PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 104
oceny
7,5 10 1 13104
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Tak zdecydowanie jest to epickie zakończenie II sezonu, świetny powrót Howarda Starka, wyciągniecie z Frost tego wirusa epicka scena ogólnie klimat. Ten odcinek przebija cały I i cały II sezon Agentki Carter. Poza tym jak w tytule napisałem furtka do następnego?


tak została otwarta po pierwsze nie wiemy co z Dottie więc najprawdopodobniej będą chcieli jej wątek prowadzić dalej
po drugie nie wiemy kto zabił Thompsona nie pokazano jego twarzy
nie wiemy dlaczego do zrobił!
i po co ukradł ten dokument. I w tym momencie serial się kończy i urywają się te pytania, według mnie pomimo słabych wyników, nie powinno to zostać bez odpowiedzi. Także myślę że 3 sezon o którym się już spekuluje jest potrzebny i będzie. Kiedy? tego nie wiadomo ale mam nadzieję że uzyskamy odpowiedz na to pytanie jak najszybciej od ABC


Miazga ocena

I sezonu 9/10
II sezon 10/10 całość 10 serial potwierdza wyższość nad Agentami Tarczy

http://www.eonline.com/news/745187/agent-carter-finale-was-so-close-to-a-happy-e nding-but-now-we-definitely-need-a-season-3?utm_source=eonline&utm_medium=rssfee ds&utm_campaign=imdb_topstories tu link daję do spekulacji o 3 sezonie

użytkownik usunięty

Oczywiście żeby nie było że tak pozytywnie mam jeden minus. Wątek Wilksa zakończony dziwnie, myślałem że Peggy będzie z nim a na końcu jednak okazuje się z Danielem, co dziwne serial zapowiadał że Peggy znajdzie nową miłość w II sezonie, a pierwszy nie wskazywał że będzie to Daniel, więc liczyłem na Wilksa, ale to tylko mały groch w wielkim epickim zakończeniu II sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones