PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 102
oceny
7,5 10 1 13102
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Ranking seriali MCU

użytkownik usunięty

Mój to

1 miejsce Agentka Carter 10/10
2 miejsce Daredevil póki co 9,3/10
3 miejsce Agenci Tarczy 8,3/10

1. Agentka Carter
2. Daredevil
3. Agenci TARCZY

Aczkolwiek do Agentów mam większy sentyment niż do "Daredevila" :)

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

Dzięki :)

a wiesz że ja też!? Chyba mamy taki sam gust :)

No widzisz :)

ocenił(a) serial na 8
Aleksandra_Anastazja

Dla mnie na 1 miejscu jest Daredevil. Może dlatego, że jestem dorosły, a Carter i Agenci SHIELD to seriale raczej dla dzieci i nie poruszają poważnych, ani inteligentnych tematów. Fajnie się to ogląda, ale na tej samej zasadzie co filmy o Lassie i jest lata świetlne za produkcją Netflixa jeśli chodzi o scenariusz, zdjęcia i grę aktorską.

Ps. No i w Agent Carter jest też sporo bzdur fabularnych, cały motyw tego ruskiego hipnotyzera był kiczowaty. Nadrabiali urokiem Carter, Jarvisa, Starka i tego kulawego, więc dałem 8/10.

SHIELD na drugim miejscu. Mają więcej do zaoferowania. W Carter nie mają za bardzo na czym bazować jeśli chodzi o komiksy, więc serial nie ma przyszłości, co najwyżej drugi sezon 8 odcinków w latach 50'tych, albo 60'tych i tyle.

Ps2. Chyba, że mnie zaskoczą i w 2 sezonie Carter pojawi się Black Panther, w postaci ojca tego współczesnego, Namor the Submarines, albo jacyś członkowie Invaders.

użytkownik usunięty
barry5800

dzięki za odpowiedz :)

1. Daredevil - Za klimat, świetny scenariusz, realizm(szczególnie w walkach),
2. Agenci Tarczy - Od 13 odcinka 1 sezonu zrobił się świetny serial.
3.Agentka Carter - musiałbym jeszcze raz obejrzeć, ale z tej trójki najmniej mi się podoba co nie znaczy, że to słaby serial.

użytkownik usunięty
kamilx98

Co do Agentki Carter nie wywyższam tego serialu ale po prostu jest to jednak mój ulubiony serial MCU

skończyłem już DD i takie pytanie czy Fisk wróci w II sezonie? Czy będzie głównym wrogiem?

Powinien wrócić :)

użytkownik usunięty
kamilx98

Tak mnie naszła kolejna myśl czy w II sezonie DD mógłby się pojawić Fury? Lub w Agentach Tarczy w III sezonie mogliby nawiązać do DD Phil dowie się o zwycięstwie Daredevila i zleci go komuś odnaleźć?

użytkownik usunięty
kamilx98

Fajnie jakby może zrobili tak że w II sezonie DD pojawiła się Hydra Daredevil jest przed Civil War świetnie gdyby zrobili Daredevil Vs Hydra

Skye ma zbierać drużynę. Więc jakby się zainteresowali DD to byłoby ciekawie i by pasowało. Właśnie nie wiadomo, co teraz robi Fury, bo jakoś nie wierze, że odszedł na emeryturę. Takie gościnne występy między Agentami a serialami Netflixa byłyby fajne, ale czy się na to zdecydują? Nie wiadomo.

użytkownik usunięty
kamilx98

też bym chciał no ale zobaczymy :)

http://screenrant.com/daredevil-avengers-civil-war-movie-crossovers/


znalazłem takie coś co prawda info z kwietnia ale jeśli dobrze rozumiem czyżby Daredevil miał odegrać większą rolę w MCU oby oby :)

użytkownik usunięty
kamilx98

http://www.cinemablend.com/new/Captain-America-3-Include-Daredevil-70024.html

też info z przed trzech miesięcy ale ale nie zaprzeczono do tej pory iż Daredevila nie będzie w Civil War chce jako cameo skoro taki Ant Man się by pojawi to czemu nie Daredevila chce chce chce !!!

użytkownik usunięty
kamilx98

http://naekranie.pl/aktualnosci/hulk-ghost-rider-punisher-i-czarna-wdowa-dostana -seriale




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


chce Serial o Wdowie chce chce idę się zgłosić na jej nowego faceta tak tak tak <3 zagram jej Romea <3


tak tak tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

oby oby oby

Kurde, oby się coś z tego sprawdziło. Doctor Strange, Wdowa, Blade, Punisher.
Sam serial o Deredevilu stał się hitem, więc pewnie trwają jakieś rozmowy Marvel-Netflix.

użytkownik usunięty
kamilx98

No też liczę że się to sprawdzi chociaż z Black Widow chyba nie wyjdzie ponoć aktorce za filmy płacą więcej niż Evansowi :p więc za serial jeszcze więcej by musieli płacić no ale zobaczymy

myślę że coś trwa

cos jest na rzeczy w kazdym razie.

No i w newsie jest to co wcześniej Ci pisałem. Marvel będzie chciał wyjść też poza ABC i Netflix.

Punisher już się sprawdził, bo będzie w 2 sezonie. Czekam, aż kolejni się sprawdzą !

użytkownik usunięty
kamilx98

http://collider.com/samuel-l-jackson-wants-to-extend-marvel-contract-is-not-in-c ivil-war/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones