film

Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły

Police Academy 3: Back in Training
1986
1 godz. 23 min.
6,7 30 396
ocen
6,7 10 1 30396
Podopieczni komendanta Lassarda pomagają w przeszkoleniu nowych kadetów, by akademia nie została zamknięta. więcej mniej
Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły
Zwiastun nr 1 1:21
nr 1 2009-11-16T11:34:10 https://fwcdn.pl/webv/37/42/13742/z01.13742.4.jpg https://fwcdn.pl/video/30861/akademia_policyjna3_480.360p.mp4

W mieście działają dwie konkurencyjne akademie policyjne, jedna pod wodzą komendanta Lassarda, druga - pod dowództwem komendanta Mausera. Utrzymanie obydwu jest bardzo kosztowne i jedna z nich musi zostać zamknięta, o czym ma rozstrzygnąć konkurs. Mauser jest przekonany o swojej wygranej. Lassard z kolei ściąga czworo swych najlepszychW mieście działają dwie konkurencyjne akademie policyjne, jedna pod wodzą komendanta Lassarda, druga - pod dowództwem komendanta Mausera. Utrzymanie obydwu jest bardzo kosztowne i jedna z nich musi zostać zamknięta, o czym ma rozstrzygnąć konkurs. Mauser jest przekonany o swojej wygranej. Lassard z kolei ściąga czworo swych najlepszych absolwentów, czyli Mahoneya, Hightowera, Jonesa i Hooksa, by uratować honor Akademii. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie, która obfituje w zabawne sytuacje i nieoczekiwane zmiany akcji.

boxoffice
$43 579 163 w USA
na podstawie
Barry W. Blaustein (postacie) (niewymieniony w czołówce) /
studio
Warner Bros. (przedstawia) / Police Academy Productions
tytuł oryg.
Police Academy 3: Back in Training
inne tytuły
Kiedy Proctor (Lance Kinsey) wypowiada słowa "Sir, the committee..." ("Proszę pana, ta komisja..."), widzimy, że jego usta się nie poruszają.
Kadet Nogata (Brian Tochi) wspomina panią sierżant Callahan (Leslie Easterbrook) w rozmowie z Jonesem (Michael Winslow). Callahan dzierżyła tak naprawdę stopień porucznika.
Gdy komendant Lassard przemawia do absolwentów akademii w swoim biurze, Jones podnosi rękę i kładzie ją na ramieniu Hooks. W następnym ujęciu mężczyzna ma opuszczone obie ręce.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych