SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Police Academy: The Series

1997-1998 1 godz.
6,2 2 391
ocen
6,2 10 2391
184
chce zobaczyć
{"id":"103644","linkUrl":"/serial/Akademia+Policyjna-1997-103644","alt":"Akademia Policyjna","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/36/44/103644/6997220.2.jpg"}
Nowi rekruci akademii policyjnej próbują ukończyć szkolenie i zasilić szereg stróżów prawa. Więcej Mniej
{"seasons":[1]}
26
twórca
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Akademia+Policyjna-1997-103644/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/103644","link":"/serial/Akademia+Policyjna-1997-103644/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/103644","link":"/serial/Akademia+Policyjna-1997-103644/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Serial komediowy opowiadający o losach grupy przyjaciół, uczniów Akademii Policyjnej. Tym, co wyróżnia tę grupę spośród innych kandydatów na policjantów jest fakt, że nie nadają się do tego zawodu. Część z nich, jak na przykład uważany za nieformalnego przywódcę grupy Rich Casey (Matthew Borlenghi), trafiła tu nie z własnej woli. Rich byłSerial komediowy opowiadający o losach grupy przyjaciół, uczniów Akademii Policyjnej. Tym, co wyróżnia tę grupę spośród innych kandydatów na policjantów jest fakt, że nie nadają się do tego zawodu. Część z nich, jak na przykład uważany za nieformalnego przywódcę grupy Rich Casey (Matthew Borlenghi), trafiła tu nie z własnej woli. Rich był do tej pory słynnym w mieście rozrabiaką i kobieciarzem. Na jego drobne konflikty z prawem przymykano oczy przez wzgląd na ojca Richa, jednego z najlepszych policjantów w okolicy. Pewnego dnia miarka się przebrała i sędzia postawił Richa przed wyborem. Mógł on wybrać więzienie albo wstąpić do Akademii Policyjnej. Bez chwili wahania Rich wybrał drugą opcję, wydawało mu się bowiem, że pobyt w szkole policyjnej będzie czystą przyjemnością. Koleżanką Richa jest przybyła z małego miasteczka Annie Matford (Heather Campbell). Ojciec Annie, podobnie jak jej dziewięciu braci, jest policjantem. Dziewczyna postanawia nie wyłamywać się z rodzinnej tradycji i udowodnić swoim braciom, że kobieta też może być dobrym policjantem. Z kolei Alice (Christine Gonzales) wstąpiła do policji z zamiłowania do szybkich motocykli i bójek. Bliźniacy Tacleberry to para szaleńców, kochających szybkość, pożary i spektakularne eksplozje. Wśród kandydatów na policjantów znajduje się także Lester Shane (P.J. Ochlan), bardziej zainteresowana romansami z przełożonymi niż kolegami z klasy, co przysparza jej oczywiście wielu zaciętych wrogów. Czy możliwe będzie uczynić z tej grupy szaleńców prawdziwych policjantów? To pytanie zadaje sobie komendant Stuart Hefilfinger (Joe Flaherty), uwielbiany przez studentów. Hefilfinger wie, że jego szkoła nie jest już taka jak dawniej, zaawansowany wiek nie pozwala mu jednak uświadomić sobie skali zjawiska. Przeciwieństwem pobłażliwego komendanta jest odpowiedzialny za musztrę sierżant Ledbetter (Rod Crawford), który za wszelką cenę chce wychować niesfornych kadetów na policjantów. Kadeci nienawidzą go za to z całego serca. Uwielbiają natomiast potrafiącego wydawać z siebie tysiące dźwięków oficera Larvella Jonesa (Michael Winslow). Z każdym nowym odcinkiem serialu przekonujemy się, że pomimo absolutnego braku dyscypliny, szalonych pomysłów i koncentracji na wymyślaniu coraz to nowych dowcipów, grupa przyjaciół z Akademii Policyjnej to w gruncie rzeczy bardzo porządni ludzie, którzy być może nie byliby złymi stróżami prawa.

na podstawie
studio
Goodman/Rosen Productions / Paul Maslansky Productions / Protocol Entertainment / Więcej...
data produkcji
1997
tytuł oryg.
Police Academy: The Series
inne tytuły
Akademia Policyjna Polska
Więcej...
David Graf zagrał po raz ostatni rolę Tackleberry'ego. Aktor zmarł na zawał serca w kwietniu 2001 roku.
Michael Winslow to jeden z trzech aktorów, którzy zagrali we wszystkich 7 częściach "Akademii policyjnej". Jako jedyny jednak powtórzył swoją rolę w serialu telewizyjnym "Police Academy: The Series".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych