Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013-2020)
Agenci T.A.R.C.Z.Y.: Sezon 2 Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 2, odcinek 1
odcinek Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013-2020)

Cienie

Shadows 43m
8,1 1 224
oceny
8,1 10 1 1224
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum s2e1

Dziś już jest premiera 1 odcinka 2 sezonu w USA czy może już ktoś oglądał z polski 1 odc s2?

ocenił(a) serial na 7
GreenNinja150

premiera jest o 21 w US wiec za 10+ godzin, spoko, zapytaj jutro.

ocenił(a) serial na 8
GreenNinja150

Niestety, okrutne strefy czasowe dają o sobie znać ;).

ocenił(a) serial na 8
Anabell_

Jutro wersja angielska będzie, a na napisy pewnie do piątku trzeba poczekać.

ocenił(a) serial na 8
fabian103

królestwo za napisy do tego odcinka! ;)

ocenił(a) serial na 8
juuulek

A i owszem. Coś czuje że pojawią się we wtorek lub w środe dopiero... no coż. Pozostaje czekać

ocenił(a) serial na 8
juuulek

Jednak są już napisy:)

ocenił(a) serial na 8
GreenNinja150

Premiera będzie dopiero o 3 czasu polskiego, skończy się o 4 a w internecie będzie najwcześniej o 5 albo 6. PS jak chcesz sobie oglądać z polskimi napisami to musisz czekać dwa dodatkowe dni

chowder

Na Kinomanie raczej szybko się pojawi (:

ocenił(a) serial na 8
chowder

Ktoś wie jaka grupa/tłumacz ma w planie wykonanie napisów do tego serialu?

DreDami

Na razie nic nie wiadomo na ten temat. Jedno jest pewne. Tydzień oczekiwania na napisy to minimum. Z ostatnim sezonem Agentów opieprzali się strasznie. Napisy były niekiedy po tygodniu, jeśli w ogóle były. Także gwarancji na to, czy w ogóle ktoś będzie tłumaczył, nie ma. Zobaczymy.

Bizarro

Ciekawe kiedy będzie z lektorem?

ocenił(a) serial na 8
GreenNinja150

Ktoś gdzieś mówił tutaj na forum, że od października będą nowe odcinki na foxie ale średnio chce mi się w to wierzyć bo nie ma nigdzie o tym informacji w internecie

ocenił(a) serial na 7
chowder

Może jeszcze nie piszą, ale sądzę że będzie emitowany przez FOX. Pierwszy sezon był emitowany dość szybko, ledwo była premiera jakiegoś odcinaka, i w przeciągu 2-3 dni odcinek był już na naszej antenie. Teraz może się to opóźnić, gdyż odcinki są od niedawna kręcone, i dlatego nie będzie już tak na bieżąco. Ale warto czekać :) Na wszelki wypadek lepiej oglądać z napisami na necie. Jak już wyemitują pierwszy odcinek w TV, będzie można się przerzucić :)

ocenił(a) serial na 8
pionder23

Chyba cię ponosi fantazja. 1 sezon na foksie zaczął lecieć jak w USA leciał już 11, czy 12 odcinek, tak więc opóźnienie było ok 2 miesiące. Jednak w USA serial miał kilka przerw w emisji, z powodu różnych świąt itd w związku z czym przez parę tygodniu go nie emitowali,. więc pod koniec FOX polska ich nadgoniło i był już tylko jakiś tydzień opóźnienia przy ostatnich kilku odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
barry4500

Tak, faktycznie, zapomniałem. Ale na koniec nie było tygodniowego opóźnienia, tylko właśnie jakoś 3-4 dniowe. Jeszcze pamiętam jak oglądałem na necie odcinek z napisami, to właśnie kilka dni później był już odcinek z lektorem. I na pewno to nie był tydzień! Nie było to aż tak dawno bym nie pamiętał! Co do odcinków, to właśnie to miało miejsce tak po połowie sezonu.

ocenił(a) serial na 8
pionder23

Mi się wydaje, że teraz też może być podobnie. Chociaż z drugiej strony, nowa odcinki The Walking Dead potrafiły lecieć na FOX po polsku, dzień po premierze w ameryce. To pewnie kwestia tego jak się dogadają, podejrzewam, że w przypadku TWD wcześniej dostają taśmy z filmem i mogą wyrobić się z nagraniem lektora. Jak dostają pare dni po premierze w USA, to potem im się zchodzi z tydzień zanim wszystko dograją, zmontują i będą mogli wyemitować.

ocenił(a) serial na 7
barry4500

Dokładnie, masz rację. Mam nadzieje że wszystko wyjdzie zręcznie, i nie będzie trzeba długo czekać.

pionder23

Ameryka ostatni odcinek 13 maja, Polska 17 czerwca także gruby miesiąc.

ocenił(a) serial na 7
zuraw171

Chłopie, ty się nie sugeruj tymi datami na filmwebie, bo było opóźnienie, także ostatni odcinek nie wyszedł 13 maja! Ale mniejsza z tym. Najważniejsze że u nas drugi sezon ma być emitowany od 14 października ;) I tego się trzymajmy!

pionder23

Nie sugerowałem się filmwebem sam śledzilem serial gdy był emitowany i tylko napisałem jak było. Zgadzam się najważniejsze że drugi sezon będzie z mniejszym opuźnieniem.

zuraw171

Teraz tez będzie przerwa w środku sezonu,tylko tą lukę zapełni serial Agent Carter.

ocenił(a) serial na 8
kamilx98

A pożniej zapewne Avengers 2 wpłynie dość mocno na serial:D Podobnie jak to było z Cap 2

fabian103

Akurat 2 sezon mają swobodę pełną, bo wszystko sie dzieje przed Avengers 2 i to moze dobrze wpłynąć na serial.

ocenił(a) serial na 8
kamilx98

A skąd wiesz, że wszystkie odcinki będą przed Avengers? Jest to już gdzieś potwierdzone?

ocenił(a) serial na 8
fabian103

To nie musi być nigdzie potwierdzone, bo tutaj wystarczy zwykła logika. MCU prawdopodobnie drastycznie się zmieni po wydarzeniach w Age of Ultron. Twórcy Agentów nie mogliby spojlerować tak wielkiego filmu, średnim serialem i to na rok przed premierą

ocenił(a) serial na 8
chowder

Ale co tu ma do rzeczy spiolerowanie? Mogą pokazać jak wydarzenia, które zobaczymy w Avengers wpłyną na Agentów podobnie jak to było z Thor'em, w mniejszym, czy CA 2, w wiekszym stopniu. Na dodatek nie mam pojęcia o co Ci chodzi ze spoilerowanie Avengers na rok przed premierą tego filmu. Mi chodziło o to, że serial może kontynuować film ale PO jego światowej premierze w kilku ostatnich odcinakch sezonu.

chowder

Jednak to prawda. Od 14 października "Agenci T.A.R.C.Z.Y." na kanale FOX.
http://www.facebook.com/FOXPolska/posts/875330232478364

Derisor

Świetnie :) Dzięki za wiadomość :)

Bizarro

Taaa zapowiada sie ze znowu sie opieprzają. Chyba odpuszcze serial i zaczne ogladac jak wyjdzie kilka odcinków.

ocenił(a) serial na 3
Bizarro

O ile w ogóle ktoś to zacznie tłumaczyć ,sezon na seriale się zaczął.Jest wiele "ciekawszych" seriali do tłumaczenia które miały ,bądź będą miały premier, trwają kilka sezonów.Podejrzewam że koło odcinka 5-6 pojawi się jakieś tłumaczenie(o ile jakaś grupa się tym zajmie,inaczej tylko prywata zostaje).

piekielny84

Napisy już są.

Bizarro

Wiem widziałem na kinomanie ale poczekam na lektora bo mi się nie chce czytać

ocenił(a) serial na 9
GreenNinja150

to musisz czekać do 14 października. :)

nieznajomy43

Spoko i tak mi się nie spieszy

ocenił(a) serial na 8
GreenNinja150

Całkiem udany ten pierwszy odcinek.

ocenił(a) serial na 9
Martin von Carstein

pierwszy odcinek sezonu 2 i od razu bum,dużo akcji.Podoba mi się metamorfoza Skye, ze słabej niewinnej dziewczynki przeobraziła się w twardą babę.

ocenił(a) serial na 8
basiula9

Czy taka twardą? Nie powiedziałbym. Owszem widać przemiane ale nie jakąś znaczącą.

ocenił(a) serial na 8
Martin von Carstein

Zaskakująco udany. Dobrze nadganiają lukę jaką mieliśmy od czasu końca pierwszego sezonu. Budują do czegoś co nastąpi w przyszłości i w przeciwieństwie do pierwszego odcinka poprzedniego sezonu, nie mam ochoty porzucić serialu.
Fajne cameo agentki Carter.
Ward, nie tek wkurzający jak poprzednio.
Każdy z bohaterów jakoś się zmienił od początku tej przygody. Szkoda Fitza, ciekawe jak rozwiną jego wątek.
Na minus - killnięcie prawie wszystkich nowych postaci.
Ogólnie, przyzwoite wprowadzenie.

ocenił(a) serial na 4
GreenNinja150

na kinex są już napisy

rakso12_lemon

Przecież na kinomanie są już od dawna napisy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones