PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 141
ocen
7,4 10 1 28141
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

No i tytuł stał się jasny. xD Dostaliśmy sporo odniesień do serii Agent Carter, w tym Daniela Souse czyli byłego partnera i chłopaka Peggy oraz Jemme udającą Peggy Carter. Jak dla mnie pomysł aby w każdej epoce widzieć jakąś znajomą twarz jest świetny. Tym razem rok 1955 w Strefie 51 w Nevadzie, co ciekawe USA nie przyznawało się do istnienia bazy w tej okolicy aż do XXI wieku stąd tyle teorii spiskowych o rzekomych kosmitach. :) Trochę dziwne wydaje mi się, że wysłali May i Yoyo czyli dwie niesprawne agentki razem na tak ważną misję ale rozumiem, że nie specjalnie mieli wybór bo tylko Mack i Deke zostali. Mam teorie, że w przypadku May to był atak paniki, a u Yoyo wygląda to bardziej na PTSD - zobaczymy. ;) Wydaje mi się, że sporo osłabili Daisy w tym sezonie, w sezonie 5 nie miała problemu by walczyć nawet z kilkoma Kree (którzy też są znali ze zwiększonej siły) nawet nie używając mocy, a teraz Chronicomy łupią ją co drugi odcinek. Chociaż z drugiej strony podoba mi się, że Chronicomy są tak poważnym i silnym przeciwnikiem, a nie padają jak muchy jeden za drugim - zarówno robot Coulson, jak i duet May/Yoyo mieli problem powalić je, a udało się za sprawą EMP.

ocenił(a) serial na 10
keteek

Agenci odkryli bardzo łatwy i skuteczny sposób na pokonanie i autodestrukcję Chronicomów. Wystarczy użyć EMP. Jak się domyślam nie skorzystają z tej technologii ponieważ byłoby to zbyt łatwe.

keteek

A co z blyskiem w oczach coulsona w koncowych sekundach? Transfer swiadomosci?

ocenił(a) serial na 9
Jooolcia

Może wróciło mu zasilanie. Nie jestem pewna co innego mogło to być.

ocenił(a) serial na 8
keteek

Mam taką myśl, że to może będzie jakoś powiązane z tym co podkreślano w pierwszym odcinku, że w jego budowie wykorzystano technologię Chronicomów - może się z nimi jakoś połączył?

ocenił(a) serial na 8
keteek

U May to był na 100% atak paniki, nie wiem dokładnie o co chodzi z Yoyo, bo szczerze mówiąc nie pamiętam wszystkich szczegółów z końcówki sezonu 6. Byłem bardzo rozczarowany tym jak zakończyła się poprzednia seria, więc nawet nie chciałem sobie tego przypominać, ale teraz obejrzałem w końcu 3 pierwsze odcinki nowego sezonu i wygląda to jak dotychczas naprawdę dobrze.
Myślałem, że będą dłużej w latach 30, ale podoba mi się, że będą odwiedzać różne epoki (strzelam, że będą po 2 odcinki na epokę). Bardzo się ucieszyłem na obecność Sousy, w poprzednim odcinku byłem ukontentowany jak rozwiązano wątek Malicka, bałem się, że pójdą w jakieś zmienianie historii.
Teoria z posta o poprzednich odcinkach, że Simmons to tak naprawdę LMD mnie zaintrygowała - wyraźnie widać, że unikała jasnej odpowiedzi ile czasu minęło co znaczy, że na pewno sporo, a z drugiej strony nie wygląda na dużo starszą. Pomysł, że zdążyła się zestarzeć (czy nawet umrzeć) i pracę kończy jej android jest bardzo ciekawy, zobaczymy jak to się rozwinie.

ocenił(a) serial na 9
MithrandirII

Simmons nie moze byc LMD bo EMP na nia nie zadzialalo. ;) Grzywka jej odrosla tak, ze moze spiac wlosy w kucyk, a z doswiadczenia wiem, ze na to rok nie starczy. xD

ocenił(a) serial na 8
keteek

Słuszna uwaga z EMP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones