PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 141
ocen
7,4 10 1 28141
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Setny i finalowy odcinek

ocenił(a) serial na 9

W zwiazku z tym, ze 9 marca zostanie wyemitowany setny odcinek serialu, a dla seriali jest to zawsze wielkie przezycie i szykuja cos specjalnego na ta okazje to pomyslalam, ze fajnie byloby gdyby każdy napisal co chciałby zobaczyc w setnym odcinku AoS. Pewnie wszyscy maja wiele pomyslow wiec mozna by podzielic to co chcemy zobaczyc w „setnym” i „finałowym” odcinku - bo niektóre rzeczy mimo, ze zadzialalyby swietne przy jednej z tych okazji to przy drugiej wypadly srednio. Puscmy wodze fantazji. :P

Dla mnie.

Setny odcinek:
- wielka scena walki albo jakis inny event gdzie wracaja postacie, które po drodze gdzies zniknely (Bobbi, Hunter, Robbie, Mike, Joey)
- sen/Framework/alternatywna rzeczywisctosc gdzie moglibysmy zobaczyc postacie ktore zginely lub takie, które ze względów fabularnych nie moglyby wrocic (Cal, Lincoln, Mace, Radcliffe, Ward, Reina, Aida, Lash, itp.)
- jakas wielka scena z uzyciem efektow specjalnych, moze do zrobienia mocy (na przykład Daisy uzywajaca mocy bardziej tak jak w komiksach– rozwalanie ziemi, wyrywanie serc itp.)
- i ogolnie wszelkie sposoby na taki duchowy powrot do poprzenich sezonow i jakies emocjonalne sceny
- cameo kogos z innych produkcji MCU (tylko tak aby nie przycmil glownego eventu)

Finalowy odcinek:
- wielka scena walki (cos na wzor finalu Buffy) gdzie Shield wezwaloby do pomocy wszystkich swoich przyjaciol, walka odbywalaby się na dwoch frontach- dla tych z mocami i bez nich (ci z mocami walcza z jakims super zloczynca typu Thanos/Graviton/Terrax/Silver Sulfer, a ci bez mocy z armia jego wyslannikow)- trzeba ich podzielic zeby ci bez mocy nie wyszli slabo w porownaniu do tych z mocami albo zeby nie oslabiac tych z mocami
- happy ending czyli pokazanie kto co robi kiedy Shield ma spokoj i nie musi z nikim walczyc (slub Fitz i Simmons, Coulson i May odwiedzaja prawdziwe Tahiti, Mack i Yoyo maja dzieci, Daisy dyrektorem)
- jakies cameo kogos z filmow gdzie wreszcie zauwazaja istenienie Shield i wyrazaja mozliwosc wspolpracy w przyszlosci

Jak chociaz cos z tego sie sprawdzi to bedzie dobrze. :P

ocenił(a) serial na 9
keteek

Liczę na pojawienie się Black Widow lub Hawkeya a co :P

Mam też nadzieję, że to Thanos przyczynił się do zniszczenia Ziemi choć nie ukrywam chciałbym zobaczyć Gravitona i jeszcze Ghost Ridera w tym sezonie. Infinity War musi wpłynąć mocno na serial skoro Winter Soldier wpłynął a to nie było aż takie wydarzenie jakim będzie starcie z Thanosem i Black Order.

I mam nadzieję, że w Infinity War lub Avengers 4 zobaczymy Daisy lub Coulsona skoro bracia Russo wspominali o niespodziankach. To nie byłby problem nawet dla osób co nie oglądają seriali.

ocenił(a) serial na 8
michal98_filmweb

Na pewno wpłynie zresztą na tym się nie skończy :) bo Agenci Tarczy mają dostać 6 sezon nawet tak więc finał sezonu będzie mocny a i na pewno nie zamknięty. Swoją drogą obstawiam też drugi trailer Infinity War dołączony do jubileuszowego odcinka Agentów Tarczy - nie ma lepszego momentu

ocenił(a) serial na 9
Yoda_MistrzJedi

"Maja" to troche duzo powiedziane. Jak na razie nie bylo zadnej oficjalnej informacji o tym, ze maja albo nie maja dostac kolejnego sezonu. Ogladalnosc jest podobna jak w ostatnim sezonie, a jak wiemy ABC anulowaloby serial gdyby nie wkroczyl Disney.

keteek

Jakoś muszą pociągnąć ten Serial aż nie uruchomią własnej platformy a wtedy hulaj dusza piekla niema AOS sie nie skoncza tak szybko to jest taki poligon doswiadczalny ze hoho tyle postaci przez to mozna wprowadzic ktore nie zalapia sie na Film itd itp

ocenił(a) serial na 6
keteek

Ja chcę zobaczyć Deke'a.

ocenił(a) serial na 9
Goszka_

To chyba najbardziej realne oczekiwanie. Aktor od Deke'a byl na planie kiedy swietowany setny odcinek i pare dni temu tez wiec z jakiejs formie moze powrocic.

keteek

Niech wyślą Agentów do Europy! Podczas Inwazji Thanosa będą tam bronić naszej planety! :D Europa jest zawsze pomijana :(

ocenił(a) serial na 9
Heroes_Pe

Najlepiej jeszcze do Polski. :P Polska jeszcze bardziej pomijana, zawsze chodzi o Niemcy albo Rosje.

keteek

Albo o Francję ;)

keteek

I w końcu oficjalnie wiadomo, co będzie w 100 odcinku. Coulson wyjawi ekipie jaki ma układ z GR. Prawdopodobnie nic innego/większego (np. cameo kogoś z filmów) się nie wydarzy. Stawiam na ślub FitzSimmons (choć znając ich szczęście, to pobiorą się dopiero pod koniec 5 sezonu).

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

juz sa potwierdzone powroty na 100 odcinek :)
ale nie chce tu pisac o ktore postacie chodzi bo to spore spoilery

keteek

Wiem, o jakie postaci Ci chodzi :P

ocenił(a) serial na 9
sakinom11

;)
ciekawe czy ktos jeszcze sie pojawi bo obsada na 100 odcinek podejrzanie krotka, nawet z ta dwojka

keteek

Trzeb czekać jeszcze całe 2 tygodnie na ten odcinek. O 2 tygodnie za długo ;)

ocenił(a) serial na 10
keteek

Cooo, ktoś wraca ze starej ekipy? Czemu ja nic nie wiem, miałam sb nie spojlerować,ale pobudziliście moją ciekawość :DD

ocenił(a) serial na 10
keteek

Dla mnie klasyk: wraca Ward XD

kasiap_18

Możliwe, że w retrospekcjach Coulsona, np. gdy był Riderem.

keteek

Piękne masz marzenia. Trzymam kciuki, żeby się spełniły, bo sama mam podobne. A jeśli jest prawdą, że scenarzyści i prowadzący są gotowi na całkowite zamknięcie serialu, to byłoby idealnie, gdyby dostali szczęśliwe i pełne zakończenie. Mam nadzieję, że nie pójdą śladem Joss'a, wroga wszystkich happy endów ;)
Najbardziej zależy mi standardowo na Ghost Riderze <3
W setnym odcinku już mamy obiecane kilka powrotów. Oby na tym się nie skończyło. Może wcisną gdzieś jeszcze Mike'a i Trippa...? ;>
A dla Coulsona i Daisy w nagrodę powrót i debiut na dużym ekranie :D Zasłużyli. Byłoby bosko, chociaż liczę skromnie na sezon szósty :D

ocenił(a) serial na 9
balex

Calkowicie sie zgadzam. :)

Jak na razie wiadomo tylko, ze showrunnerzy potraktowali ten final sezonu jako prawdopodobne (wazne slowo) zakonczenie calego serialu. W przypadku "Buffy" (inny serial Whedonverse) Joss Whedon kazdy final traktowal jako prawdopodobne zakonczenie serialu (poza przedostatnim sezonem bo wtedy dostali zielone swiatlo wczesniej), a i tak jakos udalo mu sie wplesc jakis motyw na nastepny sezon i "Buffy" przetrwala chyba 7 sezonow. Wprawdzie Jed i Joss to nie ta sama osoba ale widac u nich sporo podobienstw w przypadku prowadzenia seriali. Po czesci ta sytuacje mozna rozwazyc w przymacie "Dollhouse" (kolejny sezon Whedonverse) gdzie Joss byl glownym showrunnerem ale Jed i Mo (2 showrunnerow AoS, 3 to Jeff) tez w duzym stopniu pracowali, tamten serial anulowano bez zakonczenia, a poznien dokrecili zakonczenie w formie filmu telewizyjnego. Ja slowa Jeda o mozliwym zakonczeniu traktuje tak, ze po prostu beda chcieli zamknac wszystkie stare, niezakonczone watki (Graviton, Quinn, Ivanov, VJ, Deathlok, slub FitzSimmons, Daisy jako dyrektor, sprawa zamachu na Talbota, Creel i co tam jeszcze nie do konca dostalo zakonczene), a jak ABC jednak da im to zielone swiatlo to beda mogli zaczac kolejny, juz 6 sezon z czysta karta albo dopowiedziec jakis watek, ktory subtelnie wplota w final.

ABC tak na prawde ma czas do 15 maja zeby sie zdecydowac co z AoS, a final tego sezonu bedzie 18 maja wiec jak dadza im znac przed Upfronts to jeszcze jakas scene zdarza wyciac albo dodac taka juz nakrecona miesiac wczesniej (wtedy schodza z planu). AoS zawsze dostawali decyzje dotyczaca kolejnego sezonu w maju, tylko w przypadku 3 sezonu wiedzieli juz w lutym, ze dostana kolejny sezon, chociaz jak sie pozniej oficjalnie okazalo ABC chcialo juz anulowac AoS po 4 sezonie (nie wiadomo czemu zmienili zdanie), a 5 sezon dostalismy dzieki interwencji Disneya.

Oceniajac realnie szanse na 6 sezon jest srednio- ogladalnosc dosc niska biorac pod uwage naklady, jednak trzyma sie stabilnie od koncowki 4 sezonu.
ABC przesuwajac serial 2 razy na "death time slot" (4 i 5 sezon) potwierdzilo, ze stara sie pozbyc AoS z ramowki, a jak wiemy "Once Upon a Time", ktore z AoS zostalo przesuniete z tym sezonem na piatkowe "death time slot" w tym miesiecu oficjalnie oglosilo, ze to ich ostatni sezon. Zostaje jeszcze kwestia dobrych stosunkow ABC z ich siostrzana firma Marvelem - jak wiemy "Inhumans" to okazala sie byc porazka, ABC juz zapowiedzialo, ze w tym roku nie biora zadnych nowych projektow od Marvela wiec albo anuluja tylko jeden ich serial (Inhumans/AoS) albo anuluja oba i wezna jakis nowy projekt na 2019 rok (ABC zdecyduje sie na jedno z tych rozwiazan, zeby nie utracic dobrych stosunkow z Marvelem albo Disneyem). Jesli Marvel szybko nieprzestanie ignorowac serialu albo ABC nie zmieni swojej polityki to widze male szanse na kolejny sezon. Zawsze zostaje szansa, ze Disney znowu przemowi ABC do rozumu albo po kancelacji serialu przez ABC przyjmie AoS do swojego serwisu streamowego.

keteek

Jakbyś mogła Keeteek umieścić liste postaci tych co mają wrócić osobiscie wole nie wiedziec ale zrobie wyjatek bo jestem mega podjarany moze byc link albo PW napisz bylbym wdzieczny

ocenił(a) serial na 9
5teel

uprzedzam, ze to spoiler bardziej do fabuly niz do samych postaci :P

jak na razie to potwierdzili powroty...
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Hive, Lash, agent Davis, Werner for Strucker, Crusher Creel, Talbot, Carla, agent Piper

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones