PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 138
ocen
7,4 10 1 28138
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Captain Marvel - obsada

ocenił(a) serial na 9

Clark Gregg (Phil Coulson) jest potwierdzony jako czesc obsady w filmie Captain Marvel (28 luty 2019). Tak sie ciesze, ze znowu pojawi sie w filmach! :D

Nie powiedzieli w jakim charakterze powroci ale skoro film ma miec sceny z lat 90 to przypuszczam, ze tam sie pojawi.

keteek

Stawiam, że będzie jako początkujący agent w szeregach Tarczy, który jest zajawiony tym wszystkim.

ocenił(a) serial na 9
ponczi88

mnie ciekawi bardziej jak chcą wyjaśnić nagłe pojawienie się Mar-Vella i wojny kosmicznej w latach 90, bo raczej jej moce nie wezmą się z powietrza a Mar-Vell po coś na ziemię przybył

ocenił(a) serial na 9
Rekos1909

Mysle, ze tu nie beda specjalnie kombinowac i zostana wierni komiksom, ewentualnie troche to okroja bo byloby za duzo postaci do przedstawiania, czyli przybedzie na Ziemie zeby szpiegowac ludzi zeby sprawdzic czy sa jakims zagrozeniem dla Kree itp. Pozniej zdradzi Kree.
Nie jestem pewna o jaka wojne ci chodzi ale przypuszczam, ze ta Kree i Skrulli to z tym tez nie powinno byc problemu bo ta wojna toczy sie od zawsze.

ocenił(a) serial na 9
keteek

z tego co się orientuję to miał przybyć na ziemię w celu sabotażu programu kosmicznego ludzi i oceny zagrożenia ze strony ziemi względem Kree ale gdy trochę tu "pomieszkał" zaczął szanować ludzi w efekcie czego nawet zaczął im pomagać stając się lokalnym bohaterem którego podziwiała Carol (i wręcz odwrotnie jeśli chodzi o ludzką przykrywkę)
Rola Ronana jest raczej znana bo będzie on nakazywać Mar-Vell'owi współprace wciągając go w zdradę imperium a okazje tę wykorzystać miał pułkownik Yon-Rogga do zabicia Lawsona czego efektem będzie walka przy Psyche-Magnitronie z czego Carol zostanie napromieniowana i zyska moce Mar-Vell'a.
Jak zauważyłaś słusznie to tak chodzi mi o wojnę Skrull-Kree, po otrzymaniu mocy Danvers przecież otrzyma tez wspomnienia Mar-Vell'a i chwilowe zaniki pamięci przy ujawnianiu się mocy wywołane tzw siódmym zmysłem więc chociaż jakieś "retrospekcje/przebłyski" by się przydały, bo jeśli to będzie pominięte to raczej kiepsko nie wspominając że Mar-Vell ratował Carol przed super Skrullem i Sentrym zanim została Capitan Marvel

ocenił(a) serial na 9
Rekos1909

To taka bardziej rozbudowana wersja ale zgadza sie, przynajmniej z tego co mi wiadomo. ;)

keteek

Kto jest za proszę podpisywać:

https://www.change.org/p/marvel-cast-ming-na-wen-s-melinda-may-in-captain-marvel

ocenił(a) serial na 10
keteek

Super! Coulson jest cudny i może wreszcie więcej osób zauważy serial.

bifa

Na zagranicznym youtube coraz więcej osób zaczęło oglądać serial i filmować swoje reakcje. I naprawdę się cieszą. sezonem 1 czy 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones