?v=BCVREaBkfmk
Wygląda na to, że Coulson z alternatywnej rzeczywistości będzie złoczycą.

keteek

1. Clark Gregg ma grać niejakiego Sarge - to pewnie "pseudonim artystyczny", jak Yoyo. Sarge jest na liście
2. Streszczenie do odcinków:
6x01 Missing Pieces
Scattered across the galaxy, the team works to find their footing in the wake of losing Coulson.

6x02 Window of Opportunity
While Fitz and Enoch struggle in space, Sarge and his team move forward with their mysterious mission on Earth.

6x03 Fear and Loathing on the Planet of Kitson

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

Ciekawe jest to, ze ta planeta Kitson byla juz wczesniej wspomniana. Wydaje mi sie, ze byl to odcinek 5x06 ale moge sie mylic o jeden w przod lub tyl. W kazdym badz razie wspomnial ja ten gosc Kasiusa - chyba ten co pozniej czy wczesniej przyniosl slimaka do zjedzenia.

keteek

Jest pełen zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=byQWZLqgyys
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones