PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 066
ocen
7,5 10 1 13066
6,8 4
oceny krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

2 sezon

ocenił(a) serial na 8

wiadomo może czy bedzie 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 6
WaterBlue

to nie jest jeszcze potwierdzone ale wszystko wskazuje na to że 2 sezon powstanie. Serial spełnił oczekiwania twórców jeśli chodzi o o oglądalność ( mimo spadku oglądalności podczas finałowej emisji ) i nic raczej nie stoi na przeszkodzie. Tym bardziej {SPOILIER} Że pod koniec się Dr Zolla pojawia {/SPOILER} i widzimy ewidentną furtkę na kontynuację fabularną. Także myśle że jeszcze nie raz zobaczymy jak Peggy Carter spuszcza wpier*ol agentom hydry ; ) ; )

ocenił(a) serial na 10
WaterBlue

Kogo najbardziej lubicie w tym serialu?
Ja Howarda...KOCHAM GO!!!

ocenił(a) serial na 8
Alexsia2003

Peggy xd i tego co sie za nią uganiał

ocenił(a) serial na 8
WaterBlue

Howard (KOCHAM GO), Jarvis (jest fajny) :)

ocenił(a) serial na 8
Alexsia2003

Jarvisa! Jest genialny :D.

Alexsia2003

Jarvisa ;)

użytkownik usunięty
Alexsia2003

Peggy Carter <3

peggy carter
tak jest potwierdzony 2 sezon ktory ma miec 10 odcinkow , wiecie kiedy bedzie daredevil na foxie lub na tvp 1 ? bo chcialbym sobie go ogladnac

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

możesz na necie go sobie oglądnąć :P

no wiem ale wole poczekac az bedzie z lektorem na cda na przyklad a w ogole warto go ogladac ? lepszy niz ten film z 2003 roku ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

o wiele lepszy

ocenił(a) serial na 8
Alexsia2003

Howard!

Alexsia2003

Jarvis i Jack najlepsi, oprócz Carter oczywiście :)

WaterBlue

Ostatnia scena w 8 odcinku fajnie zapowiada. I fajnie jakby poszli w kierunku budowy S.H.I.E.L.D i nakreślić jak te struktury Hydry były budowane wewnątrz tarczy.
Raczej spore szanse, że zamówią 2 sezon. Może tym razem dłuższy? Kto to wie.

kamilx98

oni się nie nazywali S.H.I.E.L.D, na początku ta organizacja miała inną, dziwną i śmieszną nazwę, czego nie omieszkał wypomnieć Stark w pierwszym Iron Manie, dopiero w dwójce agent Coulson czy jak mu tam powiedział Starkowi że zmienili nazwę na S.H.I.E.L.D. Mogłem coś pomylić ale mniej więcej tak to było.

arial_adriano2

Ooo ja to dawno Iron Mana nie oglądałem. Ale Coulson chyba po prostu rozwinął S.H.I.E.L.D

ocenił(a) serial na 8
arial_adriano2

Kamilx ma rację, w IM2 Coulson podawał pełną nazwę Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division, a za którymś razem powiedział, że w skrócie to będzie S.H.I.E.L.D. ;p

Anabell_

heh, jak się dobrze wczytasz w to co napisałem to możesz dojść do wniosku że o tym właśnie pisałem. najpierw posługiwali się dziwną długą nazwą a z czasem przedstawił się zwyczajnie agent SHIELD

ocenił(a) serial na 8
arial_adriano2

Z tego co napisałeś zrozumiałam, że wg Ciebie wczesniej mieli zupełnie inną nazwę, a później zmienili ją na S.H.I.E.L.D. A nazwy nie zmienili, nadal jest taka jak wczesniej, tylko teraz używają akronimu ;). Ale dobrze, z grubsza chodzi nam o to samo.

ocenił(a) serial na 9
Anabell_

Tak czy siak nie pogardził bym 2 sezonem serialu :)

ocenił(a) serial na 7
kamilx98

No mogliby przedstawic młodego Furrego, Pearca oraz Pyma i byloby zarabiscie :D

użytkownik usunięty
kamilx98

zgadzam się

ocenił(a) serial na 8
WaterBlue

Tylko 8 odc? Może dlatego jest to w miarę porządny serial :) Dużo lepszy od Agentów Tarczy.

sholva_kree

nie powiedzial bym

WaterBlue

Tak już oficjalnie został zamówiony 2 sezon Carter.

danio442

o dobrze bo pierwszy jest zarabisty i w kazdym odcinku sie cos dzieje jak uwazacie dootty pracuje dla lewiatana , jak pocałowała peggy w 6 odcinku to ona załapała że dotty uzyła jej szminki i chce ja zabic

użytkownik usunięty
WaterBlue

II sezon 5 stycznia wtedy też nastąpi przerwa Agentów Tarczy. Finał natomiast 1 marca wtedy też w marcu powrócą Agenci Tarczy

Jest już zapowiedź drugiego serialu http://moviesroom.pl/agentka-carter-zobacz-zapowiedz-2-sezonu-serialu/
premiera będzie dwuodcinkowa :)

kasia_jana

drugiego sezonu *

użytkownik usunięty
kasia_jana

tak wiem dałem to już na forum :)

to fajnie tylko czemu za rok ta premiera nie moze byc jeszcze w tym roku ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

jak za rok? Premiera 5 stycznia 2016 to już tylko miesiąc i nie całe 2 tygodnie.

no sorry za błąd ale u nas ta premiera w pl czy za granicą?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

pewnie z napisami będzie na necie a na pl to dopiero jak poleci na Fox czyli w maju

dzieki za info

kasia_jana

kolejna zapowiedz http://moviesroom.pl/agentka-carter-zobacz-kolejna-zapowiedz-2-sezonu-serialu/

użytkownik usunięty
kasia_jana

bez wątpienia genialna zapowiedź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones