PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 091
ocen
7,4 10 1 28091
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Ghost rider

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem jak wy,ale ten nowy Ghost rider wymiata.Jak go widzę to aż mam ciary na plecach.Świetny :)

ocenił(a) serial na 9
Candy1211

https://www.youtube.com/watch?v=1xgQUoVfiL8
odcinek pierwszy, reszta bedzie ci sie wywietlac z boku

roman876

4 sezon z Robbiem Riderem jest świetny.Szkoda,że Gabriela Luny nie dodali do obsady:(A w obsadzie gościnnej jest Holden Radcliffe i Aida.

ocenił(a) serial na 9
marvelfan_filmweb

Radcliffe dostal role pierwszoplanowa od 4 sezonu wiec pewnie wkrotce to naprawia

roman876

A czytaliście, że Ghost Rider nie powróci, bo budżet serialu na to nie pozwala?
Jeśli wróci, to w dalekiej przyszłości... To ja już dalej nie oglądam, bo nie ma na co czekać. Koniec roku mnie dobija... ;/

balex

No ale przynajmniej jest już dodany do obsady na Filmwebie i 10 poszła do tego pana :D

ocenił(a) serial na 9
balex

A ja myślałem że cały 4 sezon będzie z Ghost Riderem :( A może z robiom znim solowy serial to by było dobre :)

ocenił(a) serial na 8
balex

U mnie dziewięć :)

ocenił(a) serial na 9
balex

Z calym szacunkiem ale wiem gdzie taka glupote znalazles. :P
Od poczatku sezonu bylo oczywiste, ze nie zostanie na caly sezon i szczerze mowiac to nawet zdziwilo mnie, ze byl w centrum przez az 8 odcinkow, nie narzekam na to. ;) Agents of Shield kilka razy prowadzili specjalne akcje, 1 sezon mial 2 odcinki z podtytulem "Uprising", 3 sezon mial 5 odcinkow z podtytulem "Fallen Agent", w 4 sezonie mamy 8 odcinkow z podtytulem "Ghost Rider", teraz ma byc podobno 7 odcinkow z podtytulem "LMD".
Agents of Shield poza 1 sezonem miali zawsze jakby 2 oddzielne sezony zamkniete w jednym (po 10 i 12 odicnkow). 4 sezon zamierzaja podzielic na 3 czesci (8, 7 i 7 odcinkow). Owszem mogli podzielic ten sezon tak jak poprzednie po 10 i 12 ale wtedy historie, ktora podzieli na 8 odcinkow musieliby podzielic na 10 odcinkow wiec dzieki temu mogli uniknac zapychania 90 minut niepotrzebnymi watkami. Chociaz glownym powodem takiego podzialu tego sezonu jest brak Agentki Carter, ktora byla emitowana w czasie dlugiej przerwy podczas 2 i 3 sezonu i zeby uniknac sytuacji z 1 sezonu (praktycznie co 2 odcinki przerwa) woleli podzielic sezon na 3 czesci i miedzy kazda z nich dawac miesieczna przerwe dzieki czemu zdarza wyemitowac wszystkie odcinki od wrzesnia do maja bez problemow. Wiadomo tez, ze mid-season finale musi skonczyc sie z przytupem, a gdyby zakonczyli 8 odcinek bez szalu, a potem wrociliby z tym samym watkiem po przerwie czesc soob moglaby stracic zainteresowanie.
Ghost Rider na pewno wroci, potwierdzil to aktor grajacy jego brata ale nie wiadomo kiedy i jak.

keteek

Z całym szacunkiem, ale nie musisz mi dawać lekcji historii z Agentów, bo widziałam wszystkie odcinki i dobrze wiem, jak były podzielone i na jakich zasadach były emitowane.
A informacje czerpię z wielu źródeł oficjalnych i nieoficjalnych. Też nie spodziewałam się Ghost Ridera przez cały sezon, co nie zmienia faktu, że głupotą jest zwalanie na ograniczony budżet i rezygnowanie z postaci, która dźwignęła ten serial z nizin oglądalności. Chociaż poprzednie sezony, szczególnie według mojej opinii 3, były świetne. Liczę na to, że Robbie powróci, ale obawiam się, że nie odbędzie się to na zasadach na jakie obecnie liczy rzesza jego fanów. Jeśli te informacje są prawdziwe, to raczej marne szanse też na osobny serial dla Robbiego, prędzej dla innego Ghost Ridera. No i mam nadzieję, że Twoja wersja zawiera uwzględnienie Robbiego w III części 4 sezonu. Dla mnie byłaby to wielka ulga.

ocenił(a) serial na 9
balex

Ghost Rider nie byl postacia, ktora "dźwignęła ten serial z nizin oglądalności" bo ogladalnosc w tym sezonie jest slabsza niz w poprzednim, co nawyzej mozna powiedziec, ze ten sezon jest lepiej oceniany przez krytykow niz poprzedni.
Nie daje ci lekcji historii ale staram sie wytlumaczyc, ze tu nie chodzi o budzet, nie wiem kto z taka glupota wyskoczyl, moge jedynie obstawiac, ze to jakis zawistny fan Arrowverse, ktory nawet nie ogladal AoS. Budzet AoS jest jednym z najwiekszych w telewizji przypadajacych na sezon (na odcinek juz nie).
O sezonie 4c jeszcze nic nie wiadomo, sa jakies pogloski, ze moze miec to cos wspolnego z kosmosem bo Straznicy Galaktyki wejda do kin w kwietniu ale to raczej domysly fanow niz cokolwiek czym mozemy sie sugerowac na ten moment.
Co do Robbiego to wiadomo, ze kiedys powroci i nic poza tym. Netflix nie ma budzetu zeby zafundowac mu efekty specjalne an pelny sezon. Wszystkie ich seriale przy wspolpracy z Marvelem i ABC maja po 13 odcinkow, jedynie dla Defendersow robia wyjatek i daja im 8 odcinkow, jesli wypusciliby serial o GR to z ich budzetem bylyby to jakies 4 odcinki, chyba ze by mocno scisneli pasa to jakies 6 lub gdyby polaczyli sily z jakas inna telewizja. Jesli juz GR mialby dostac serial to obstawiam, ze od ABC, wtedy wskoczylby w miejsce Agentki Carter i mogliby bez problemu robic crossovery (z AC i AoS mieli z tym problemy przez rozne osadzenie w czasie). Wspolpraca z Marvela z ABC kwitnie, przypuszczam, ze AoS dostana 5 sezon mimo srednich/zadawalajacych wynikow ogladalnosci, chociaz jak na serial ABC i "death time sloth" to radza sobie nawet bardzo dobrze. AoS to taki jakby "statek matka" seriali MCU i jedyny na stale powiazany z universum, a skoro Marvel, ABC i IMAX (pierwszy raz w historii miesza sie w serial) chca stworzyc razem Inhumans (i wyglada na to, ze budzet bedzie co najmniej porownywalny do AoS na sezon i tylko 8 odcinkow- to wszystko to bardzo odwazne posuniecie) plus AoS dostali dwa spin-offy Most Wanted (ktory wprawdzie zostal anulowany po pilocie) i Slingshot (ktory jest pierwsza web-series stworzona przez ABC i zapowiadaja sie kolejne) plus rok sezon 2017/2018 bedzie jakby nie patrzec najwiekszym i najbardziej obfitym czasem dla MCU (Defenders, Inhumans, Infinity War) to przy tylu mozliwosciach potencjalnych crossoverow, a nawet goscinnych wystepow to szczerze watpie zeby anulowali AoS, wiec GR mogly nawet powrocic w 5 sezonie.
Tak, wiem ze to juz troche inny temat. :)

keteek

A co to Arrowverse? Informacje czytam tylko z zagranicznych portali lub oficjalnych fanclubów. Ewentualnie od producentów i aktorów, ktorzy pojawiają sie w Marvelu. Najlepszym źródłem informacji jest dla mnie Instagram, bo są tam podane dziesiątki źródeł w jednym miejscu. Informacja na temat Ghost Ridera pochodzi z wypowiedzi producenta i scenarzysty Jeda Whedona. Powiedział, że powrót Ghost Ridera jest możliwy, drzwi dla jego postaci nie są zamknięte. Jednak utrzymanie tej postaci przy takim budżecie jest bardzo trudne, dlatego wolą się skupić na prostszych wątkach, które nie wymagają tak wielkich nakładów finansowych. Wiec myśle, że jego wypowiedz nie jest głupota.

ocenił(a) serial na 9
balex

Arrowverse to seriale DC powstale przy wsplopracy z CW, ktore dzieja sie w jednym universum. W skrocie- Jeden serial ciagna na sile crossoverami z drugim. Jesli lubisz gdy watki milosne, a raczej trojkaty milosne wysuwaja sie na glowny plan to polecam. Pierwsze dwa sezony Arrow byly dobre dlatego stacja wypuscila Flasha. Arrow dostal kolejne sezony- 3 slaby, a na 4 to po prostu szkoda slow. Nazbieralo sie im za duzo postaci w tych dwoch serialow i nie mieli czasu ekranowego na poprowadzenie watkow milosnych dla wszystkich wiec powstal kolejny serial Legends of Tomorrow gdzie wrzucili wszystkie postacie, ktore im zalegaly. Ostatnio przeniesli Supergirl ze stacji CBS do CW ale to nie za wiele im daje bo to kolejny nie zbyt dobry serial. Moja opinia jest taka, ze gdyby nie crossovery z Flashem to Arrowa nikt by juz dawno nie ogladal i ten caly cyrk by sie skonczyl. Mimo wszystko Arrow i Flash maja wiekszosc ogladalnosc niz Agents of Shield ale to dlatego, ze sa emitowane przez telewizje CW, ktora jest ogolnie dostepna, a AoS sa na ABC, ktora jest platna dlatego moze zagwarantowac serialowi wiekszy budzet plus godziny emisji tez robia swoje. Na szczescie krytycy oceniaja duzo lepiej wszystkie seriale Marvela niz seriale DC wiec to zacheca ludzi do ogladania Agents of Shield jednak malo kto oglada na zywo stad takie, a nie inne wyniki ogladalnosci.

keteek

A to Arrowverse, to znam. Oglądam Supergirl dla Chrisa Wooda. No i oglądałam ten wielki crossover. Ale w DC orientuje sie jedynie w głównych wątkach. Arrow w ogóle mnie nie interesuje z powodu właśnie tych telenowelowych wątków miłosnych. Ogólnie wolę MCU i o tym głownie czytam. DC tak przy okazji i gdy sie już strasznie nudzę. Moim zdaniem Legendy były materiałem na wielki hit, niestety scenarzyści nie moją zielonego pojęcia na temat podróży w czasie i nie opanowali podstawowych pojęć z dziedziny teorii strun, czarnych dziur i paradoksu czasu. Dlatego wyszło jak wyszło, a potencjał był nieskończony. Zacznę znów oglądać gdy wróci Rip Hunter.
Wydaje mi się, że oglądalność to tez pora emisji, która w tym roku jest późniejsza dla Agentów. A jakby na to nie patrzeć, mimo upływu lat, DC nadal jest popularniejszą marką.

ocenił(a) serial na 9
balex

Dokladnie te bledy zepsuly Legends of Tomorrow, jak sie robi serial o podrozach w czasie to powinno sie wiedziec na czym one polegaja, a twory serialu widocznie mysla, ze wystarczy wybrac rok, robic tam co sie chce i mozna wrocic do swoich czasow, mial byc mix Doktora Who i produkcji superbohaterskiej, a wyszlo Power Rangers.
DC zaczelo promowac swoja marke lata temu, wystarczy zobaczyc ile filmow dostal Superman czy Batman i inne ich postacie, natomiast jedynie filmy jakie powstawaly na podstawie filmow filmow Marvela przed utworzeniem MCU to te do ktorych Marvel stracil prawa jak X-meny, Spiderman, Ghost Rider i mysle, ze to wplynelo glownie na to, ze DC jes bardziej rozpoznawalne dla tych, ktorzy maja niewiele wspolnego ze swiatem komiksow. Chociaz od kiedy Marvel zaczal budowac MCU w 2008 to wydaje mi sie, ze Marvel stal sie bardziej rozpoznawalny.

ocenił(a) serial na 8
roman876

Aktor super pasuje.... niestety futurystyczna Czacha do mnie nie przemawia. Wolał bym zwykłą ludzką, naturalną... tak jak u Scorpiona z Mortal Combat

ocenił(a) serial na 8
Humalien91

Ta czacha wygląda strasznie sztucznie,ale co tam ona.Mimo tego udało im się przedstawić drugiego z trzech najważniejszych Ghost riderów.Szczerze wygląda zupełnie identycznie jak w komiksach

ocenił(a) serial na 9
Humalien91

chcieli zeby czacha wygladala mozliwie podobnie do komiksow ale jednoczesnie ludzko, w komiksach Robbie nosil maske wiec dobrze az tak tego nie zachowali, mi sie bradzo podoba to jak ta czacha wyglada :)
http://cdn3.thr.com/sites/default/files/2016/07/robbie_reyes_ghost_rider.jpg

ocenił(a) serial na 9
roman876

zaczalem ogladac 4 sezon wlasnie i mam pytanie odnosnie sky ... zmieni sie z tego emo na normalna dziewczyna ? bo nie da sie jej ogladac . mam wrazenie ze ogladam serial dla gimnazjum jak ja taka zrobili.

ocenił(a) serial na 9
MatM95

A ogladales poprzrednie sezony bo to bylo wytlumaczone? I nie Skye, tylko Daisy. ;) W pelni nie dojdzie do siebie ale emo za chwile przestanie byc. ;)

ocenił(a) serial na 10
keteek

MatM95 hahhahahahahaha!

MatM95

Ty tak serio? Polecam obejrzeć poprzednie sezony, a nie tylko kilka pierwszych odcinków z S1 i S4.

ocenił(a) serial na 7
roman876

Mam pytanie do osób ogarniających komiksy :) Czy ghost rider jest jednym z najmocniejszych bohaterów w marvelu? Z tego co można by wywnioskować patrząc na jego moc w serialu to chyba tak.

ocenił(a) serial na 9
rafci00

tak, GR to jedna z najpotezniejszych postaci Marvela

ocenił(a) serial na 8
rafci00

Nie można powiedzieć,że jest słaby,ale do jakiś mega koksów nie należy też.

ocenił(a) serial na 9
roman876

Ghost Riderzy sa tak wlasciwie w czolowce "ziemskich" bohaterow jesli chodzi o potege mocy. Wiadomo, ze rozni Ghost Riderzy dysponuja nieco innym "rodzajem" mocy. Jesli nie czytasz komiksow to wyobraz to sobie na tle Hulka - gdzie Ghost Rider doslownie go rozwalil w komiksach. :)

ocenił(a) serial na 8
keteek

Tak wiem co Ghost rider zrobił z Hulkiem w komiksach,ale to tak naprawdę scenarzyści wymyślają sobie historię i nie da się do końca powiedzieć,który jest lepszy czy mega mocny. Spider-Man też pokonał Hulka wiele razy,a Hulk np w powrocie na ziemi załatwił Black Bolta,który jednym słowem może wyrządzić wiele szkód,a nawet rozwalić połowę miasta. Ten typ jest bardzo potężny,a mimo tego został łatwo pokonany.Natomiast jeśli chodzi o Ghost ridera to uważam że jest to postać,która siłą może wiele zaprezentować,ale bez przesady żeby nazwać go jakimś koksem.Po prostu wyróżnia się swoimi mocami i tyle

ocenił(a) serial na 9
roman876

Ale Ghost Rider jest koksem. :P Dzieki Supernaturalnej naturze swoich mocy moze zabic postacie, ktorych normalnie nie da sie zabic. Jest to jedna z potezniejszych postaci Marvela jesli chodzi o wytrzymalosc czy zadawanie obrazen w walce, natomiast nie dysponuje jakims szerokim zasiegiem mocy.
Wedlug mnie nie nalezy wrzucac wszystkich do jednego wora bo moce sa rozne.
- Mamy postacie takie Jak Quake czy Black, ktore dysponuja ogromna sila razenia, moga zabic setki ludzi w mgnieniu oka ale podczas walki 1 na 1 musza sie powstrzymywac.
- Mamy postacie magiczne typu Scarlet Witch czy Jean Grey, ktore moga niezle namieszac w inny sposob niz sila razenia.
- Mamy takie postacie jak Ghost Rider czy Mephisto czyli takie ktore bardzo ciezko zabic, w 1 na 1 wygraja niemal z kazdym ale sily razenia to nie maja zadnej.
- Mamy jeszcze postacie takie jak Captain America gdzie moga niewiele, a jednak komiksy lubia sie na nich skupiac bo sa malo wymagajace.
- No i ostatnia grupa to te postacie, ktore jakims cudem jednoczesnie tkwia w dwoch grupach jak na przyklad Thor.

Jako, ze latwo powiedziec kto wygra jesli przeciwnicy sa jednej grupy to ciezko wyobrazic sobie stracie przeciwnikow z innych grup. Bo jak powiedziec kto jest bardziej potezny - na przyklad Black Bolt czy Ghost Rider jesli Ghost Rider wygra w walce 1 na 1 ale Black Bolt moze zniszczyc w sekunde cala planete.
Tak samo kto wygra Ghost Rider czy Scarlet Witch? Oni sa po prostu bardzo potezni ale na inne sposoby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones