PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 104
oceny
7,5 10 1 13104
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

S02E01 i S02E02 wrażenia

użytkownik usunięty

Widziałem, jestem po pierwszych dwóch odcinkach Sezonu drugiego, i powiem tyle że serial od początku jest napakowany akcją, początek sezonu drugiego przybrał nieco mroczniejszy ton, oczywiście humor jest ale idealnie wyważony. Klimat pierwszego sezonu utrzymany, na plus ponowne spotkanie Jarvisa i Peggy zaliczam idealna scena pierwszego odcinka :) Ogólnie pierwszy odcinek ma najwięcej akcji. Walka Peggy z Madame Masque również na plus - a sama aktorka świetna, podaje się za Peggy nawet na początku myślałem że to ona :) xd ale prawdziwa Peggy chwilę potem daje jej solidnego kopa. Na taki początek sezonu drugiego czekałem :) oraz po raz pierwszy poznajemy żonę Jarvisa :P biedna Pegg musiała patrzeć jak się całują ;/


Drugi odcinek nie ustępuje pierwszemu, również napalony akcją klimat. Sceny z Peggy i Jarvisem ponownie na plus.

plusy drugiego sezonu

+ klimat przede wszystkim klimat
+ muzyka
+ aktorstwo zarówno stara jak i nowa obsada na plus
+ zdjęcia
+ efekty oczywiście również utrzymane.

ocenił(a) serial na 6

Przecież Madam Masque to będzie Whitney Frost, a pierwsza walka była z Dottie.

Co do odcinków to w pożądku, fabuła wydaje się być przemyślana, klimat zachowany + fajna muzyka. Chociaż nadal nie mogę odcierpieć tego Leviathana z poprzedniej serii który okazał się tak wielkim niewypałem.

btw. a jeśli chodzi o tę przypinkę którą była w skrytce którą chciała zdobyć Dottie i tą na którą Peggy usiadła w samochodzie i ten symbol który był nad wejściem do tajnego pokoju rady. Nie przypomina wam on trochę tego symbolu "Maveth"(czy jakoś tak) który był symbolem tej organizacji z którego zrodziła się HYDRA, ten program NASA itd.? Też takie jakby 2 boki trójkąta ostrokątnego bez krótszego boku.

ocenił(a) serial na 8
trab1

Tak! Mi też ten znak wydał się znajomy, może jestem już przewrażliwiona po Agentach Tarczy, ale teraz na każdym kroku spodziewam się Hydry xd.
I ciekawe czy możemy spodziewać się założenia Tarczy w tym sezonie, sądząc po rozmowie Thompsona z tym kolesiem z CIA (czy skąd on tam był).

ocenił(a) serial na 6
Anabell_

Myślę, że zdecydowania cała sytuacja zmierza do założenia Tarczy. Pewnie w ostatnim odcinku i w czasie między wydarzeniami ostatniego odcinka tego sezonu, a pierwszym nowego Shield cały się zorganizuje.

użytkownik usunięty
Anabell_

no ja też spodziewam się Hydry zarówno w Agentce Carter jak i w II połowie III sezonu Agentów Tarczy.

użytkownik usunięty
trab1

Dottie jest blondynką...

ocenił(a) serial na 6

była ;)

użytkownik usunięty
trab1

a to mój błąd... no to to jest Dottie :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sznurowkaaa

Dzięki za informacje Sznurowkaaa interesujesz się filmami Marvela? Skomentujesz moją bitwę 42 Jean Grey vs Mystique?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

za co usunięto nam posty?

Właśnie nie wiem , za to , że co chciałeś mi przesłać link do odcinka czy co :)?

ocenił(a) serial na 8
trab1

To samo pomyślałem o tym znaku.

użytkownik usunięty

jeśli chodzi o opinię 3 odcinka II sezonu Agentki Carter to powiem że jest to jak na razie najlepszy odcinek ze wszystkich odcinków Agentki Carter, no może prócz 8 odcinka

Ogólnie powrót Howarda Starka w wielkim stylu. Ogólnie cieszę się że wrócił, odcinek jest mroczniejszy, najlepsza scena zdecydowanie to ta jak ten zamaskowany facet atakuje Peggy, i w tym momencie brawa dla Jarvisa który stanął w jej obronie. Powrót Wilksa zdecydowanie na plus. No i poza tym klimat

Ktoś wie może kim jest ten starszy człowiek zwalniający Calvina i namówienia go by zajął się tylko sprawami senatora? Przewijał się już w univesum marvela? :)

jakeziom

Nie wiem czy mówimy o tym samym aktorze, ale chyba chodzi Ci o Raya Wise'a? Znajoma twarz chociażby z Twin Peaks. W Agent Carter gra on Hugh Jonesa, który występował w komiksach, ale jeszcze nie w MCU

użytkownik usunięty

na bieżąco opinia o 4 odcinku. I powiem tak o ile poprzednie odcinki uważam za wspaniałe ten mi się wyjątkowo dłużył, i uważam za najsłabszy jak do tej pory aczkolwiek nie wszystko jest aż takie złe.

Bardzo dobre retrospekcje. I są ukazane retrospekcje Peggy oraz również Frost.

i w zasadzie retrospekcje świetne ale ogólnie cały odcinek mi się dłużył. Najsłabszy jak dotąd

użytkownik usunięty

jako że nadrabiałem nie będę się rozwodził nad opiniami odcinków 5-8 powiem tylko że są lepsze od 4 odcinka

natomiast 9 odcinek zrobił wielki smak na finał, wygląda na to że chyba mamy jakieś nawiązanie do Doctorka Strange na prawdę cały odcinek 9 ma taki klimat, jeśli taki będzie mieć film będę w niebie.

Natomiast końcówka 9 odcinka miażdży wszystko co do tej pory było w Agentce.

Miusical świetny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones