PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 141
ocen
7,4 10 1 28141
5,5 2
oceny krytyków
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

napisy

ocenił(a) serial na 9

Jast niedziela a napisów nie ma!!!!!

Denefor

juz sa

ocenił(a) serial na 10
kamilx98

No i ja dopiero dzisiaj obejrzałem sobie najnowszy odcinek i jakoś przeżyłem.Trzeba zrozumieć ludzi,którzy zajmują się tłumaczeniami,bo nie siedzą przy tym 24/7 i mają też życie.Poza tym,na tapecie mają też inne seriale.Chwała Bogu,że nie jesteśmy skazani tylko na jedną grupę tłumaczy,tą najbardziej znaną,bo oni tłumaczą raczej tylko wąskie grono seriali i potrafią porzucić tłumaczenie w środku sezonu.
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi,którzy zachowują się,jak by im się wszystko należało z automatu i potrafią pisać w komentarzach na forach "dawać napisy ch*je" albo coś podobnego.Wielokrotnie coś takiego czytałem.
Oczywiście nie piję do założyciela tematu.To tylko taka mała uwaga.

ocenił(a) serial na 9
mario_1981

Masz racje i jesli czyta to jakikolwiek tłumacz to przepraszam

ocenił(a) serial na 10
kamilx98

Mógłbyć podać gdzie są napisy do odcinka 18? Z góry dziekuje.

ocenił(a) serial na 10
kamilx98

Mógłbyś podać gdzie są napisy do odcinka 18? Z góry dzięki.

QuinlanVos

Chyba jeszcze nie ma.

ocenił(a) serial na 10
kamilx98

Myślałem, że Twój post dotyczył tego odcinka. Ale widocznie to pewnie o inny odcinek chodziło :) No nic dzięki za odpowiedź.

QuinlanVos

Są juz napisy na stronie z numerkiem 24.

ocenił(a) serial na 10
kamilx98

Dzięki.

ocenił(a) serial na 9
Denefor

zajęli się Daredevilem i dlatego napisy tak późno. Daredevil świetny serial gorąco polecam tym którzy czekają na agentów.

ocenił(a) serial na 10
basiula9

No ja właśnie będę się za to brał powoli.Problem jest taki,że tu mamy od razu cały sezon,bo to z netfixa ponoć i tak samo,jak my nie ogarniemy w godzinę wszystkich odcinków na raz,tak samo oni nie dadzą rady wszystkiego szybko przetłumaczyć.To nie maszyny.Teraz już wiem, dlaczego do tej pory brak napisów do Salem 2x02,a jutro już nowy odcinek.Tłumaczy to ta sama grupa,więc to zrozumiałe.Salem wcześniej tłumaczyli Ha*ak a od nowego sezonu najwyraźniej porzucili i przejął Projekt Ha*en.To właśnie tak z nimi jest.Najgorzej,jak przerywają w połowie,ale na szczęście internet nie znosi pustki i ktoś inny nadrabia.Chociaż np. z Arrowem było tak,że chyba od 14-go odcinka drugiego sezonu nagle przestali tłumaczyć,napisy zaczął robić ktoś inny,a potem nagle długo po emisji sezonu,w lipcu dodali brakujące napisy.Było tak.
Agentów Tarczy też porzucili dosyć szybko,chyba po ośmiu odcinkach i tak już zostało.Najwyraźniej komuś się nie spodobało.Trudno się dziwić,skoro na początku słabo się rozkręca.Nawet ja,miłośnik komiksów i tej tematyki miałem ciężko przebić się przez pierwsze odcinki,ale przetrwałem i teraz jest dobrze.

ocenił(a) serial na 9
mario_1981

połowa pierwszego sezonu była słaba,potem było coraz lepiej a obecny sezon jest naprawdę dobry.Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.

mario_1981

Odcinków Daredevila jest niewiele (chyba Netflix lubi takie 13 odcinkowe sezony, bo z House of Cards jest podobnie) dwa, trzy dni wystarczą spokojnie na oglądnięcie całości.

Poolaxoxo

Akurat odcinki DD były strasznie szybko tłumaczone.
Agenci 1 odcinek tłumaczony tydzień. Daredevil 13 odcinków chyba w tydzień się wyrobili.

kamilx98

Akurat w moim przypadku nie czekałam na tłumaczenie. Z tego co się orientuję to ludzie od Walking Dead są świetni, tłumaczą z prędkością światła.

ocenił(a) serial na 9
Poolaxoxo

The 100 tez strasznie szybko tlumaczyli, tlumaczenie na na nastepny dzien juz zawsze bylo. Z Biten tez podobnie. Tylko to tak dlugo im, idzie.

ocenił(a) serial na 9
keteek

The flash zawsze jest wieczorem po premierze (napisy w sensie)

basiula9

Kto inny tłumaczył daredevila.

ocenił(a) serial na 9
Denefor

a sytuacja powtarza sie trzeci raz pod rzad :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones