PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542987}

Ai Si Bai Hui

6,6 65
ocen
6,6 10 1 65
Ai Si Bai Hui
powrót do forum serialu Ai Si Bai Hui

[MINI SPOILER MOŻLIWY] Padłam przy odcinku 5! Oglądam, oglądam i jest sytuacja gdzie głowna bohaterka nosi koszulkę Da Ye, pokazali koszulkę, ale nic specjalnego jakiś samochodzik, a tu po jakimś czasie patrze znowu koszulka i tym razem patrze a tu pisze POLSKI FIAT 128! Czyli Maluch xD Cofnęłam do poprzedniej sceny i faktycznie na koszulce jest maluszek a pod nim jakieś parametry, niestety doczytałam się tylko "czarny" xD Temat pierdoła, ale uwielbiam takie drobne polskie akcenty ^^"

marmolada_xd

Pardonsik - Fiat 126 . . . po zapisaniu się skapnęłam o błędzie, a jak chciałam edytować to pisze że nie można zapisać zmian więc niech się to czepi i robię korekte tutaj :P

marmolada_xd

Mogłabyś podać stronę na której oglądałaś? Będę bardzo wdzięczna :)

pufel19

Oglądałam tę dramę w jezyku angielskim na viki (com) i widzę, że dostępna jest na większości innych anglojęzycznych stron takich jak np. gooddrama. Jeżeli wolisz jednak oglądać w ojczystym jezyku to na viki również jest taka opcja, nie gwarantuje tylko, że wszystkie odcinki będą tam "na chodzie", innych miejsc nie znam. Jak coś to pytaj :)

marmolada_xd

Ok, dziękuje ;)

marmolada_xd

Właśnie oglądam ten odcinek i to zauważyłam :D
Też lubię gdy jest coś polskiego xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones