PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 142
oceny
7,4 10 1 28142
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Odcinek S3E2 -opinie

ocenił(a) serial na 10

Jak w tytule co sądzicie o drugim odcinku?

ocenił(a) serial na 6
seba1b

A gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 10
Blacky21v

tv series online .pl (usuń spację) ;p
A odcinek dla mnie bardzo pozytywny, pod koniec przy akcji Fitza myślałam, że dostanę zawału, ale nie będę spojlerować, trzeba obejrzeć :D

ocenił(a) serial na 6
SaiRIthy

Widać że ten sezon będzie trzymać poziom. Odcinek rewelacyjny!
----
[DALEJ CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ - SPOJLERY!]
----
Jak Fitz ratował Jemmę to również myślałem że zawału dostanę, szkoda że w tym odcinku nie było nic o Joe ani Lashu... w następnym też chyba będzie cisza o nich bo skupią się na Lincolnie. Fajnie by było jakby Jemma w końcu była z Fitzem, a Daisy z Lincolnem...

seba1b

[Spoilery] Byłam pewna, że Fitz nie da rady wyciągnąć Jemmy/obydwoje zostaną po drugiej stronie. W sumie byłoby całkiem dramatycznie. Ciekawe, jak pociągną ten wątek. Czy Fitz i Jemma będą w jakiś sposób "naznaczeni"? Czemu zamknięto ich w tym "kwadratowym" pokoju? Co takiego czaiło się na tej planecie, że Jemma musiała spać z nożem? Czekam na powrót Lincolna, czekam na rozwój Hydry... Tylko czy wy też macie wrażenie, że twórcy mają problem z rozłożeniem wątków? Na szczęście nie spłycają ich/nadmiernie komplikują, jak to zazwyczaj w takich wypadkach bywa, ale żeby poruszyć wszystkie kwestie potrzebowali dwóch odcinków. Może, kiedy wątek Huntera/May połączy się z wątkiem Hydry, a Lincolna i Jemmy/Fitza z resztą zespołu, uda im się to wyrównać.

aka13

Jak dla mnie świetny odcinek. Wydaje mi się, że nie tyle ich zamknięto co po prostu Jemma tam odpoczywała, a Fitz najzwyczajniej w świecie ją pilnował. W końcu po tak długim czasie nieprędko będzie chciał ją zostawić samą :) Chociaż nie ukrywam, że byłam przekonana że dłużej pociągną ten wątek to cieszę się, że Fitz dopiął swego i sprowadził ją do domu. Coś czuję że nie będzie tak słodko jak miało być bo ta planeta zmieniła Simmons i w każdym razie coś pójdzie nie tak. Nie wiem czy to kwestia mojego nastawienia czy tego , że oni zawsze coś wykombinują żeby tylko rozdzielić FitzSimmons :)
Szczerze mówiąc liczę na to, że May i Hunter pozbędą się Warda bo jego postać zaczyna mnie drażnić.
W zwiastunie kolejnego odcinka wspomniano coś o zdradzie. Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że po tych traumatycznych przeżyciach Simmons wyda Inhumans. W zasadzie od początku nie była do nich jakoś serdecznie nastawiona. Pozostało tylko czekać na kolejne odcinki.
Oby reszta sezonu była równie ciekawa jak dotychczas :)

PanicStation89

Nie wydaje mi się, żeby to Simmons akurat wydała Daisy i Lincolna. W tym zwiastunie (sprawdzałem 10 razy) Na 0.5 sekundy pojawia się Mack z wycelowanym pistoletem w stroju bardzo podobnym do tego, jaki noszą oddziały z ATCU i w pomieszczeniu o kolorze ścian takim samym jak pokój w którym byli Daisy z Lincolnem

1radas1

Mack pojawia się w 42:26 odcinka

1radas1

Rzeczywiście oglądając drugi raz zaczęłam się zastanawiać czy Mack nie miał z tym coś wspólnego gdy go zobaczyłam z nimi. Z Agentami jest tak, że czasem nie do końca wiadomo kto zdradzi a kto jest po ich stronie. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym żeby to żadne z nich nie było zdrajcą albo niech się okaże, że to jakaś podpucha.
Ten serial zrobił się zdecydowanie lepszy od czasów pierwszego sezonu :)

PanicStation89

Możliwe, że to jakaś podpucha zważywszy na to, że czasami producenci lubią wstawiać wątki, które wyglądają jednoznacznie, ale okaże się, że wcale tak nie jest :)

1radas1

Dobija mnie ta cisza żadnego sneak peaka nowego zero info od shield :( Mam nadzieje że to cisza przed burzą

kKahlan

Był jakiś sneak peak, jak Coulson rozmawiał z tą dowódczynią ATCU.

kamilx98

wiem ale to za mało :)

ocenił(a) serial na 10
1radas1

ATCU, to ci od tej Rosalind? Bo mi się już wszyscy mieszają :)

Angel14_2

Dokładnie tak :)

ocenił(a) serial na 10
aka13

nieźle trzymał w napięciu moment wyciągania Jemmy. Ta kamera na wyślizgujące się dłonie...
Ciekawe ile czasu tak naprawdę Jemma spędziła na tej planecie i jak to na nią wpłynęło. Pewnie dostaniemy jakieś retrospekcje. Wątek hydry mnie męczy odkąd Ward jest głową. Ta postać się wypaliła.

ocenił(a) serial na 9
Agness_92

na razie ten sezon jest świetny,cała akcja jest spójna i ma sens.Cieszę się że w każdym odcinku pokazują jak rozwija się moc Daisy,denerwuje mnie to że nie wyjaśnili dlaczego zmieniła imię może jakaś mała retrospekcja czy coś.Simmons pewnie już całkiem palma odbije i nie zdziwię się jeśli zacznie polować na inhumans i zginie w trakcie.

basiula9

Nie zmieniła imienia "Daisy", to jej prawdziwe imię, nadane przez rodziców (Jiaying i Calvina Zabo) Skye to tylko przydomek jaki nadała sobie będąc hakerką, a zanim spotkała ponownie swoich rodziców nazywała się Mary Sue Poots. Co do Simmons mam nadzieję, że chociaż może zacząć polować na inhumansów (jak Lash) to jednak znajdą jakiś sposób, żeby przywrócić ją do "normlności" i będzie dalej działać w zespole.

ocenił(a) serial na 6
Agness_92

Zgadzam się w stu procentach.. Ward i jego plany odnowy Hydry to teraz najgorsza rzecz w tym serialu. Ale cóż aby zapakować mu kulkę w łeb to będą go śledzić co najmniej 10 odcinków + kolejne 2 będą z nim walczyć + kolejne 4 będą siedzieć uwięzieni przez niego + dopiero na końcu ktoś go postrzeli .... a w scenie dodatkowej dowiemy się że znowu ktoś go uratował... grr...!
Co do Jemmy to ponoć spędziła tam kilka miesięcy [bo chyba taka jest różnica między 2 a 3 sezonem], ciekawe kogo ona tam spotkała, bo pod koniec 1 odc. wyraźnie przed czymś uciekała.... Nie mogę się doczekać następnego odcinka, choć i tak malutko pewnie w nim będzie o niej, bo będą łapać Lincolna... jakiż on jest infantylny!

Blacky21v

Plan odnowy Hydry przez Warda sam w sobie nie jest najgorszą rzeczą w serialu. Problem leży w samym Wardzie, który jest chyba najbardziej znienawidzoną postacią w serialu (posunę się nawet do stwierdzenia, że i w całym MCU). Chociaż trzeba oddać, że świetnie gra wypranego z uczuć badassa, którego motywy są w sumie nie znane.

1radas1

Ja go tam lubię. Osobiście mam nadzieję że jednak zginie ale zabierze że sobą May, bo tego drewna nie trafię :(

ocenił(a) serial na 6
Saltox

May jest najlepsza! Nic mi tak nie poprawia humoru jak ona!

1radas1

W 2 sezonie Ward jak dla mnie był ok, ale teraz zrobił się po prostu męczący. Liczę na to że May i Hunter go dopadną i będzie to jakaś ciekawa scena akcji :)
Postać jest dobrze zagrana ale nieco źle pokierowana jeśli chodzi o fabułę. Co do motywów to wydaje mi się, że to może mieć coś wspólnego z tym co powiedział Skye. Chce mieć w końcu coś dla siebie, a zawsze był czyimś pionkiem. Tu możemy go zobaczyć jako lidera, któremu swoją drogą chyba nieco odbija.
Zobaczymy jednak co będzie dalej, może rozwiną to jakoś ciekawiej.
W końcu nikt się też nie spodziewał tego że postać Fitza tak bardzo się rozwinie :)
I oczywiście wiele innych ale jednak tu najbardziej widoczna jest ta różnica między pierwszym a trzecim sezonem :)

ocenił(a) serial na 10
PanicStation89

Moim zdaniem Ward umrze pod koniec jesiennej części sezonu, a co do Fitza to już to że na zdjęciach promocyjnych pojawił się w garniturze było mała zapowiedzią tego że się zmieni, ale nie spodziewałem się że do tego stopnia że aż zacznie walczyć z Monolitem

grubens997

Co do Warda mam nadzieję, że tak będzie bo coś mi się wydaje że może on być jednym z nudniejszych wątków tego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
1radas1

no właśnie, że Ward u mnie nie budzi już żadnych emocji. I w tym jest problem.

ocenił(a) serial na 8
Blacky21v

Kilka miesięcy minęło na ziemi, tam gdzie była Simmons mogło być kilka minut, godzin albo 1, 2 dni
Też sie nabrałem na ten czas, to i mi wyjaśnił jeden z userów

Aiden19

Wydaje mi się, że prędzej może to być kilka dni niż godzin. Wystarczy spojrzeć na jej wygląd, pomijając oczywiście nieco dłuższe włosy. Jej ubranie wskazuje na to, że albo wiele przeszła w krótkim czasie albo spędziła tam więcej niż kilka minut czy godzin. Liczę na to, że wyjaśnią to wszystko w najbliższych odcinkach. Mimo tego, że cieszę się z jej powrotu (uśmiech Fitza jak miał ją w końcu przy sobie był wspaniały) to odczuwam lekki niedosyt tym, że w zasadzie nic nie wiadomo, ani gdzie była ani co się działo ani przed czym uciekała.

ocenił(a) serial na 8
PanicStation89

No racja, to musiało byc kilka dni (ale max 2, bo więcej bez jedzenia by nie przeżyła, a biegac napewno by rady nie dała). A jedzenia na tej planecie nie było za bardzo, nie licząc zielska (które mogło być trujące)

ocenił(a) serial na 10
Aiden19

Bez jedzenia możesz przeżyć co najmniej tydzień jak nie więcej ;) Słyszałam, że można nawet miesiąc, ale to zalezy od organizmu + człowiek jest wtedy wykończony, wiec rzeczywiście nie mogłaby biegać. Za to bez wody to góra z 4 dni by przeżyła. Ale w sumie nie wiemy nic o tej planecie na której sie znalazła. Może jednak to wszystko się na niej znajdowało. Mam nadzieje, że to wyjaśnią :)

ocenił(a) serial na 8
Angel14_2

Simmons napewno opowie im wszystko co tam spotkała

ocenił(a) serial na 10
seba1b

Hm, skoro Brett Dalton grał w "Killing LIncoln" to... Abrahama Lincolna zabiła HYDRA - it's all conected...

grubens997

link do dubsmash w wykonani Chloe Bennet i Clark Gregg pisze to bo juz nie wiem gdzie moge szukać tej piosenki. zna ją ktoś? https://www.youtube.com/watch?v=qAYvBpNXcdM

kKahlan

Nawet nie wiedziłam że to to tacy jajcarze tez ciekawy link https://www.youtube.com/watch?v=O-zVtDKAL8w

ocenił(a) serial na 10
kKahlan

Rihanna - "Bitch Better Have My Money”

grubens997

Dziękuję Ci od 2 dni tej piosenki szukałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones