PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 104
oceny
7,5 10 1 13104
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Odcinek mi się podobał, ale z drugiej strony tyłka nie urwał. Parę rzeczy się wydarzyło, ale ja czekam aż będzie więcej rzeczy z komiksów ot co.

ocenił(a) serial na 8
The_Fallen

Komiksów z tego okresu jest raczej mało, więc za dużo rzeczy bym się nie spodziewał. Co do odcinka jak dla mnie bardzo dobry. Mimo wszystko szkoda mi tego co zginął.

ocenił(a) serial na 8
xbcd

Dobry odcinek, trzyma poziom poprzedniego.

xbcd

Jak to mało, przecież pierw akcja komiksów 616 miała miejsce podczas 2 wojny, potem parę rzeczy było tak i tak, a sporo rzeczy nie z tych czasów można do nich dać. Gdzieś muszą wcisnąć tyle treśći z komiksów. Seriale coś robić muszą.

ocenił(a) serial na 8
The_Fallen

Mało w porównaniu do całej reszty. A jeśli chodzi o dodanie rzeczy nie koniecznie z tych czasów to jestem za.

xbcd

No tak.

ocenił(a) serial na 9
The_Fallen

W pierwszym kapitanie na Stark Expo był w gablocie model androida "Human Torch", mogliby tego robota uruchomić. No i mogliby zebrać drużynę Howling Commandos z Duganem na czele. Nie wspominam już, że mógłby się pojawić Namor Submariner, o ile mają w końcu te prawa do niego, albo nawet gościnnie Thor, czy inne bóstwa pokroju Herculesa.

barry4500

No cóż w serialu to wątpliwe by się pojawił Hercules, prędzej w filmie. A co do reszty to cóż, poniekąd szansa jest jakaś nawet mała.

ocenił(a) serial na 8
barry4500

Howling Commandos pojawią się w następnym albo jeszcze w następnym odcinku. Jak znajdę źródło to napiszę.

ocenił(a) serial na 8
xbcd

http://www.hypable.com/agent-carter-howling-commandos-return/

ocenił(a) serial na 9
xbcd

Mockingbird też jest postacią, która teoretycznie mogłaby dostać własny film, a mimo tego weszła na stałe do obsady SHIELD. Więc równie dobrze mogą dać innego członka Avengers i w tym serialu :) A przy założeniu, że byłby to ktoś z niestarzejących się, mógłby wrócić potem w kinie.

barry4500

No teraz mockingbird sie na film nie nadaje, bohaterka w kinowym uniwersum nie jest zbyt dobrze wykreowana jak na koggos kto mialby miec film wiec lepiej zeby to kto inny byl.

Za to jestem ciekaw jaka role odegra jeden z Howling Commandos przyszly Union Jack? Powinni w serialach wprowadzać masę tych postaci ktorych w filmach nie zobaczymy. Z uwagi na styl i czasy agentki carter to powinni temu serialowi dac 22 odcinki i wkladac do kazdego postacie z marvela bez mocy i niektore z mocami ktore mozna dac bez problemu do tego serialu. w tym te nie bedace superbohaterami czy superłotrami.

no i miejsca, budynki, grupy i organizacje - wszystko. no i oby tez agentka carter dziala sie na przestrzeni 20 wieku całego.

ocenił(a) serial na 10
xbcd

Możliwy spojler !!!! Czytasz na własną odpowiedzialność






Bardzo możliwe że Ray Krzeminski wcale nie zginą wg IMDB występuje w 7 odcinkach

ocenił(a) serial na 8
Czaroo128

Może to tylko retrospekcje będą. Ale z drugiej strony chyba nie był aż tak ważny żeby jakieś miały być. Nie wiem, zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
xbcd

Nie wiadomo. Spójrz na rolę Agenta Coulsona w pierwszym Iron Manie i na to jaka ona jest teraz

ocenił(a) serial na 8
chowder

Słuszna uwaga.

The_Fallen

Dobry odcinek, naprawdę dobry. Strasznie podobają mi się rozpisane odcinki - te 'subtelne gagi' są powalające :D A tu na koniec jeszcze szczypta 'dramatu' - świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones