PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 064
oceny
7,5 10 1 13064
6,8 4
oceny krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Chyba pożegnaliśmy dziś naszą sympatyczną agentkę Nie rozumiem jak widzowie w USA ,mogli nie docenić tak świetnego serialu Serialu,który miał swój klimat,humor,napięcie Nie dało się nie lubić głównej bohaterki Peggy to "równa babka" mino swojej przebojowości i waleczności była nadal kobieca Drugi sezon był lepszy od pierwszego tym bardziej boli niska oglądalność w USA Cóż Amerykanie,to dziwny naród Myślę,że to przez fatalną promocję "Agentki Carter",której prawie nie było A może problem tkwi w coraz popularniejszych platformach internetowych i telewizjach kablowych? A zamiast bezsensownego spin-offu z Bobbi i Lance’m z "Agentów TARCZY"wolę 3 sezon "Agentki Carter "
Wracając do serialu, to będzie mi brakować bohaterów.Uważam ,że aktorzy wykonali fantastyczną robotę Wszyscy się wzajemnie uzupełniali Odcinek bardzo mi się podobał Może nie był tak emocjonujący jak poprzednie,ale nie przeszkadza mi to.Podobał mi się ten samochód jako pierwowzór Loli agenta Colsona.
Mam jednak nadzieję,że nie było to ostatnie spotkanie z Peggy Może kiedyś usłyszymy jeszcze o Peggy Carter i jej przyjaciołach,że Marvel nie porzuci na zawsze" Agentki" Uważam że ta historia ma wciąż potencjał(początki TARCZY,kolejna potyczka Dottie i Peggy) Gorąco liczę również,że "spotkam" jeszcze aktorów grających w "Agentce Carter"- może w innych serialach

(przepraszam za brak kropek ale pojawił mi się komunikat o zewnętrznych linkach)

użytkownik usunięty
mania19

http://naekranie.pl/aktualnosci/co-z-3-sezonem-agentki-carter-784523

ocenił(a) serial na 8
mania19

Jak dla mnie mimo ze postac bardzo lubię - niech ginie. Niech nie robią motywu a'la.... UWAGA! MEGA BIG SPOILER dla ogladaczy SHIELD... Coulson.

użytkownik usunięty
balex

Jeśli będzie 3 sezon, to Thompson żyje. Ta piosenka nie pasowała do końcowej sceny.
Mi się podobał moment, gdy Peggy uderza w ego Howarda, Wilksa i Samberlego.... Motyw z golfem tez był dobry.
W maju się wyjaśni, czy będzie 3 sezon. Na tę chwilę kiepsko to wygląda:)

Też mam wrażenie, że JEŚLI będzie 3 sezon to Thompson żyje. Zdziwiłbym się, jeśli by go uśmiercili, ma świetną historię z Peggy i dalej można z tego coś wykrzesać.

użytkownik usunięty
matiiii

ale Thompson nie musi żyć by był 3 sezon. Wtedy Peggy może wyjaśniać morderstwo Thompsona.

Tez interesująca opcja. Po prostu uważam, że postać Thompsona można spokojnie wykorzystać i ma wiele do zaoferowania, m.in. właśnie z powodu obopólnego zrozumienia z Peggy.

użytkownik usunięty
matiiii

Hej, to Ty "jeszcze żyjesz " :) Czekasz na GOT, czy może wcześniej na Daredevil a ? :)

Nie, nie żyję, piszę z zaświatów. Czekam na wszystko.

użytkownik usunięty

h t t p : // www . cinemablend . com /television/Chad-Michael-Murray-Just-Took-Another-Job-Affect-Agent-Carter-124787 .htm

Thompson prawdopodobnie nie żyje. Ale wcale nie musi żyć by był 3 sezon

ocenił(a) serial na 9
alibaba_4

Nie mogli zabić Thompsona na dobre. Nie i już. Jedna z lepszych postaci w tym serialu (chociaż w tym sezonie trochę mnie irytowało jak łatwo dał się zmanipulować)

użytkownik usunięty
alibaba_4

http://naekranie.pl/aktualnosci/agentka-carter-czy-bedzie-3-sezon-782967

Hayley Atwell jest dobrej myśli

użytkownik usunięty
alibaba_4

http://screenrant.com/agent-carter-season-3-renewal/


prawdopodobnie nie koniec... :)

użytkownik usunięty
alibaba_4

http://naekranie.pl/aktualnosci/co-z-3-sezonem-agentki-carter-784523

użytkownik usunięty
alibaba_4

Oczywiscie ze idioci, inne pseudo seriale marvela wygladajace jak bajki disneya najgorszego sortu lecą, lub inne gowna, a ten w miare przyjemny ma byc niby skasowany, albo nie wiadomo co z nim będzie?!! idioci wypchani tluszczem z macdonalda i cukrzyca z Coli

: D

alibaba_4

Powiedzcie że to nie koniec! Że zrobią 3 sezon!!! :( ;(
Kto i po co zastrzelił Thompsona?Lubiłam tą postać! Jak mogli skończyć w ten sposób serial? je śli będzie kolejny sezon to spoko, a jeśli nie ? to nwm co zrobię ?:( i po co ukradł te akta o Carter? Które podobno było podrobione, ale było tam coś o jej bracie Michelu.
Dajcie znać jak coś wiecie na temat 3 sezonu!!

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

Niestety ABC postanowiło anulować Agentkę Carter po 2 sezonie :(

użytkownik usunięty
alibaba_4

No i ch*j bombki strzelił... :/
Wielka szkoda.

szmaciarze jedne, a to byl jeden z nielicznych seriali, ktory mi sie podobal.

mania19

No cóż:/ Wielka szkoda,nawet mojego Galavanta usunęli....słaba oglądalność zrobiła swoje.

toyminator

Ale seriale po 10 sezonow zostawiaja mimo, ze beznadziejny a cos co ma potencjal kasuja. A zreszta amerykancy to tepaki i shity ogladaja. Moze netflix wykupi Agentke, coz marzenia

mania19

No, taki Arrow powinien zostać skasowany po 3 sezonie...ale nieeee ludzie to oglądają....Ja też, ale głównie dlatego, że jak już leci, to chcę do końca do obejrzeć. Chociaż Dawno dawno temu, poddałem się w połowie 4 sezonu.

toyminator

Dawno, dawno temu nigdy szalowe nie bylo. Arrow zostawiaja bo psychofanki chca i to cale Olicity. Dobrze, ze Castle'a skasowali bo sie szmira zrobila. W zeszlym roku tex skasowali Forever a mial potencjał. Wkurza mnie takie cos.

mania19

Akurat na anulowanie Agentki duży wpływ miało to że Hayley dostała główną rolę w nowym serialu i ciężko było by jej pogodzić pracę przy obu .

polo508

A w jakim serialu?

mania19

Conviction , nowość w ramówce ABC

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

agent carter skasowali dlatego, ze slabo wypada przy innych produkcjach marvela bo slaby to ten serial nie jest. patrzac na wyniki ogladalnosci seriali marvela to ma najmniejsze ale nie mozna sie dziwic bo jak mozna porownac agentje carter do jessici jones, a tym bardziej do daredivilla ktore osiagaja wyzyny ogladalnosci albo do swietnego 2 i 3 sezonu shield gdzie wprowadzaja do mcu inhumans.

ocenił(a) serial na 7
alibaba_4

A co z wątkiem z doktorem Zola ?? Pokazany był w więzieniu na końcu 1 sezonu i co dalej ?? Arnim Zola umarł w 1972 roku więc od 1946 do tego roku właśnie mija troche czasu więc jest otwarta furtka dla niego. Tak jak wiemy z zimowego żołnierza fizycznie zmarł w 1972 a jego umysł żył w komputerach.

alibaba_4

Drugi sezon stawał się coraz bardziej nudny i przegadany. Akcja stawała się chaotyczna. Fabularnie nie wnoszono nic ciekawego. Przestałem oglądać serial w połowie drugiego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones