PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 104
oceny
7,5 10 1 13104
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Opinia o serialu

użytkownik usunięty

Odświeżeniu I sezonu Agentki Carter serial zostawił moje emocje gdy oglądałem go pierwszy raz, 3 ostatnie odcinki mega wzruszające Peggy to świetna taka starsza wersja Black Widow :)

Dla mnie serial super, w dużej mierze ze względu na sentyment do pierwszej części Kapitana Ameryki i samej Peggy. W ogóle postać głównej bohaterki to chyba moja ulubiona (no może obok wspomnianej Czarnej Wdowy) postać w MCU. Do tego świetna w tej roli Hayley Atwell. Z niecierpliwością czekam na 2. sezon :)

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

oooo tak dokładnie u mnie tak samo dla mnie serial świetny i też ze względu na sentyment do pierwszej części Kapitana Ameryki, no i Peggy <3. Też to jest teraz moja ukochana postać obok Black Widow, właściwie charakterem się niczym nie różnią, bo Peggy to jej starsza hmmm według mnie starsza wersja to znaczy kocham obie. Tak Hayley świetna i także czekam z niecierpliwością na II sezon a już chyba będzie Hydra i dopiero będzie świetnie II sezon będzie miazga

jak ja przeżyję pogrzeb Peggy w Cap 3 to nie wiem :(

Tak , też bardzo liczę na Hydrę i może jeszcze więcej nawiązań do Kapitana Ameryki (np. Winter Soldier) :)

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

Czytasz mi w myślach też tego oczekuję

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones