PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 142
oceny
7,4 10 1 28142
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.


Sporo naczytałam się ostatnio o dziecięcych gwiazdach i o tym jak im (przepraszam za określenie) odwala w dorosłości. Postanowiłam więc (z ciekawości) prześwietlić obsadę Agentów SHIELD pod tym względem i zdziwiłam się. Z całej głównej obsady tylko Iaina (nie wiem jak to się odmienia) i Chloe można zaliczyć do dziecięcych (a może bardziej nastoletnich) gwiazd. Pozostała cześć głównej obsady zaczynała karierę dopiero po dwudziestce, a nawet po trzydziestce. Co do Iaina (znowu ta odmiana) to odbyło się to beż szczególnych zaskoczeń. Zagrał on swoją pierwszą role w 1999 roku czyli mając jeszcze 11 lat. To co mnie zdziwiło to przeszłość Chloe i tutaj wielkie zaskoczenie. Chloe była gwiazdą popu w Chinach!!! Ogromne zaskoczenie. Szczerze mówiąc to kiedy zaczęłam oglądać serial to nawet nie pomyślałam, że jest ona Azjatką, tym bardziej, że urodziła się w Stanach, a tutaj okazuje się, że przez lata mieszkała w Chinach, mówi po chińsku i nawet była tam piosenkarką (okazuje się, że całkiem popularną). Sprawdziłam sobie kilka jej piosenek i tu znowu szok! Jedną z piosenek śpiewała z Nick Jonas (nawet nie próbuje tego odmieniać) od tych Jonasów!

ocenił(a) serial na 9
bifa

Kiedy zaczelam przeswietlac to tez sie zdziwilam. :P Okazalo sie, ze Iaina znalam od dziecka (widzialam Malego Wampirka) ale nawet nie zdalam sobie z tego sprawy do chwili az go przeswietlilam. ;) Chloe o juz w ogole bylo zaskoczenie. Wielu celebrytow zaczelo kariere aktorska po karierze muzycznej lub kontynuuje obie kariery w tym samym czasie ale nigdy nie slyszalam o przypadkach gdzie jedna kariera toczyla sie w jednym kraju, a druga w innym. Tez odsluchalam sobie pare jej piosenek, i niektore sa troche "tanie", a niektore nawet dobre. Chloe gdzies w wywiadzie byla spytana o to czemu rzucila piosenkarstwo to powiedziala, ze to wlasnie za sprawa tych tekstow, ktore jej dawali bo wytwornia chciala miec wszystkie piosenki wlasnie w takim klimacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones