PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674540}

Air Force 1 zaginął

Air Force One Is Down
4,6 281
ocen
4,6 10 1 281
Air Force 1 zaginął
powrót do forum serialu Air Force 1 zaginął

Niektóre sceny były żenujące ale to był rodzynek na skalę całego filmu. Scenariusz jest dobry, trwa 3 godziny ale jak ogladasz to czujesz że powinien tyle trwać żeby wszystko co powinno się wydarzyło. Trzej główni bohaterowie w tym jedna dziewczyna to też było super towarzystwo na cały film. Zgadzam się też z oceną aktorów, uważam że Emilie De Ravin spisała się na medal.

Dać temu gniotowi 9??? - nie udało mi się nawet dotrwać do końca pierwszej godziny, bo poziom absurdów, żenady bił z ekranu co chwilę...

użytkownik usunięty
pawelk1504

Bylem pod wrazeniem i nacisnelo mi sie. Ale ty dales 9 Szklanej Pulapce wiec dla wlasnego dobra nie konstestoj mojej oceny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
pawelk1504

Sprostuje tylko ze chodzilo o slowo "kontestować", na malej klawiaturze czasem naciskaja mi sie niewlasciwe litery. I dalej z toba niedyskutuje bo niema dla mnie sensu dyskutowac z jakims wirtualnym hejterem

"niedyskutuje" ???!!
"niema" ???!!

Człowieku, ty masz w domu słownik??

"nie" z czasownikami piszemy rozdzielnie !!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Filip_116

A dajcie mi wy wszyscy spokój! XD w jednym rejonie jestem zbyt leniwy żeby nacisnąć spacje i odrazu do całego słownika posyłacie

ocenił(a) serial na 5
Filip_116

rozumiem że to bardzo ważna rzecz w świecie wirtualnym pisać tak jak ty chcesz , czy po prostu masz wielkie ego i zero argumentów na rozmowę o filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones