PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 141
ocen
7,4 10 1 28141
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

6x06 Inescapable

ocenił(a) serial na 9

Odcinek pelen powrotow do poprzenich watkow. Dostalismy Shield Academy, moment w ktorym Coulson rekrutuje FS do swojego zespolu, chwile w ktorej przywieziono ciala oryginalnego Fitza do Lighthouse i wiele innych. FS i Enoch zbiegli ze statku Chronicomow, ciekawe jak daleko.

Musze pochwalic dzial charakteryzacji w tym wszystkie fryzury, a czesto peruki bardzo dobrze dopasowane do poszczegolnych okresow. Iain mial w tym odcinku trzy rozne zarosty, wlosy Daisy i Yoyo sprzed 6 sezonu dopasowane bardzo dobrze itp. Jedyna fryzura jaka nie do konca mi pasowala to ta Simmons z okresu kiedy uczeszczala do Shield Academy - kiedy swiezo po akademii dolaczyla do zespolu Coulsona miala rudawe, lekko krecone wlosy.

Ciekawe rozwiazanie z urzadzeniem, ktore urzeczywistnia mysli. Polaczenie umyslow to sposob w jaki dziala Supreme Intelligence w imperium Kree w komiksach (w filmie zdecydowali sie na inne rozwiazanie). Przy tym strachu Simmons z pudelka z dziecinstwa, mozna zobaczyc ja sama ale przypominajaca postac z horroru, a na czole ma odrobinke zlotego, co troche kojarzy mi sie z jej etapem jako sluzki Kasiusa z poczatku 5 sezonu. Fitz poznal prawde o wiekszosci duzych wydarzen od poczatku 5 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
keteek

Może przeteleportowali się na ziemię.

ocenił(a) serial na 8
keteek

Jeśli odcinek ma być nietypowy i poświęcony w całości jednemu z wątków w serialu, to niech wygląda właśnie tak. Podobał mi się o wiele bardziej od odcinka z kasynem i odcinka z Deke'iem. Pomysłowy i chwilami zaskakujący. Naprawdę fajnie przedstawione przepracowanie przez Fitza i Simmons wszystkiego co się wydarzyło między nimi przez poprzednie lata.
W trakcie oglądania odcinka przypomniałem sobie o pewnym nierozwiniętym wątku z pierwszego sezonu - w odcinku, który pojawił się zaraz po Thor: Mroczny Świat (tym z laską berserka) pojawia się chyba jedyny (do tej pory) raz w serialu motyw relacji Jemmy z jej rodzicami (albo samą matką). Ciekawe, czy do tego wrócą.

ocenił(a) serial na 8
MithrandirII

Dodam, że sytuacja się mocno wykrystalizowała, poszczególne postaci zajęły swoje miejsca, wykreowały się 4 strony (agenci, ekipa Sarge'a, chronicomy i nietoperze). Mam nadzieję, że Fitz, Simmons i Enoch prędko dołączą do wydarzeń i za nimi podążą chronicomy.
Mamy już połowę sezonu. Oczekuję, że akcja ruszy z kopyta.

ocenił(a) serial na 9
MithrandirII

Kojarze o czym mowisz, Simmons wspominala cos o rodzicach w tym odcinku crossoverowym z druga czescia Thora. Jakby nie patrzec to matka Fitza tez byla kiedys wspomniana ale nie pokazana, tak samo jak ojciec Coulsona (o dziwo matki nigdy nie wspomnieli).

ocenił(a) serial na 9
keteek

W 6 odcinku 1 sezonu Coulson miał powiadomić rodziców Simmons która została zarażona wirusem z hełmu Chitauri.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones