PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 104
oceny
7,5 10 1 13104
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Jak tam wrażenia odnośnie całości serialu? :) Mnie podobał się on naprawdę bardzo i moja subiektywna ocena to 8,5/10. Ocena powędrowałaby w górę gdyby pojawił się (choćby na chwilę) Chirs Evans w roli Steve'a Rogersa. Była w finale ku temu dobra okazja (motyw halucynacji Starka), niestety zmarnowana ;). Fajnie jednak, że duch Kapitana Ameryki, pamięć i to jak ważną był dla wszystkich postaci odcisnęła na tym serialu swoje piętno. Nie było go fizycznie, duchem jednak był praktycznie w każdym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
Sawyerr

może to zależało od aktora i jego zajęć

naomi.clark

Taa...zbyt dużej przerwy to Chris Evans nie będzie miał. Ledwo co zszedł z planu Age of Ultron, a już musi się pomału szykować do Civil War.

kamilx98

Po Civil War Evans ma mieć już podobno spokój... Niestety.

fabcio93

Wątpię w to bardzo.

kamilx98

Jeżeli będą się trzymać komiksów, to Steve'a w roli Kapitana zastąpi Bucky. Tak też mówiły wszelkie plotki. Wiem, że one nie zawsze oddają rzeczywistość, ale tu wydają się zasadne, zwłaszcza, że mimo sporej ilości filmów, Marvel nie uśmiercił jeszcze żadnej ważniejszej postaci. Zresztą Steve i tak ma potem w jakiś sposób wrócić, ale to nic dziwnego, bo w dziełach Marvela jedyną osobą, która naprawdę umiera jest wujek Ben.

fabcio93

Jeśli mają kogoś zabić to niech zrobią to tak żeby mnie to zaskoczyło. A w Civil War możemy się spodziewać, że zginie Kapitan i to dla mnie słabe tym bardziej jeśli by się okazało, że jednak przeżył.

ocenił(a) serial na 8
kamilx98

Według kontaktu Chrisa z Marvelem, kończy się on 2017 roku i obejmuje sześć filmów z udziałem Evansa w roli Kapitana Ameryki.

1.Captain America: The First Avenger (2011)

2. Avengers (2012)

3. Captain America: The Winter Soldier (2014)

4. Avengers 2: Age of Ultron (2015)

5. Captain America: Civil War (2016)

6. i Avengers 3 ? ..... (2017)

Sawyerr

Avengers Infinity war part 1 (2018)
Avengers Infinity war part 2 (2019)

Ale nie wiem jak z jego kontraktem :)

ocenił(a) serial na 8
kamilx98

czytałem właśnie o tym, i oprócz Civil War ma pojawić się w przynajmniej jeszcze jednej produkcji, według obecnie obowiązującego kontraktu. Podobno prowadzone są rozmowy o ewentualnym przedłużeniu umowy, gdyż na samym początku Marvel chciał podpisać kontrakt z Evansem na 9 filmów).

Sawyerr

Nie zdziwię się jak sporo aktorów po Infinity War będzie chciało odpocząć od Marvela :) A całej serii to może i dobrze zrobi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones